Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Tak tez podalam na moim ogloszeniu, poprosilam znajomych, aby wzieli na swoje strony https://www.facebook.com/profile.php?id=100010529805491
  2. mozna obydwa telefony podac https://www.facebook.com/profile.php?id=100010529805491
  3. jesli zostanie znaleziony na tym terenie, moze wyladowac w tym schronisku, a moze cos poplatalam i nie zrozumialam, gdzie znajduje sie DT
  4. Tel. 511 984 512 schronisko w Przylasku na terenie Lubania
  5. https://www.facebook.com/profile.php?id=100010529805491
  6. dziewczyny, jak sie daje ogloszenie o uciekinierze, musi byc podany kontakt telefoniczny, ktos, kto bedzie mogl natychmiast psa zabrac od znalazcy
  7. dalam ogloszenie na facebooka, a wiec domu, gdzie mieszka
  8. Jeszcze nie wiadomo, co dalej, ale przeslalam 30 zl. Zycze szybkiego i dobrego domku
  9. Poszla stala na marzec
  10. Porzadny rodowod obejmuje rowniez pradziadkow, jesli hodowca nie byl nigdy zarejestrowany, nie bedzie czegos takiego mial
  11. konto jest to samo, bo oni byli rozliczani razem, dlatego na Pysiu ciaza dalej dlugi Lapisia
  12. Ze sknerami nie ma co zaczynac. Ale ja np. kotke kazalam sobie przywiezc. Naturalnie zaplacilam za wszystko. Tak mi pasowalo.
  13. Wprawdzie nie doczytalam, ile Perelka liczy sobie wiosenek, ale juz troche przezyla w swoim zyciu. Starsi panstwo technicznie pozyja jeszcze pare latek i zdaza pomoc Perelce w dobrym zyciu. Wlasnie u takich ludzi znajdzie spokoj, a nie u mlodych z dziecmi. Ostatnio widze tendencje wybrzydzania w proponowanych domkach, np. mieszkanie na 3 pietrze . To tylko moje przemyslenia. Wspolczesni starcy to ludzie z wigorem i planami na przyszlosc!
×
×
  • Create New...