-
Posts
4974 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teresaa118
-
Aresztowana i zastraszana polka próbująca uratować swojego psa!
teresaa118 replied to akasha3791's topic in Prawo
Troche czytalam na ten temat i nie wyglada to tak niewinnie, jak w pierwszej chwili bylo przestawione. Poszkodowana ma na bicepsie ok.20 szwow. Operacja zszywania ponoc trwala ok.4 godz. Mozliwe, ze ta znajoma szturchnela psa po mordzie, ale wlasciciela psa nie zabezpieczyla go kagancem. Mimo wszystko to jest ogromny pies i zawsze cos sie moze mu nie spodobac. Jak tam bylo z policja, to ona juz wie. Ale wyglada na to, ze wlasciciele psow musza miec tez "oczy w d..ie" i przewidziec praaawie wszytkie sytuacje. Poza tym pies wazacy prawie 50 kg dla dziecka 9 letniego? Wiele rzeczy w tej sprawie nalezy jeszcze raz przemyslec. Prawda chyba lezy posrodku. Mam tylko nadzieje, ze wlascicielka psa byla ubezpieczona. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
teresaa118 replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Dolacza sie do waszych slow wyrazajacych zal z powodu odejscia Klebuszka. Cieszmy sie, ze na koncu swego zycia zaznal milosci, ciepla i naturalnie pomocy lekarskiej. Niech sie bawi radosnie za TM ze wszystkimi psami tego swiata! -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
teresaa118 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Moja kasa juz zabrzeczala. Bede miala na niego oko i w przyszlosci wspomoge. Glaski dla sympatycznej mordki. Lubie stare psy. One tak duzo juz wycierpialy! -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
teresaa118 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Nikt sie nie zameldowal u mnie z nr.konta. Ciocie, nie spac, kasa brzeczy! -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Z kastrowaniem, to tez nie jestem pewna. Wyglada, ze ma duzo genow z coli, a te nie znosza wielu lekow i narkozy(moja sunia zmarla podczas sterylizacji, a lekarz powiedzial, ze u psow z domieszka coli tak jest). On chyba wie przy pomocy siodmego zmyslu, ze nie jest u panci, lecz na tymczasie. Mysle, ze w domu uspokoi sie calkowicie. Naturalnie, musi byc sam i wylacznie panciostwo dla siebie miec. No to tyle wymadrzylam sie. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
teresaa118 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Piekne moje kochanie. Nie nadarmo jestem zakochana w nim bez pamieci. Szkoda tylko, ze nie moge go wziac do domu (konkurencja juz jest Bobi i Fifi). Glaski dla piekniaka -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
teresaa118 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I ja na zaproszenie [I][B]Dogo07 [/B][/I]zglaszam swoje zainteresowanie Tuptusiem. Cos tam wyskrobie dla malucha z kiesy. Prosze o konto. Tyle tylko moge zrobic dla niego. W domu sa juz dwa psy (jeden ze schroniska w Lodzi), obydwa kochane, rozpieszczane i dlatego chcialabym, aby wszystkie psy tak mialy jak nasze (TZ ma tez duzy udzial w przekupywaniu). -
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
teresaa118 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Pieniazki w drodze, wprawdzie niewiele, ale ze szczerego serca. Trzeba gosno powiedziec, dosc niepozadanych szczeniakow!!!- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Mikrosunia Fionka – Już zaufała człowiekowi i ma wspaniały dom!
teresaa118 replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Ciocie, doloze do sterylki dla malizny. Prosze o konto i glaski dla kruszynki- 375 replies
-
- adopcja schronisko psy
- dom na resztę życia
- (and 3 more)
-
Mały, kudłacz TORON- zostaje w DT na stałe:)
teresaa118 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']pytali o rozmiar- bo: nie wiedzieli, czy budę kupić w rozmiarze- s,m, l, czy xl ......[/QUOTE] Ratunku, to malenstwo jest do trzymania na kolankach i miziania. Co sobie ci ludzie wyobrazaja? -
Mały, kudłacz TORON- zostaje w DT na stałe:)
teresaa118 replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Wyglada na to, ze nie chce dluzej zyc w schronisku(wogole) -
[quote name='zuzlikowa']... fakt, ale kojec kojcowi nie równy, a problem nie polega na kojcu, ale na tym, że pies nie miałby kontaktu z człowiekiem, zostawałby na ponad połowę doby sam, a w czasie gdy ludzie będą na miejscu, to nie będą tam dla niej, a dla pracy... w nocy, wieczorem, rankiem Kami miałby możliwość podjęcia prób pokonania ogrodzenia, a w razie jakiegokolwiek urazu, nie byłoby nikogo by jej pomóc... tak jak nie było nikogo gdy odchodził ostatni psiak. A fakt, że zginął on śmiercią tragiczną("zastrzelony lub otruty"), nie nastraja także optymistycznie. Jeśli istnieją najmniejsze wątpliwości co do ludzi i warunków jakie chcą, czy mogą psu stworzyć, nie będę ich tłumaczyła na korzyść ludzi. Wprost przeciwnie- będę dmuchać na zimne i każda wątpliwość będzie dyskredytowała ich... Poza tym, jeśli mamy wydać psiaka do domu stałego, to nie wyobrażam sobie by wydać go do "gorszego" niż jest hotelik, w którym czeka na dom stały. Dom stały musi proponować warunki lepsze niż ma teraz bo to już warunki nie tymczasowe, a na całe życie...[/QUOTE] Wlasnie, podpisuje sie obywiema lapami
-
Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Wyslalam moje stale. Mysle, ze Niedzwiadek wprawdzie zle wystartowal, ale zakonczenie bedzie mial wspaniale. -
Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)
teresaa118 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja doloze sie do Niedzwiadka 30 zl miesiecznie.