Wprawdzie nie doczytalam, ile Perelka liczy sobie wiosenek, ale juz troche przezyla w swoim zyciu. Starsi panstwo technicznie pozyja jeszcze pare latek i zdaza pomoc Perelce w dobrym zyciu. Wlasnie u takich ludzi znajdzie spokoj, a nie u mlodych z dziecmi. Ostatnio widze tendencje wybrzydzania w proponowanych domkach, np. mieszkanie na 3 pietrze . To tylko moje przemyslenia. Wspolczesni starcy to ludzie z wigorem i planami na przyszlosc!