-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Pół roku...niby dużo...a jednak...jakby wczoraj :( Nauczyłam się spychać gdzieś daleko tęsknotę. I tylko kiedy słyszę piosenkę...albo z zaskoczenia fotka mi wyskoczy...łzy płyną strumieniem... nie wiem czy kiedyś przestanie boleć. Wiem,że nigdy nie zapomnę. I nie żałuję. Niczego. Bo tylko Zoś i ja wiemy jak było...tylko...szkoda,że w sumie tylko dwa razy powiedziałam Jej jak bardzo ją kocham. Prawie do samego końca wierzyłam,że znajdzie Dom, w którym będzie Księżniczką. Jedynaczką. I znów nic nie widzę...Zoś...Maleńka Moja...
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
Hope2 replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
zapisuję i idę porozglądać się-może ktoś zechce mu zrobić pakiet ogłoszeń? a może banerek?- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Książę się nie obrazi, a info ważne :) Kra zbiera 1 % :) Konto udostępni nam Fundacja 2 plus 4. Dane: Fundacja „Dwa plus cztery” KRS to: 0000341427 BARDZO WAŻNE!!!! - dopisek KRAKSA i zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów ewidencji!!!! Inaczej nie ma możliwości odróżnienia wpływów na Krę!!!!!!!!!
-
Siosin, nie gniewaj się, ale koleżanka Twoja wózeczkowa, co Cię do mnie przywiozła w potrzebie Kra zbiera 1 % :) Konto udostępni nam Fundacja 2 plus 4. Dane: Fundacja „Dwa plus cztery” KRS to: 0000341427 BARDZO WAŻNE!!!! - dopisek KRAKSA i zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów ewidencji!!!! Inaczej nie ma możliwości odróżnienia wpływów na Krę!!!!!!!!!
-
Tak bardzo Cię przytulam Ciociu...wiem, jak ci teraz smutno i źle :( Tatunia jest już oczywiście z nami. Masz rację, trochę zagubiona...chodzi i zagląda wszędzie i woła Cię i szuka...już się nią z Jasią opiekujemy. Pokazujemy wszystko co trzeba i co nie trzeba. Pewnie niedługo przyjdzie do Ciebie w nocy i przytuli...bo wiesz-ci grzeczni mają łatwiej. Im nawet tutaj więcej wolno ;) i chcesz...pokażę Ci część naszego placu zabaw-zgadnij która to Twoja Tarunia ;) dla ułatwienia-jest na chuśtawce :) Zoś znająca tęsknotę, która boli...
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Hope2 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovcia, powiedz swojemu Gusiakowi,że jej zazdraszczam jak nie wiem co -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Hope2 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovcia...pokaż pysiolka :) -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Hope2 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
a nowego banerka mieć nie możesz? widziałam,że komuś zakradli obrazki i ma na nowo... kurczę...muszę się zastanowić co wywalić...albo jakoś pościeśniać? -
Hm...nie wiem czy to wpływ leków, wiosny, uprzęży, czy kotów-ale Książę uznał widocznie,że czas najwyższy zadbać o moją kondycję...możecie wierzyć lub nie-on biega! co prawda na uprzęży, ale biega! wycwanił się i jak chce być gdzieś szybko, to skacze jak żabka... I żeby nie było niedomówień-bez niczego zataca się i czasem przewraca (wiem, bo próbowałam). Ale...i tak się cieszę, bo jak dla mnie-nie ważne z jakiego powodu-ważne,że Księciunio CHCE się przemieszczać :D tylko dlaczego przez krzaczory i przez błotko????
-
Zapraszam-transportowo-cegiełkowy http://www.dogomania.com/forum/topic/145727-transportowo-cegie%C5%82kowy-dla-skr%C4%99tka-do-803-godz-2400/
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
Hope2 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Może Ewcię wirus wszechstronnie panujący dopadł? :( grypsko paskudne szaleje...