mdk8
Members-
Posts
10844 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
A jak jeden z moich Radysiaków znajdzie domek to i ja postaram się wziąć pod skrzydła jednego staruszka lub starowinkę .
-
Opłaciłam DT za II + karmę , aniprazol i frontline. Pyłek , który opuścił schron razem z Devonkiem już ma swój DS. Opiekunowie przebadali go i niestety zwykłe odrobaczanie nie zabiło wszystkich pasożytów. Ponieważ u Beaty wszystkie zwierzaki mieszkają razem to po tej informacji trzeba odrobaczyć aniprazolem psiaki , które miały kontakt z Pyłkiem. Jeszcze w lutym Beata na moją prośbę zrobi badania Devonkowi - pełną morfologię + wątroba + tarczyca.
-
a moje serce znowu poszatkowane :( Bonita mnie rozłożyła na łopatki :( co tu zrobić aby jej pomóc ??? znowu noce z głowy :(
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
mdk8 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
trochę poczytałam i osoba fizyczna może zbierać jak najbardziej. -
Dziękuję za wieści i śliczne zdjęcia. to 3-cie zdjęcie niesamowite : ) Jakby pytał " a co to było ? co mi kobieto zrobiłaś ? " Takie blizny ma mój Artasek . :( Po kąpieli zmienił mu się kolor sierści. Teraz taki bardziej kasztanowy. Śliczny :) A te placki na grzbiecie to po czym mogą być? Mam nadzieję , że to po pchłach i teraz już nie będzie się drapał. Korniczek się uśmiecha :) Dla takich widoków warto podejmować ryzyko i pomagać tym biedakom.
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
mdk8 replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
ciotki może załóżcie zbiórkę na pomagam.pl . Dużo ludzi tam zbiera i wpłaca na różne cele. Może coś wpadnie do koszyczka Kseni. -
Sasanko- Lenka opuściła Radysy:) MA DS w Katowicach :) trzymajmy kciuki
mdk8 replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
pieniądze na koncie Korniczka. Dziękuję :)