-
Posts
10472 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mattilu
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Pozwole sobie zaprosic na bazarek deseczkowy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243707-Bazarek-cegie%C5%82kowy-na-pomoc-dla-przytuliska-w-p%C5%82awnie-[/url]!!! :) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Cały czas jestem, codziennie :) ale mało co się odzywam ;)[/QUOTE] To sie odzywaj czasami, bo nam smutno bez Ciebie :) -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']A ja nie znam wątku Hopki :-( Proszę mnie natychmiast wszędzie pozapraszać! ;-)[/QUOTE] Chodz, chodz: zapraszam Cie na watek Hopeczki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232409-Hopka-ju%C5%BC-wie-jak-wygl%C4%85da-prawdziwe-psie-%C5%BCycie-w-cudownej-Rodzinie/page69"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232409-Hopka-ju%C5%BC-wie-jak-wygl%C4%85da-prawdziwe-psie-%C5%BCycie-w-cudownej-Rodzinie/page69[/URL] i na watek zaprzyjazionej Ovki, Gusiaczek na pewno sie nie obrazi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227186-To-i-owo-o-Ovo-wyrwanej-z-olkuskiej-mordowni-DT-oszala%C5%82-z-mi%C5%82o%C5%9Bci-i-Ovka-ma-DS/page61[/URL] -
[quote name='kcd']Dodałam Fionę na fb: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.192145700938156.1073741830.192092274276832&type=1[/URL] Tak, jak pisałam u Mamby, stwierdziłam, że sama zacznę udostępniać nasze zwierze zamiast ciągle się prosić organizacje. Info o chęci dodania (opis+foty+kontakt) słać tu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a strona do polubienia jest tu: [URL]https://www.facebook.com/pages/Pieskie-Adopcje/192092274276832[/URL][/QUOTE] Juz polubilam i udostepniam co sie da :-)
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Mattilu replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Próbuję się dodzwonić do opiekunki Filonka, ale niestety, nie odbiera. Będę próbować dalej :).[/QUOTE] No i co? dalej sie nie udaje dodzwonic? -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kcd']Kiedy Malagos mnie nie chce a ja pilnie potrzebuję ;-( Ja sobie właśnie stwierdziłam, że sama zacznę udostępniać nasze zwierze zamiast ciągle się prosić organizacje. Info o chęci dodania (opis+foty+kontakt) słać tu: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], a strona do polubienia jest tu: [URL]https://www.facebook.com/pages/Pieskie-Adopcje/192092274276832[/URL] PS. Mamba już tam jest, zaraz wrzucam Fionkę oraz ASTa od Mestudio. Możecie rozesłać wici jakby co - służę pomocą :-)[/QUOTE] to chodz do mnie na watek Hopki i zrob reklame :) -
Zycze, zeby zaiskrzylo :)
- 600 replies
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Filmik oberzalam i postaram sie przekazac dalej na FB, jesli dojde jak to zrobic technicznie, gamon komputerowy. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Podpisuje się pod Gusiaczkiem - przepiękna fotka :) napatrzeć się nie mogę, bije z niej pełno miłości :)[/QUOTE] Nareszcie jestes :) -
2 cziłałki z Kielc w pokerowym DT.OBIE W SUPER DOMKACH.
Mattilu replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze :multi: -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Mattilu replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']O mamo, litości nie mata!!!! Idę zagrzać sobie berlinkę w pracowej mikrofali, bo mi się żołądek na supełek zawiązał przez te Wasze plany obiadowe i... chrupiące ciasteczka ;)[/QUOTE] Wlasnie! Litosci nie mata! Ide robic sos bolognese. Bo mlodej kapusty nie znalazlam :( -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za DT dla Mamby :) -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tak jest :) -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Atakuj, atakuj :) A ja Was bede wspierac. Jak najlepiej to robic? -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Mattilu replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Dziekuje :) -
[quote name='ajw']Rinuś to w sobotę czekam na dobre wieści:lol:[/QUOTE] Ja tez bede czekac a wczesniej kciukac. Rinus, nie szczekaj!
-
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wyslalam mejla do psygarnij z tekstem do ogloszen podanym przez Nutusie tu na watku i ze zdjeciami, proszac o umieszczenie jej na ich stronie na FB. Teraz trzeba sprawdzac na FB czy ja umiescili. -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
Mattilu replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Chętnie, mam mętlik w głowie, gdzie można ją znaleźć? Podesłałam jej Mambę - wprawdzie nie podobna do Filonka, ale przynajmniej spróbowałam...[/QUOTE] Tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242724-Cudowna-FIONA-z-przechowalni-w-Kozienicach-uratowana-przed-wywózką-do-schronu[/url] Fionka jest nieduza, wesola i przyjacielska i b aktywna. No i ma ogonek. Podeslij ja prosze tej pani. -
Czarna Mamba - koniec tułaczki - od teraz ma stały adres zameldowania!
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Jeśli ktoś ma możliwośc zrobienia tego do 19 to poproszę o info tutaj aby kilka razy nie dostali tej samej prośby - jeśli nie będzie chętnego to zajmę się tym wieczorkiem bo teraz w pracy jestem :)[/QUOTE] Ok. Zaraz postaram sie sobie posciagac zdjecia Mamby i wyslac mejla do psygarnij. [quote name='kcd']Ja mogę sprawdzać na fb i powiem czy dodali, czy nie (bo oni nie odpisują) Edit: oraz mogę zaopiekować się odpowiedziami pod albumem Edit2: oraz pod zdjęciami ;-)[/QUOTE] To ja chetnie w razie czego z tej pomocy skorzystam, bo nie ogarniam. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
Mattilu replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Nie śmiejemy się... :glaszcze: No - przynajmniej ja się nie śmieję. :p Uśmiecham się ze wzruszeniem... i żeby nie było widać mokrości: 8-)[/QUOTE] [quote name='Gusiaczek']Cioteczko, z czego tu się śmiać?!? radować się należy :) No, Siostra dumna z Ciebie jestem :loveu: Ovka dumniasta[/QUOTE] [quote name='Nutusia']Widzisz Hopka jaka to odwieczna prawda jest, że wszędzie dobrze, ale w domu NAJLEPIEJ! :) Dociera do niej wreszcie, że ten dom i ci Ludzie to już na zawsze. I że jeśli nawet gdzie indziej przyjdzie psu pomieszkać, to i tak ZAWSZE wróci do tych, których kocha i którym ufa najbardziej.[/QUOTE] Dziekuje Wam:) Wiedzialam, ze mnie zrozumiecie :oops: