[quote name='Gusiaczek']Hehehehehehehehe, zrobiłam po swojemu na tzw "czuja"
1/2 kg wątróbek kurzych zmęłłam
do tego dodałam, co miałam:
trochę otrąb pszennych
trochę owsianych
trochę mąki (mało)
oleju na oko - ok 1/3 szkalnki
po wybełtaniu ciasto ma być "za gęste jak na naleśniki"
wyciepałam na blachę wyłożoną papierem do pieczenia piekłam
w parszywym piekarniku bez termocośtam 50 min.
Bimber koleżanki wpierdzielał, jak niewimco;)
Umówiłyśmy się, że będę czynić ciasteczka, Ania płacić będzie, jak za zboże,
a ja forsę na Ogonki przekażę.
Czyli pies i owca cała ;)
Dobranoc :)[/QUOTE]
Dzieki :) troche inaczej jak u Joli_li i Ewy Marty - tez wyprobujemy :)
pomysl ze sprzedawaniem przedni - tez wyprobujemy :)