Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. Dziad złapać się nie dał ani mnie, ani znajomej i do dom wrócił sam-ufff. No i okazało się,że psi świat jest mały, bo właściciel to kolega TZ. I TZ mu nawrzeszczał na niego-i o obroży i o adresatce i o...jajek ciachaniu,bo "wiesz...zew natury poczuł"
  2. o i jeszcze się pożalę-Książę od wczoraj wieczorkami miewa bąki okrutne...cichutkie ale...wonieją strrrasznie. Niby nic, tylko...przeflancował się do mnie na łóżko...i z Tolusiem koncertują na 2 doopinki [/url]">http://[url=http://emotikona.pl/emotikony/][/url]
  3. Ja jeszcze nie dawno miałam psią puchowa poduchę-poległa w starciu z jamnikiem...a ja jeszcze czasami piórko znajdę ;) Kołdra to naprawdę super rzecz-ciepła, można nią psa otulić, a jak się zabrudzi wyprac w pralce.
  4. hm...Bulbo jest w stanie konia z kopytami wciągnąć i jeszcze się rozejrzeć, czy nie ma przypadkiem drugiego ;) Oj...nowy serwer...jedyny plus? w końcu umiem podlinkować banerek :D
  5. Zocha, przeginasz! myślisz,że ja nie widzę tych nowych kocich łazęg? WIDZĘ! karmę sypię , wodę leję...ale dzisiaj pojechałaś po całości! Beagle?! nie marzę o niczym innym niż 6 pies! i co łapki zacierasz Wiedźmo mała z radości? dzwoniłam do urzędu, wiesz co powiedzieli? "niech pani poczeka...może sobie pójdzie"...kufa GDZIE? mam czekać,aż ktoś go pobije, potrąci, albo nie wiem co? wiem, powinnam zamknąć oczy i udawać,że nie widze, jak inni. Albo poczekać,aż bliżej nieokreślony KTOŚ coś zrobi...tak, durna jak but jestem! biorę obrożę (zgadnij-beagle jej NIE ma! co to, jakiś mega wydatek jest???! ) może ma tatuaż? i smycz biorę i idę szukać...tylko gdzie ja go przed TZ ukryję?...
  6. a może ktoś ma niepotrzebną kołdrę? chętnie przyjmę, bo składam na 4 (Książę poprawia po swojemu) i to jest ulubione legowisko wszystkich...
  7. Ślicznie dziękuję w imieniu Potworzastego Potwora :) Jakoś mam słabość do imienia Frodo...
  8. Jest super, dziękuję :) i wiesz...taką Lalunię mam przed oczkami...gdzieś zatarł się widok z ostatnich dni...
  9. Zobaczcie jaką niespodziankę zrobiła mi Kasia F z fb Tylko, błagam, zmniejszcie mi to cudeńko do rozmiarów banerka, bo ja...jak się za to wezmę, to na pewno coś zepsuję :( Boziu, nawet nie wiecie jak mi ogromnie miło-włączam komputer, zaglądam i ojej! no łzy same popłynęły...ze wzruszenia, bo...bo Zoś nie ma juz tak bardzo długo...i wciąż Ją kochacie, wciąż przychodzicie...Może juz lepuej nic nie napiszę, bo klawiatury nie widzę... Kasiu-dziękuję
  10. Jak Sebek pod serduszkiem moim mieszkał. Później było dobrze, po odejściu Zoś wróciło...zrobię badania...w wolnej chwili ;) Zośka panikuje, ale przy TZ to nic, grozi,że mi komputer i komórkę zabierze "jak masz się denerwować, to ja się nie zgadzam!"-powiedział co wiedział :D jeszcze 2, 3 obiecane bazarki, dla Księcia na zabezpieczenie na kleszczory i odpocznę troszkę
  11. zaglądam do ślicznotki...Aniu, wycałuj ten cudny nochalek od nas
  12. Bo człowieki różniste som...dobrzy,źli i neutralni. Jeden kopnie, drugi przejdzie obojętnie, a trzeci pogłaska, nakarmi, przytuli...zabierze do domu... My poznaliśmy chyba wszystkie typy-obaj przemierzaliśmy różne ścieżki... Blacky nie lubi obcych, ząbkami kłapie...po chwili, jak zobaczy,że obcy nie bije i rękę wyciąga żeby dać smaczka, pogłaskać, to przytutula się, w oczka zagląda... O mnie Hopiak mówi,że "cygański pies" jestem,że lezę do każdego-i że to źle. Wiem przecież, nie raz i nie dwa ktoś mnie kopnął :( no ale...ludzi i tak koffam...a Hopiak mnie obroni-no nie? Bilbo pewny siebie jak mało kto
