mdk8
Members-
Posts
10839 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
Rozmawiałam z DS Korniczka. U niego wszystko w porządku. Państwo są w nim zakochani po uszy :) 1 Listopada pojechał Państwem na groby i przy okazji poznał dalszą rodzinę . Wszyscy byli nim zachwyceni. Pani opowiadała , że Korniczek cały czas się uśmiecha i zaraża tą swoją radością wszystkich naokoło. Rozruszał nawet "swojego starszego braciszka" , który już prawie nie chodził a teraz to prawie biega chcąc dotrzymać kroku Korniczkowi. Pan zaś dodał , że jak na spacerze za daleko odejdzie i nie reaguje na wołanie to Pan się chowa a wtedy Korniczek zawraca i go szuka :) Bardzo lubi jeździć samochodem. Jak Państwo jadą do Lublina na zakupy to grzecznie czeka w mieszkaniu w Lublinie oczywiście -na ich powrót. Dostałam zaproszenie do odwiedzin ale nie bywam w tej części Polski więc nie wiem czy skorzystam . No ale podobno nigdy nie można mówić nigdy więc kto wie ? ;) Mam obiecane zdjęcia więc jak tylko dostanę to szybciutko tu wstawię .
-
z Nowego Dworu Maz. jest kejciu może da radę pomóc . Co prawda ma do Płońska ok. 35km ale może ... ?
-
tutaj chyba jeszcze jakieś szampony zostały
-
Z Koszalina jest też Ania75 może będzie mogła coś pomóc.
-
Jeżeli by miała trafić do Białogardu to już po niej . :( znalazłam jeden z dwóch wątków psa z okolic Koszalina . Nie wiem ale chyba pomógł mu TOZ Koszalin. Może warto spróbować skontaktować się z osobą podaną na wątku
-
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ok. Dobrze ,że chłopak na razie zabezpieczony finansowo. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
mdk8 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Prosiłyście już o pomoc skarpetę owczarkową ?