Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. niestety tak. Spłaciłam hotelik z własnych ... Dziękuję .
  2. okolice Przemyśla potrzebna pilna pomoc. Ktoś coś ?
  3. Zapraszam
  4. Ufff... męczyłam się strasznie. Internet nie chciał współpracować i co jakiś czas wyrzucał mnie na przerwę ;) Może do soboty uda mi się jeszcze zrobić dwa z moich fantów , część też będzie dla Devonka :)
  5. Serdecznie zapraszam na bazarek dla Devonka
  6. biedactwa miały szczęście w nieszczęściu :( auraa konto bez zmian ? Mam z lipca z bazarku Cziki.
  7. Dziękuję bardzo :) Julcia ma na koncie wpłaty od mar.gajko i wiolhelm . Dziękuję :)
  8. Dzięki. Teraz to mam tylko takie ;) Devonka i Julkę :) Korniczek już ma dom :)
  9. DONka poproszę o pomoc w zapłaceniu weta. Bardzo dziękuję :)
  10. Najlepiej na leczenie. Napiszę na wątku skarpety . Dzięki bela za zgłoszenie Devonka. bela a tak na przyszłość mam pytanie czy jako deklarowicz skarpety mogę zgłaszać swoje psy ?
×
×
  • Create New...