Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Jak trza, to trza, powiedziala kaczka do kaczora. Oczywiscie, ze sprobujemy ratowac. W odpowiednim czasie doloze sie finansowo-stale.
  2. A moje nie sa potwierdzone. Zawieruszyly sie w przepascistych bankach?
  3. I ja sie troche doloze do staruszka Olafka zamiast bazarkowac.
  4. Ja tez chce wtracic pare groszy od siebie. Mam w domu wilczaka i okazuje sie, ze te psy musza byc stale(1-2 godz.wyjatek) przy wlascicielu. Czuja sie wtedy bardziej bezpieczne. Jesli ktos pracuje, nie nadaje sie do opieki nad zwierzeciem. Taka to towarzyska rasa . Moja dziewczynka najpierw mnie okazywaly przywiazanie, ale po czasie bardziej zainteresowana jest moim mezem i to akceptuje. Psy maja wyczucie
  5. Ciocie, a moja stala jeszcze nie doszla?
  6. [quote name='teresaa118']A posag juz wyslany, moze nie duzo, ale ze szczerego serca. Trzeba przeczekac lato, moze ktos sie znajdzie jesienia, kto da swoje serce i miske temu pieknemu psiakowi.[/QUOTE] Ciocie, Andrzej S. to ja "podszyta" pod mojego synka. Czasami zapominam podac moje logo.
  7. [quote name='ULKA12']I to też jest problem, nikt nie wierzy do momentu aż Szafranek nie pokaże na co go stać.[/QUOTE] Pewnie chce byc tym jedynym, a nie jednym z wielu. Typowa zazdrosc.
  8. A posag juz wyslany, moze nie duzo, ale ze szczerego serca. Trzeba przeczekac lato, moze ktos sie znajdzie jesienia, kto da swoje serce i miske temu pieknemu psiakowi.
  9. Mam nadzieje, ze zwierzaczki juz chrupia karme kupiona takimi pokretnymi sciezkami. Ale wszystko mozna w tych czasach, tylko trzeba miec pieniazki, ktorych czesto brakuje na potrzeby poniewieranych zwierzat. Dziekuje za mila wspolprace z opiekunami znajdkow
  10. [quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :) Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE] Wszystko dokladnie przeczytalam i prosze o kontakt do wolontariusza, ktory zajmuje sie zakupem karmy, powiedzialam 100 zl bo wyczytalam, ze ponizej 100 trzeba samemu dostawe zaplacic. Szkoda grosza, bo mozna go inaczej zainwestowac
  11. Jesli chodzi o karmy, ciocie, to ja zielona. Moje psy dostaja Rinti, Cesar i troche gotuje na bazie indykow i kurczakow, nie mowiac o pieczonej watrobce . Sucha dostaja zadko, bo nie jedza za bardzo. Do tego dostaja cala mase smaczkow.Dlatego prosilam o link. Mialam juz kontakt ze schroniskiem, bo przekazalam karme wygrana na bazarku. Nie bylo tego duzo, cioteczki pisaly, ze ok.2,5 k. No to sie troche zawstydzilam i chcialam zasponsorowac troche wiecej. I dalej nie wiem, co mam zamowic.
  12. Zaofiarowalam sie kupic w krakvet.pl pakiet karmy do 100 zl i prosilam o wybranie firmy i rodzaju, ale nikt mi nie odpisal na emaila do tej pory. Moze cos ciocie widza, jaka karme potrzebuje przytulisko p.Joli?
  13. A ja sobie zapisuje i poobserwuje.Mam juz tak duzo zobowiazan, musze przeczekac
  14. Tylko zakochac sie,jesli ktos wezmie go na hotel, to bede sie dokladac. Szkoda, aby swopje ostatnie lata (2-5) przesiedzial w okropnym boksie.
  15. A ja koryguje zapis, moja wplata na "kochasia" jest stala. Milosc nie zna granic.
  16. Oj Maksiu, potrzebujesz posagu. Ciocie, dajcie konto.
  17. Swietnie zrobione widio. Mam mala korekte, w ostatniej sekwencji- "zadzwon" dalabym jeszcze raz numer telefonu dla przypomnienia.Reszta jest poprostu wspaniala. Masz ciociu talent do reklamowek
  18. Dla nastepcy Amorka-Messiego na lipiec ciocia wyslala 50 zl.
  19. Wystarczy stanac pod szkola i wiadomo juz, czy pies lubi dzieci. Ja osobiscie wyslalam lipcowe alimenty na Barrego. Glaski dia szorsciacha
  20. Moja stala za lipiec jest juz w drodze. Niech mu na zdrowie bedzie
  21. Na lipiec poszly pieniazki . Co nowego do bialaskow?
×
×
  • Create New...