Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10836
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. marzkagdy to Marzena , która pomogła przy Dragonie . Marzena ma pod opieką dużo psów w hotelach więc też raczej nowego nie weźmie . Niedawno otworzyła hotelik Wilcze Sioło no ale to kosztuje :( Trzeba jakoś pomóc Czesterowi .
  2. Oni raczej nie pomogą . Sami są zapsieni i co chwilę proszą o pomoc dla kolejnych owczarków w potrzebie .
  3. dam 10- stałej bo niestety mam Balbinkę w hoteliku z małą ilością deklaracji :(
  4. Wiolhelm napisz do AnaGD może wzięłaby psiaka na Dt za koszty utrzymania ?
  5. Bardzo dziękuję za pomoc Balbince :) Mam na koncie wpłatę 20,- od Guccio . Ślicznie dziękuję :)
  6. wszystko możliwe bo dziwne ,że młody psiak tuż przed wyjazdem nagle umiera :(
  7. Iza wiesz co się stało z Robinem ? Rano gdzieś mi mignęła informacja ,że za TM :( ?
  8. Kupię książki : Graham Masterton: Upadłe anioły Czerwone światło hańby Uznani za zmarłych Siostry krwi Pogrzebani Martwi za życia Tańczące martwe dziewczynki. Mons Kallentoft: Jesienna sonata Zło budzi się wiosną Piata pora roku Wodne anioły Duchy wiatru Ziemna burza Łowcy ognia Zapach diabła Pocałunek Kata
  9. Dziękuję Malwa . Dogo pustoszeje :( Zostały głownie osoby , które same mają psy w hotelach i DT.
  10. Mój radysiak Roki jest z nami 14 m-cy i nie szczeka pod drzwiami w ogóle. Nawet nie wychodzi nas witać tylko jak się ktoś odezwie to przyjdzie i się cieszy. Ogólnie to taki strachajło :) wszystkiego się boi. Nawet jak pada duży deszcz i wali w daszek to chowa się w łazience. Na początku bał się szczotki i mopa . :( Na szczęście to przeszło i już jest ok . Natomiast Artasek (*) szczekał i leciał do drzwi na każdy najmniejszy hałas . No i witał nas całym sobą .
  11. Tyska może zapytaj Agat21 gdzie ma Trevora z Radys ? Wydaje mi się , że w jakimś domowym hoteliku. Może dałoby radę tam umieścić małego ? Stałej nie mogę zadeklarować . Moja Balbinka u kikou ma mało deklaracji i niestety muszę sama dokładać resztę więc małemu mogę oferować tylko jednorazowo grosz na dobry start.
  12. Od dłuższego czasu śledzę na FB jej działalność i zgadzam się w 100-stu % :)
  13. Aniu ja poproszę . Mam to poprzednie konto a może uda mi się wspomóc Dragona w najbliższych dniach .
  14. chwilowo mogę wspomóc Misia tylko jednorazowo. Jakby był kłopot z transportem to na FB jest osoba zajmująca się tym tylko nie wiem ile by trzeba było zapłacić . Jednak to jakieś wyjście awaryjne : https://www.facebook.com/transport.zwierzatdomowych
  15. Dzisiaj na konto Balbinki wpłynęły pieniądze od sharki. Bardzo dziękujemy razem z sunieczką :)
×
×
  • Create New...