Ania na FB napisała "W końcu mamy informacje z kliniki, smok się wybudził, operacja była trudna ale wszystko przebiegło pomyślnie. Jutro po porannym obchodzie będę wiedzieć, czy na wieczór będzie można Dragona już zabrać do domu."
z FB " Niestety, klamka zapadła... Po dzisiejszej konsultacji w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h został wyznaczony termin amputacji nogi na najbliższy wtorek "
na FB często ludzie bardzo szybko zapominają o swoich stałych deklaracjach. Jak pies bezpieczny to idą dalej do innego w potrzebie i tak to się kręci a opiekun zostaje sam z problemem utrzymania psa :(
Uxmal dziękuję za stałą 20,- .
Dzisiaj zapłaciłam rachunek za operację Balbinki 300,- / wstawię r-k jak wrócę z urlopu do domu bo tutaj gdzie jestem internet ledwo zipie/
może boją się jakiś kosztów ? Oby nie wpadli na pomysł schroniska albo uśpienia :(
Niech kuzyn ich zapewni ,że nie poniosą żadnych kosztów to może łatwiej będzie się z nimi dogadać. A psu musimy pomóc . Jest wiekowy więc pewnie niewiele mu tego życia zostało i dobrze by było aby jego końcówkę spędził godnie .
Może Dragon się nie pogniewa jak na jego wątku poproszę o zajrzenie do owczarka staruszka, który pilnie potrzebuje pomocy https://www.dogomania.com/forum/topic/350224-szczecin-potrzebna-pomoc-dla-czestera/?tab=comments#comment-17503720
marzkagdy to Marzena , która pomogła przy Dragonie . Marzena ma pod opieką dużo psów w hotelach więc też raczej nowego nie weźmie . Niedawno otworzyła hotelik Wilcze Sioło no ale to kosztuje :(
Trzeba jakoś pomóc Czesterowi .