Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Rozmawiałam z DS Korniczka. U niego wszystko w porządku. Państwo są w nim zakochani po uszy :) 1 Listopada pojechał Państwem na groby i przy okazji poznał dalszą rodzinę . Wszyscy byli nim zachwyceni. Pani opowiadała , że Korniczek cały czas się uśmiecha i zaraża tą swoją radością wszystkich naokoło. Rozruszał nawet "swojego starszego braciszka" , który już prawie nie chodził a teraz to prawie biega chcąc dotrzymać kroku Korniczkowi. Pan zaś dodał , że jak na spacerze za daleko odejdzie i nie reaguje na wołanie to Pan się chowa a wtedy Korniczek zawraca i go szuka :) Bardzo lubi jeździć samochodem. Jak Państwo jadą do Lublina na zakupy to grzecznie czeka w mieszkaniu w Lublinie oczywiście -na ich powrót. Dostałam zaproszenie do odwiedzin ale nie bywam w tej części Polski więc nie wiem czy skorzystam . No ale podobno nigdy nie można mówić nigdy więc kto wie ? ;) Mam obiecane zdjęcia więc jak tylko dostanę to szybciutko tu wstawię .
  2. z Nowego Dworu Maz. jest kejciu może da radę pomóc . Co prawda ma do Płońska ok. 35km ale może ... ?
  3. Zgadza się :) Ja już 3-ci rok nie kupuję w sklepach konfitur tylko właśnie na bazarku .
  4. już jest :) https://www.facebook.com/events/127564251270981/?active_tab=about
  5. Pieniądze z baz. kiyoshi w kwocie 304,50 są już na koncie Devonka. Dziękuję :)
  6. zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/340482-już-otwarty-bazarek-z-suszonymi-owocami-kwiatami-i-ziołami-oraz-prezenty-świateczne/
  7. tutaj chyba jeszcze jakieś szampony zostały
  8. Z Koszalina jest też Ania75 może będzie mogła coś pomóc.
  9. Jeżeli by miała trafić do Białogardu to już po niej . :( znalazłam jeden z dwóch wątków psa z okolic Koszalina . Nie wiem ale chyba pomógł mu TOZ Koszalin. Może warto spróbować skontaktować się z osobą podaną na wątku
  10. ok. Dobrze ,że chłopak na razie zabezpieczony finansowo.
  11. Prosiłyście już o pomoc skarpetę owczarkową ?
  12. Kornika dług maleje, Devonek jedzie do DS więc z kasą będzie ok. Zostanie mi sama Julcia więc myślę ,że jakoś to będzie do ogarnięcia. A mam ogromną słabość do dużych psów bo im bardzo ciężko znaleźć dobre domy.
  13. Dzięki wpływom z 2 bazarków 64+23= 87,- dług Korniczka się zmniejszył.
  14. Gosieńko dziękuję . Devonka skarbonka już całkiem dobrze wygląda to jak mogę wybrać to poproszę na Korniczka.
×
×
  • Create New...