[quote name='Gusiaczek']Takie tam gadu-gadu, same wiemy, jak jest.
Pewnikiem poszłabym na żywioł, ale Siwy pilnuje i nie dlatego, że nie chce, ale dlatego,
że kieruje się dobrem psów i rozsądkiem.
Przed zostaniem (ba! wzięciem) Ovo bardzo długo się bronił,
a teraz jest Pierwszym jej Strażnikiem
Wyżej de nie podskoczymy.
Staramy pomagać w miarę możliwości, ale nie DT.[/QUOTE]
Idem. U nas dokładnie taka sama sytuacja a Tosia i Miki od mestudio były juz tysiąc razy pokazywane błagalnie. Ale faktycznie, nie mamy możliwości. Może kiedyś...
[quote name='Nutusia']Zawsze mówię, że każda pomoc się liczy. Bo co z tego, że wezmę do siebie psa, skoro ogłoszeń nie potrafię zrobić czy bazarku? Skoro mnie nie stać na jego utrzymanie czy leczenie? Takie same podziękowania i zachwyty należą się każdemu, kto dokłada szczebelek do drabiny, po której się psiaki wspinają, idąc z piekła do nieba.[/QUOTE]
I tak sie pocieszam - nie mogę dać DT czy DS większej liczbie psów, to pomagam inaczej - tak jak mogę.
pozdrówki dla Was wszystkich.