  13. Powiem Wam! Powiem! znów mam karę, bo...bo ugryzłam dzisiaj Szefa, o! Wy wiecie,że ja kcem albo wrócić, albo żeby Hopiak do mnie przyszedł, no nie? I wiem,że muszę czekać-i czekam. Naburmuszona i zła-ale czekam. W nosie mam skrzydła-całe życie ich nie miałam, to i teraz se poradzę! I powiem Wam czemu go ugryzłam i ugryzę ZAWSZE za takie numery! Całe szczęście,że czuwam nad tym miom stadem. Dzisiaj siedzę sobie na chmurce, wygrzewam kosteczki na słonku i już już mam zasnąć i oczka mi się otwierają jakie szerokie! Bo Ten Na Górze nie wiem, nudził się czy jak? ale stał i mojego Hopiaka męczył! A ona powietrze ustami jak rybka łapała i złapać nie mogła i za serduszko się trzymała...TZ ją ratował a ja do Szefa "EJJJ! TYYYYY" a on mi "Przecież chcesz Hopiaka?" no kurna, pewnie,że kcem! ale nie TAK!!! wściekłam się jak nie wiem co i go pogryzłam! jaja sobie robi? goopi jakiś jest? oj...teraz to już nawet na chwilę Hopiaka z oczka nie spuszczę! I mówię jej "odpocznij" a ona nie słyszy :( ciągle jeszcze, jeszcze i jeszcze! to zrobić, tamto zrobić, iść, biec, i wszystko SAMA! jej też nagadam, jak się jej przyśnię! nie ze mną takie numery! Zośka zła na wszystko wrrrr
  14. Na wołanie lili zaglądam...Boziu, jaki cudny! w tym miesiącu już nie dam rady, w marcu grosik mu wpłacę
  15. Rufus...człowieki różne som-dobrzy i źli. Ja mam szczeście, bo tych złych w moim życiu mniej ;) a kociaste...no wiesz...one tak już mają,że nas się bojają-to taki dar od Natury? ;) i mądre som jak i my-do dobrego ludzia lezą bezwstydnie, a od złego zwiewają gdzie pierz rośnie ;D nie wiesz kto to Hades? to pokażę Ci tę durną paszczękę
  16. Wiecie co sznupiaste? ja już dobrze wiem kto to Zoś, bo chodzę do niej co dziennie z Hadesem. To on mi o niej opowiada
  17. Rufus...Ciebie tyż kociaste wkurzają? a moją motywacją najnowszą jest...HADES :D wiesz jak on ucieka? i jak się boja? wiem...wszyscy go leją, koty tyż :P Hopiak to się za każdym razem drze "Bulbo NIE WOLNO!!!" ale ja udajem,że mnie głuchota nagła dopadła :D
  18. koty wredne som! się złapać nie dajom! specjalnie swoje paskudne czarne futra pokazujom, wyzywajom, zaczepiajom i później ze śmiechu się turlajom jak mi się łapy zaplączą...więc ćwiczę i ćwiczę i kiedyś im przetrzepię te czarne zady!
  19. się wie :) śnieg lubiem,ale słonko...koffam miłością nieprzytomną Bilbo ciepłolubny stwór Ja oglądam czasem, reszta nie. Ale wszyscy lubimy jak z adaptera muzyka płynie... zamek? nieee-tam schodów musi być dużo :( a my mamy Księcia, co to za schodami nie przepada. Ale park...oj, to byśmy wszyscy kcieli-tam dopiero można pobiegać BEZPIECZNIE jak to Hopiak mówi. 100 kolegów? nie lubisz Hopiaka Rufus, czy jak? i nas? wiesz jak trudno się do głaskania dopchać? aa..służba..no, chyba,że do głaskania, karmienia i na rączkach noszenia-to taak :D Bilbo o parku własnym marzący...
  20. Poprosze o nr konta Baloniarek na pw-a jesli w nocy mi sie zapcha, to na [email protected] z tego bazarku przypada Baloniarkom 61 zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145120-koniec-czekam-na-nr-kont-do-wp%C5%82atcegie%C5%82ki-%C5%BCycie-ratuj%C4%85ce-do-20022015/
  21. A łobuzy nawet zajrzeć nie chcą...nic tylko się wylegują na słonku :) I muszę bardzo pochwalić Blackiego-dzisiaj ani raz nie zsikał się w domu :D a bez pamporka śmigał :) wiem, dłużej niż zwykle byliśmy na dworze, bo cudna pogoda,żal w domu siedzieć...no ale od września to pierwszy dzień bez latania na mopie od rana do wieczora-jupi!
  22. CZŁOWIEKI, CO TAM U WAS SŁYCHOWAĆ? JAK ZDRÓWKO? JAKĄ POGODĘ MACIE? U MNIE SŁONKO BYŁO I WIECIE CO? NA SPACERZE WIECZORNYM PRZESZEDŁEM PRAWIE 1 KILOMETR! NIEŹLE CO? I W DZIEŃ DUŻO NA DWORZE BYŁEM-PO PODWÓRKU SOBIE CHODZIŁEM, TROCHĘ W PIŁKE GRAŁEM I KOTY PRÓBOWAŁEM DOGONIĆ-NA RAZIE ZA SZYBKIE SĄ...NO ALE JA JESZCZE NIE POWIEDZIAŁEM OSTATNIEGO SŁOWA Emotikon devil TABULETKI GRZECZNIE ZJADAM, BO TO PODOBNO POMOŻE MI KOTY DOGONIĆ? BULBO CHWALĄCY SIĘ BAARDZO
  23. o to to- niech chłopak szybko znajdzie super dom, bo...bo...no nie oddam! a własciwie, to oddam...ale bolało będzie :(
  24. ArthroVet mam od ulv i podaję, jak się będzie kończył, to dam znac, ok? A fotek z kapieli błotnych nie będzie nigdy (choć zażywam ich regularnie...i może dlatego mam taką super cerę i ogólnie młodo wyglądam? :D :D :D )
×
×
  • Create New...