Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Poszla kwartalna wplata na Donalda przy wplacie na Fostera. Wyglada na duzy minus przy Dolarku, czy tylko wydaje mi sie
  2. Dla Amelki poszlo za kwartal po 30 zl
  3. tez podziwiam ciocie Tamb i podobne, ktore z takich i innych wzgledow przygarnely psiaki, ja przy moich trzech zaczynam byc niecierpliwa, a nie mam problemow finansowych. Latwiej zrzucic skladke na psa niz 24 godz na dobe opiekowac sie nim, podmywac d...pke, martwic sie, ze znowu nic nie zjadlo toto, a powinno. A najgorsze - to czekanie na smierc starego psa. Jestes bezradny a chcialbys, aby jeszcze z toba pobyl. Zycie jest przeciez piekne. Trzeba byc naprawde silnym psychicznie. Nie kazdemu to sie udaje i dlatego ogranicza sie do dawania pieniedzy i chwala takim! Pomagajcie tym, ktorzy chca pomagac!
  4. moj Boby tez ma cos takiego, wetka powiedziala, ze uczulenie na.... pchly? myje go co pare dni w specjalnym szamponie, smaruje olejkiem herbacianym albo nalewka z kitu pszczelego, ale to ustrojstwo wedruje z jednego miejsca na drugie, te czarne plamki wygladaja jak czarny klej i zachowuja sie jak klej
  5. dzieki, porzadek musi byc jesli chodzi o darowane pieniadze
  6. dlaczego do tej pory nie zostala wpisana moja wplata za kwartal? czekam juz 3 miesiace na skorygowanie, chyba, ze chcecie jednej osoby mniej do wplacania
  7. Podrzuccie ciocie konto, cos sie wyskrobie na potrzeby kici, najwazniejsze, ze juz jest w domu, a moze znajdzie szybko swoj wlasny domek. Rude jest piekne! Ja mam trikolorke ze Schroniska Wroclaw
  8. jak trzeba bedzie, to doloze sie do transportu, najwazniejsze, aby psiak mial nareszcie wlasna rodzine
  9. jeszcze raz przypominam,wplacilam za caly kwartal,a nie jest odnotowane w zestawieniu!
  10. Uaktualniam wpłaty: Radek - 30 zł (za I), Tyśka - 30 zł (za XII, I, II, III, IV, V 2016r), teresaa118 - 150 zł (I, II, III), bakusiowa - 50 zł (za?). Dziękujemy!!! :) Zapłaciłam 65 zł za kropelki, paragon poniżej: a co zmoimi wplatami?
  11. ciociu Tamb, potrzebujemy twojej wypowiedzi, jakas pomoc w drodze
  12. Smutna jest ta starosc nie tylko u nas, ludzi, ale tez u zwierzat. Poszlo pare groszy na potrzeby seniorkow.
  13. Melduje, ze w imieniu cioci podalam nr. konta. Bedzie szybciej.Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze z Ozzym. Podesle pare grosikow.
×
×
  • Create New...