tez podziwiam ciocie Tamb i podobne, ktore z takich i innych wzgledow przygarnely psiaki, ja przy moich trzech zaczynam byc niecierpliwa, a nie mam problemow finansowych. Latwiej zrzucic skladke na psa niz 24 godz na dobe opiekowac sie nim, podmywac d...pke, martwic sie, ze znowu nic nie zjadlo toto, a powinno. A najgorsze - to czekanie na smierc starego psa. Jestes bezradny a chcialbys, aby jeszcze z toba pobyl. Zycie jest przeciez piekne. Trzeba byc naprawde silnym psychicznie. Nie kazdemu to sie udaje i dlatego ogranicza sie do dawania pieniedzy i chwala takim! Pomagajcie tym, ktorzy chca pomagac!
moj Boby tez ma cos takiego, wetka powiedziala, ze uczulenie na.... pchly? myje go co pare dni w specjalnym szamponie, smaruje olejkiem herbacianym albo nalewka z kitu pszczelego, ale to ustrojstwo wedruje z jednego miejsca na drugie, te czarne plamki wygladaja jak czarny klej i zachowuja sie jak klej
dlaczego do tej pory nie zostala wpisana moja wplata za kwartal? czekam juz 3 miesiace na skorygowanie, chyba, ze chcecie jednej osoby mniej do wplacania
Podrzuccie ciocie konto, cos sie wyskrobie na potrzeby kici, najwazniejsze, ze juz jest w domu, a moze znajdzie szybko swoj wlasny domek. Rude jest piekne! Ja mam trikolorke ze Schroniska Wroclaw
Uaktualniam wpłaty:
Radek - 30 zł (za I), Tyśka - 30 zł (za XII, I, II, III, IV, V 2016r), teresaa118 - 150 zł (I, II, III), bakusiowa - 50 zł (za?). Dziękujemy!!! :)
Zapłaciłam 65 zł za kropelki, paragon poniżej:
a co zmoimi wplatami?