Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10835
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. coś się ruszyło w sprawie Czestera ?
  2. albo już nie żyją :(
  3. poproszę o nr konta. Pomogę troszkę.
  4. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2297845996931158&set=gm.362506124417809&type=3&theater
  5. Właśnie wracają do domu .
  6. Ania na FB napisała "W końcu mamy informacje z kliniki, smok się wybudził, operacja była trudna ale wszystko przebiegło pomyślnie. Jutro po porannym obchodzie będę wiedzieć, czy na wieczór będzie można Dragona już zabrać do domu."
  7. opłaciłam dzisiaj kolejny r-k za pobyt Balbinki nr. 408/2019 na kwotę 290,- / 250 pobyt + transport do i z kliniki /
  8. z FB " Niestety, klamka zapadła... Po dzisiejszej konsultacji w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h został wyznaczony termin amputacji nogi na najbliższy wtorek "
  9. Pieniądze wpłynęły na konto Balbinki 234,- Bardzo dziękuję NikaEla za wielką pomoc
  10. na FB często ludzie bardzo szybko zapominają o swoich stałych deklaracjach. Jak pies bezpieczny to idą dalej do innego w potrzebie i tak to się kręci a opiekun zostaje sam z problemem utrzymania psa :(
  11. a gdzie jest Tadzio ?
  12. Uxmal dziękuję za stałą 20,- . Dzisiaj zapłaciłam rachunek za operację Balbinki 300,- / wstawię r-k jak wrócę z urlopu do domu bo tutaj gdzie jestem internet ledwo zipie/
  13. może boją się jakiś kosztów ? Oby nie wpadli na pomysł schroniska albo uśpienia :( Niech kuzyn ich zapewni ,że nie poniosą żadnych kosztów to może łatwiej będzie się z nimi dogadać. A psu musimy pomóc . Jest wiekowy więc pewnie niewiele mu tego życia zostało i dobrze by było aby jego końcówkę spędził godnie .
  14. Może Dragon się nie pogniewa jak na jego wątku poproszę o zajrzenie do owczarka staruszka, który pilnie potrzebuje pomocy https://www.dogomania.com/forum/topic/350224-szczecin-potrzebna-pomoc-dla-czestera/?tab=comments#comment-17503720
  15. marzkagdy to Marzena , która pomogła przy Dragonie . Marzena ma pod opieką dużo psów w hotelach więc też raczej nowego nie weźmie . Niedawno otworzyła hotelik Wilcze Sioło no ale to kosztuje :( Trzeba jakoś pomóc Czesterowi .
×
×
  • Create New...