Bardzo mi przykro , że zostałaś potraktowana w taki sposób. Ja kupiłam na jednym z bazarków piękny wisiorek i nie mam mu nic do zarzucenia. Mam nadzieję ,że osoba która Cię tak potraktowała przeprosi bo na takie zarzuty trzeba mieć dowody a jak ich się nie ma to są pomówienia i jest na to paragraf.