-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Zocha, przeginasz! myślisz,że ja nie widzę tych nowych kocich łazęg? WIDZĘ! karmę sypię , wodę leję...ale dzisiaj pojechałaś po całości! Beagle?! nie marzę o niczym innym niż 6 pies! i co łapki zacierasz Wiedźmo mała z radości? dzwoniłam do urzędu, wiesz co powiedzieli? "niech pani poczeka...może sobie pójdzie"...kufa GDZIE? mam czekać,aż ktoś go pobije, potrąci, albo nie wiem co? wiem, powinnam zamknąć oczy i udawać,że nie widze, jak inni. Albo poczekać,aż bliżej nieokreślony KTOŚ coś zrobi...tak, durna jak but jestem! biorę obrożę (zgadnij-beagle jej NIE ma! co to, jakiś mega wydatek jest???! ) może ma tatuaż? i smycz biorę i idę szukać...tylko gdzie ja go przed TZ ukryję?...
-
Zobaczcie jaką niespodziankę zrobiła mi Kasia F z fb Tylko, błagam, zmniejszcie mi to cudeńko do rozmiarów banerka, bo ja...jak się za to wezmę, to na pewno coś zepsuję :( Boziu, nawet nie wiecie jak mi ogromnie miło-włączam komputer, zaglądam i ojej! no łzy same popłynęły...ze wzruszenia, bo...bo Zoś nie ma juz tak bardzo długo...i wciąż Ją kochacie, wciąż przychodzicie...Może juz lepuej nic nie napiszę, bo klawiatury nie widzę... Kasiu-dziękuję
-
Jak Sebek pod serduszkiem moim mieszkał. Później było dobrze, po odejściu Zoś wróciło...zrobię badania...w wolnej chwili ;) Zośka panikuje, ale przy TZ to nic, grozi,że mi komputer i komórkę zabierze "jak masz się denerwować, to ja się nie zgadzam!"-powiedział co wiedział :D jeszcze 2, 3 obiecane bazarki, dla Księcia na zabezpieczenie na kleszczory i odpocznę troszkę
-
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
Hope2 replied to anica's topic in Już w nowym domu
zaglądam do ślicznotki...Aniu, wycałuj ten cudny nochalek od nas -
Bo człowieki różniste som...dobrzy,źli i neutralni. Jeden kopnie, drugi przejdzie obojętnie, a trzeci pogłaska, nakarmi, przytuli...zabierze do domu... My poznaliśmy chyba wszystkie typy-obaj przemierzaliśmy różne ścieżki... Blacky nie lubi obcych, ząbkami kłapie...po chwili, jak zobaczy,że obcy nie bije i rękę wyciąga żeby dać smaczka, pogłaskać, to przytutula się, w oczka zagląda... O mnie Hopiak mówi,że "cygański pies" jestem,że lezę do każdego-i że to źle. Wiem przecież, nie raz i nie dwa ktoś mnie kopnął :( no ale...ludzi i tak koffam...a Hopiak mnie obroni-no nie? Bilbo pewny siebie jak mało kto
-
Powiem Wam! Powiem! znów mam karę, bo...bo ugryzłam dzisiaj Szefa, o! Wy wiecie,że ja kcem albo wrócić, albo żeby Hopiak do mnie przyszedł, no nie? I wiem,że muszę czekać-i czekam. Naburmuszona i zła-ale czekam. W nosie mam skrzydła-całe życie ich nie miałam, to i teraz se poradzę! I powiem Wam czemu go ugryzłam i ugryzę ZAWSZE za takie numery! Całe szczęście,że czuwam nad tym miom stadem. Dzisiaj siedzę sobie na chmurce, wygrzewam kosteczki na słonku i już już mam zasnąć i oczka mi się otwierają jakie szerokie! Bo Ten Na Górze nie wiem, nudził się czy jak? ale stał i mojego Hopiaka męczył! A ona powietrze ustami jak rybka łapała i złapać nie mogła i za serduszko się trzymała...TZ ją ratował a ja do Szefa "EJJJ! TYYYYY" a on mi "Przecież chcesz Hopiaka?" no kurna, pewnie,że kcem! ale nie TAK!!! wściekłam się jak nie wiem co i go pogryzłam! jaja sobie robi? goopi jakiś jest? oj...teraz to już nawet na chwilę Hopiaka z oczka nie spuszczę! I mówię jej "odpocznij" a ona nie słyszy :( ciągle jeszcze, jeszcze i jeszcze! to zrobić, tamto zrobić, iść, biec, i wszystko SAMA! jej też nagadam, jak się jej przyśnię! nie ze mną takie numery! Zośka zła na wszystko wrrrr
-
Rufus...człowieki różne som-dobrzy i źli. Ja mam szczeście, bo tych złych w moim życiu mniej ;) a kociaste...no wiesz...one tak już mają,że nas się bojają-to taki dar od Natury? ;) i mądre som jak i my-do dobrego ludzia lezą bezwstydnie, a od złego zwiewają gdzie pierz rośnie ;D nie wiesz kto to Hades? to pokażę Ci tę durną paszczękę
-
się wie :) śnieg lubiem,ale słonko...koffam miłością nieprzytomną Bilbo ciepłolubny stwór Ja oglądam czasem, reszta nie. Ale wszyscy lubimy jak z adaptera muzyka płynie... zamek? nieee-tam schodów musi być dużo :( a my mamy Księcia, co to za schodami nie przepada. Ale park...oj, to byśmy wszyscy kcieli-tam dopiero można pobiegać BEZPIECZNIE jak to Hopiak mówi. 100 kolegów? nie lubisz Hopiaka Rufus, czy jak? i nas? wiesz jak trudno się do głaskania dopchać? aa..służba..no, chyba,że do głaskania, karmienia i na rączkach noszenia-to taak :D Bilbo o parku własnym marzący...
-
Poprosze o nr konta Baloniarek na pw-a jesli w nocy mi sie zapcha, to na [email protected] z tego bazarku przypada Baloniarkom 61 zł http://www.dogomania.com/forum/topic/145120-koniec-czekam-na-nr-kont-do-wp%C5%82atcegie%C5%82ki-%C5%BCycie-ratuj%C4%85ce-do-20022015/
-
A łobuzy nawet zajrzeć nie chcą...nic tylko się wylegują na słonku :) I muszę bardzo pochwalić Blackiego-dzisiaj ani raz nie zsikał się w domu :D a bez pamporka śmigał :) wiem, dłużej niż zwykle byliśmy na dworze, bo cudna pogoda,żal w domu siedzieć...no ale od września to pierwszy dzień bez latania na mopie od rana do wieczora-jupi!
-
CZŁOWIEKI, CO TAM U WAS SŁYCHOWAĆ? JAK ZDRÓWKO? JAKĄ POGODĘ MACIE? U MNIE SŁONKO BYŁO I WIECIE CO? NA SPACERZE WIECZORNYM PRZESZEDŁEM PRAWIE 1 KILOMETR! NIEŹLE CO? I W DZIEŃ DUŻO NA DWORZE BYŁEM-PO PODWÓRKU SOBIE CHODZIŁEM, TROCHĘ W PIŁKE GRAŁEM I KOTY PRÓBOWAŁEM DOGONIĆ-NA RAZIE ZA SZYBKIE SĄ...NO ALE JA JESZCZE NIE POWIEDZIAŁEM OSTATNIEGO SŁOWA Emotikon devil TABULETKI GRZECZNIE ZJADAM, BO TO PODOBNO POMOŻE MI KOTY DOGONIĆ? BULBO CHWALĄCY SIĘ BAARDZO