Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. A jak jeden z moich Radysiaków znajdzie domek to i ja postaram się wziąć pod skrzydła jednego staruszka lub starowinkę .
  2. Przepraszam ale stałej teraz nie mogę dać. Jednorazowo 15,-
  3. Biedulka . Mam nadzieję ,że teraz Devonek pozbędzie wszystkich pasażerów na gapę .
  4. wpłynęła pomoc od helli 100,-. Dziękuję :) uzupełniam rozliczenia.
  5. nie mam telefonu do kikou . Ostatnim razem pytałam na pw o miejsce ale regularnie bywa na dogo więc można zapytać i podać więcej szczegółów o jakiego psa chodzi. U niej są przeważnie same staruszki .
  6. Opłaciłam DT za II + karmę , aniprazol i frontline. Pyłek , który opuścił schron razem z Devonkiem już ma swój DS. Opiekunowie przebadali go i niestety zwykłe odrobaczanie nie zabiło wszystkich pasożytów. Ponieważ u Beaty wszystkie zwierzaki mieszkają razem to po tej informacji trzeba odrobaczyć aniprazolem psiaki , które miały kontakt z Pyłkiem. Jeszcze w lutym Beata na moją prośbę zrobi badania Devonkowi - pełną morfologię + wątroba + tarczyca.
  7. a moje serce znowu poszatkowane :( Bonita mnie rozłożyła na łopatki :( co tu zrobić aby jej pomóc ??? znowu noce z głowy :(
  8. wpłynęła stała za II i III + bonusik od iwsta58. Dziękuję :)
  9. trzeba koniecznie mu pomóc. Skoro toleruje koty to może kikou będzie miała dla niego miejsce ?
  10. trochę poczytałam i osoba fizyczna może zbierać jak najbardziej.
  11. ale on jest piękny :) Szkoda ,że nie mogę mieć więcej psów w domu .
  12. Dziękuję za wieści i śliczne zdjęcia. to 3-cie zdjęcie niesamowite : ) Jakby pytał " a co to było ? co mi kobieto zrobiłaś ? " Takie blizny ma mój Artasek . :( Po kąpieli zmienił mu się kolor sierści. Teraz taki bardziej kasztanowy. Śliczny :) A te placki na grzbiecie to po czym mogą być? Mam nadzieję , że to po pchłach i teraz już nie będzie się drapał. Korniczek się uśmiecha :) Dla takich widoków warto podejmować ryzyko i pomagać tym biedakom.
  13. moja wetka powiedziała ,że szczepionka na wirusówki jest na 3 lata ale ona zaleca co 2 .
  14. ciotki może załóżcie zbiórkę na pomagam.pl . Dużo ludzi tam zbiera i wpłaca na różne cele. Może coś wpadnie do koszyczka Kseni.
  15. Bardzo dziękuję za wiadomości. Też jestem za badaniami i bardzo dziękuję Pani Irence za pomoc. :) Pokerku pieniądze na koncie Korniczka. Dziękuję :) magenka1 , malagos witamy serdecznie u małego rudzielca :)
  16. Już zmienili. Jest do Premier Szydło :) Bardzo Ci dziękuję za deklarację . Ja też tak mam czasami. Rozum mówi co innego a serce i tak wie lepiej :)
  17. Bardzo proszę podpisujcie i rozsyłajcie dalej. https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_ubojowi_i_wywozowi_polskich_koni_na_rze
  18. Bardzo proszę podpisujcie i rozsyłajcie dalej. https://www.petycjeonline.com/petycja_przeciwko_ubojowi_i_wywozowi_polskich_koni_na_rze
  19. pieniądze na koncie Korniczka. Dziękuję :)
×
×
  • Create New...