Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10843
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Dziękuję pięknie. Zapisuję . Panią Irenkę miałam przyjemność poznać przez telefon. Przez chwilę był u Niej Korniczek :) zanim pojechał do Murki .
  2. jednorazowo 20,- a jak ogarnę długi "moich" psiaków to postaram się pomóc więcej.
  3. zapytajcie kejciu może da radę pomóc ?
  4. mam wpłatę na dług Korniczka od iwstar58 - 40,-. Dziękuję kochana
  5. Wszystkim przybyłym na wątek Devonka bardzo serdecznie dziękuję za obecność. Na konto Devonka wpłynęły pieniądze od renatka_s - 30,- i malti 11,-
  6. Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za przybycie na wątek Devonka. Tak jak wspomniała kiyoshi , Devonek będzie się przeprowadzał. Niestety Beata u której jest obecnie pracuje i nie zawsze może poświęcić tyle czasu w resocjalizację Devonka ile on potrzebuje. Zatrzymał się na pewnym etapie i nie robi postępów a to jest barierą nie do pokonania w znalezieniu dobrego domu. W związku ze zmianą miejsca pobytu Devonka mam pytanie do dotychczasowych deklarowiczów czy wyrażają na to zgodę i zostaną z Devonkiem jeszcze jakiś czas?
  7. https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=742319265955291
  8. renatka_s bardzo dziękuję za wpłatę 50,- . Korniczek ma dług więc tym bardziej dziękuję za pomoc :)
  9. Słyszałyście ? Bartuś żyje . Znalazł się w innym boksie .
  10. Rozmawiałam z DS. Imię zostaje. Państwu się podoba i Korniczek na to imię reaguje. Jest bardzo żywiołowy , bardzo dużo biega i rozruszał nawet psa rezydenta - staruszka. Pani stwierdziła , że jest bardzo mądry bo chociaż z początku nie wiedział do czego służy klapka dla kotów to szybko się zorientował i już wie jak z niej korzystać. Nie interesują go zabawki typu piłeczki itp. woli biegać po trawce. Z kotami pełna zgoda :) Jest jeszcze troszeczkę chwilami niepewny i wczoraj jak byli w Lublinie to był smutny i lekko wystraszony jakby się bał , że go gdzieś wywożą. Państwo bardzo dziękują, że mogli go adoptować i oczywiście już go nie oddadzą. :) Mam 2 zdjęcia ale wstawię jak któryś z synów wróci i mi pomoże. Będę też dostawała od czasu do czasu zdjęcia Korniczka i będą ładniejsze bo podałam swój adres e-mail .
  11. Kochani czy ktoś ma możliwość pomóc tym kociakom ?
  12. Będzie. Mam 1 zdjęcie na telefonie niestety 2-go nie mogę otworzyć bo mam stary aparat. Jutro wracam z urlopu do domu i jestem umówiona na telefon z DS więc wieczorkiem napiszę co u Korniczka słychać.
  13. Tak . Dostanę na początku przyszłego tygodnia. Tak o nim napisała mi Dorota : "on tam sie czuje jak w domu, jest bardzo mądry, w stadzie świetnie sobie radzi, z nikim nie wchodzi w konflikt.bardzo bardzo mądry pies jednak wciaz jest zdystansowany i nie mozna przy nim podnosić głosu bo się kuli . On ma jakies swoje traumy. Ale biega bawi sie z chłopakami to bardzo łagodny dobry spokojny pies chodz ładnie na smyczy no i jest piękny! "
  14. tak. Jest info na FB :(
  15. jest wpis na profilu Ewy {*} na fb ":Żaneta Mrozek Kochani, bardzo dziękujemy za słowa wsparcia. Ewa odeszła we własnym domu, w gronie najbliższych. Jeżeli chodzi o zwierzaki Cioci Ewy (6 kotów i 2 psy) zostają one pod opieką moją i mojego męża Michał Mrozek i wsparciem męża Ewy. Żadno ze zwierząt nie trafi na ulice, nie zostanie oddane do żadnego schroniska ani fundacji. Jeżeli chodzi o Polę, będę przez forum kontaktowała się z dotychczasowymi darczyńcami. Jeżeli osoby te bedą chciały nadal wspierać finansowo pobyt Poli w hoteliku, będziemy się umawiać. Jeżeli nie, bedziemy szukać nowych darczyńców. Pola zostaje w hoteliku na dotychczasowych warunkach. Jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące Cioci Ewa Rogozińska lub zwierzaków cioci, proszę kontaktować się ze mną. Pozdrawiam i jeszcze raz w imieniu całej rodziny dziękuję za ciepłe słowa."
  16. Korniczek już w swoim domku :) Więcej na pewno napisze Murka .
×
×
  • Create New...