Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Pół roku...niby dużo...a jednak...jakby wczoraj :( Nauczyłam się spychać gdzieś daleko tęsknotę. I tylko kiedy słyszę piosenkę...albo z zaskoczenia fotka mi wyskoczy...łzy płyną strumieniem... nie wiem czy kiedyś przestanie boleć. Wiem,że nigdy nie zapomnę. I nie żałuję. Niczego. Bo tylko Zoś i ja wiemy jak było...tylko...szkoda,że w sumie tylko dwa razy powiedziałam Jej jak bardzo ją kocham. Prawie do samego końca wierzyłam,że znajdzie Dom, w którym będzie Księżniczką. Jedynaczką. I znów nic nie widzę...Zoś...Maleńka Moja...
  2. zapisuję i idę porozglądać się-może ktoś zechce mu zrobić pakiet ogłoszeń? a może banerek?
  3. Ovunia, wiesz sama jak dużo jest futer w potrzebie...i bardzo dobrze Twoje Duże zrobiły-pomagają i to jest naj naj ważniejsze :D
  4. Książę się nie obrazi, a info ważne :) Kra zbiera 1 % :) Konto udostępni nam Fundacja 2 plus 4. Dane: Fundacja „Dwa plus cztery” KRS to: 0000341427 BARDZO WAŻNE!!!! - dopisek KRAKSA i zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów ewidencji!!!! Inaczej nie ma możliwości odróżnienia wpływów na Krę!!!!!!!!!
  5. Siosin, nie gniewaj się, ale koleżanka Twoja wózeczkowa, co Cię do mnie przywiozła w potrzebie Kra zbiera 1 % :) Konto udostępni nam Fundacja 2 plus 4. Dane: Fundacja „Dwa plus cztery” KRS to: 0000341427 BARDZO WAŻNE!!!! - dopisek KRAKSA i zaznaczona zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów ewidencji!!!! Inaczej nie ma możliwości odróżnienia wpływów na Krę!!!!!!!!!
  6. Tak bardzo Cię przytulam Ciociu...wiem, jak ci teraz smutno i źle :( Tatunia jest już oczywiście z nami. Masz rację, trochę zagubiona...chodzi i zagląda wszędzie i woła Cię i szuka...już się nią z Jasią opiekujemy. Pokazujemy wszystko co trzeba i co nie trzeba. Pewnie niedługo przyjdzie do Ciebie w nocy i przytuli...bo wiesz-ci grzeczni mają łatwiej. Im nawet tutaj więcej wolno ;) i chcesz...pokażę Ci część naszego placu zabaw-zgadnij która to Twoja Tarunia ;) dla ułatwienia-jest na chuśtawce :) Zoś znająca tęsknotę, która boli...
  7. Ovcia, powiedz swojemu Gusiakowi,że jej zazdraszczam jak nie wiem co
  8. zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Księciunia :) http://www.dogomania.com/forum/topic/145825-kleszczom-m%C3%B3wimy-nie-cegie%C5%82kowy-dla-ksi%C4%99cia-bulbo-do-140315-godz000/
  9. a nowego banerka mieć nie możesz? widziałam,że komuś zakradli obrazki i ma na nowo... kurczę...muszę się zastanowić co wywalić...albo jakoś pościeśniać?
  10. Hm...nie wiem czy to wpływ leków, wiosny, uprzęży, czy kotów-ale Książę uznał widocznie,że czas najwyższy zadbać o moją kondycję...możecie wierzyć lub nie-on biega! co prawda na uprzęży, ale biega! wycwanił się i jak chce być gdzieś szybko, to skacze jak żabka... I żeby nie było niedomówień-bez niczego zataca się i czasem przewraca (wiem, bo próbowałam). Ale...i tak się cieszę, bo jak dla mnie-nie ważne z jakiego powodu-ważne,że Księciunio CHCE się przemieszczać :D tylko dlaczego przez krzaczory i przez błotko????
  11. Zapraszam-transportowo-cegiełkowy http://www.dogomania.com/forum/topic/145727-transportowo-cegie%C5%82kowy-dla-skr%C4%99tka-do-803-godz-2400/
  12. jeszcze nie rozpakowaliśmy, na razie ukryłam na dnie szafy, bo ta moja złodziejska banda najpierw wysyła Dziadeczka, co by dziurkę w worku zrobił i w kolejke sie ustawiają-samoobsługa kurna...i nawet siedzą cichutko jak kradną ;)
  13. o-karmę od kuriera odebrałam, fotkę jutro zrobię, może mi się uda uchwycić Księcia szpiegującego "ssso tooo?"
  14. Oj, Zosiu, jak mi kregosłup padnie, to leżę plackiem na podłodze... Może nas odwiedzisz?
  15. koopy? w sumie...normalne-w porównaniu do Tolusia ilościowo i ee...konsystencjonalnie. Rano była trochę luźniejsza, ale po południu już ok. za to chyba bąki się skończyły? u obu? oby...bo to przegięcie wietrzyć całą noc i dzień...uf
×
×
  • Create New...