Jump to content
Dogomania

vicvictoria

Members
  • Posts

    290
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by vicvictoria

  1. Pamiętaj , żeby wybierać karmy bezzbożowe z dużą ilością mięsa . Twój pies , to nie chomik , tylko mięsożerca .
  2. Karmiłam Acaną ,żadne cuda ! Bardzo się popsuła , to samo stwierdził weterynarz , który ją sprzedawał i zachwalał . Spróbuj TOTW z łososiem , moja ma piękną sierść na tej karmie .
  3. [quote name='YayamiOmate']Jak miałem poprzedniego psa, to mimo iż miał 15 lat, to nie chcieli mi pomóc na sąsiednim forume, bo był to kundelek, więc jak mam owczarka, to piszę, bo obawiam się podobnej sytuacji.[/QUOTE] Pierwszy raz się z czymś takim spotykam ! Czy wśród psów też jest dyskryminacja ? Zajrzyj na forum Krakvetu do działu żywienia , a dowiesz się dużo.
  4. Karmisz psa karmą dla chomika , pies nie gryzoń ,żeby zjadał zboże . Dobra karma to taka która : ma dużo mięsa , jest bezzbożowa , zawiera probiotyki i nie zawiera konserwantów . Radzę się zapoznać z karmami i dokształcić na temat dobrych karm na forum Krakvetu !
  5. Czyli karmy badziewie , nie dziwne ,że szuka coś lepszego:lol:
  6. Widocznie nie jest karmiony należycie skoro zjada kupy , widocznie ma pewne braki .Mój psiak jest nierasowy i niekonkursowy , ale kup nie zjada . Za to jest najukochańszy na świecie i nie zamieniłabym na żadnego rasowego i konkursowego.:diabloti:
  7. Ja też się nie radzę weterynarza w sprawie żywienia psa , bo to rozmowa ze ślepym o kolorach . Na weterynarii nie uczą dietetyki , stąd blade pojęcie ! Weterynarze znają tylko karmy sponsorowane i polecają jedynie Royal , Hills , Eucanuba i na tym koniec !!!
  8. Na pewno nie powinien oddawać psa który się nie wybudził, dlatego że gdyby się zdarzyła komplikacja przy wybudzaniu lekarz mógłby odpowiednio wcześnie zareagować.[/QUOTE] Każdy szanujący się weterynarz oddaje psa wybudzonego !
  9. [url]http://psiediety.blogspot.com/2013/03/choroby-nerek-terapia-holistyczna.html[/url]
  10. Wiele psów pozbyło się alergii po karmie TROVET RRD z królikiem [TABLE="align: center"] [TR] [TD="class: rcC"][/TD] [TD="class: rcTR"] [/TD] [/TR] [TR] [TD="class: mainpage, width: 100%, colspan: 3"] [/TD] [/TR] [/TABLE]
  11. Masz wiadomość w skrzynce.
  12. Czy Ty zamierzasz leczyć psa przez internet . Już dostałaś rady również na forum Krakvetu ! Dlaczego weterynarzowi nie powiesz , że pies dostał gotowane kości drobiowe . Przecież to ważna informacja żeby postawić diagnozę . Pies cierpi . Podziwiam twój stoicyzm !
  13. '' Ach cóż to za życie bez psa na kanapie bez psa co go się za uchem drapie i bez czujności ... wiernych oczu co śledzą ruch Twój każdy gest bo w takich psich oczach przecież coś jest Jest ogrom miłości ocean radości Są też cierpienia smutki westchnienia Cóż to za życie człowiek ma kiedy nie ma swojego psa ''
  14. Myślę , że większość właścicieli ma dylemat z karmieniem swojego psiaka . trudno powiedzieć co jest zdrowe w dzisiejszych czasach . Skażenie srodowiska - powietrza , wody i gleby odbija się również na zwierzętach . Hodowle opierają się na antybiotykach , sterydach i innych świństwach . Żeby mieć pewność , to trzeba mieć własną gospodarkę . Tu również dyskusja na ten temat [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=1388&start=105[/url]
  15. Dla alergika najlepszy Trovet z królikiem .
  16. Albo ma robaki , albo zatkane gruczoły okołoodbytowe .
  17. [URL]http://www.trovet.biz.pl/page4.php[/URL]
  18. [URL]http://www.trovet.biz.pl/page6.php[/URL]
  19. To są dobre karmy [URL]http://www.trovet.biz.pl/[/URL]
  20. Trovet z królikiem 3kg 69zł [URL]http://www.swiatkarm.pl/p,trovet-hypoallergenic-rrd-rabbit-dla-psow-3kg,2405,56.html[/URL]
  21. Podam przykłady . Mam psa podrzuconego , młodziutki , zdrowy , ma alergię . Jest pobudliwy i strachliwy . Na moje pytanie co robić , weterynarz odpowiedział - uśpić . Za wyciśnięcie gruczołów okołoodbytowych od zewnątrz 30 zł ( czas 1 min ) na moją prośbę , aby oczyścić od wewnątrz wkładając palec do odbytnicy , usłyszałam , że ma za gruby palec . Za wypisanie recepty na oxycort - 10 zł .
  22. Masz rację . 90% weterynarzy to WIELKIE DNO . Nieuki , którym chyba nie udało się dostać na medycynę , chcą tylko żeby się do nich zwracać "panie doktorze " . Dziś znaleźć weterynarza z powołania , to jak wygrać 6 w totka .Ich umiejętności sprowadzają się tylko do stosowania antybiotyków , sterydów i krojenia- czy trzeba czy nie trzeba . Nie mam do nich zaufania i podobnie szukam sama sposobów leczenia . Jedno co dobrze potrafią , to kasować za byle gówno .
  23. O Boże ! Pedigree !!! dziewczyno jeśli kochasz swojego psa , to nie truj go tym świństwem i jeszcze na dodatek chorego . Jak psu smakuję Trovet , to pokarm go jakiś czas , zwierzęta wiedzą co jest dla nich dobre . Obojętne co by nie jadł , musisz trzymać dietę dla wątrobowców . Daj sobie spokój z tymi konserwantami w Pedigree .[h=1][/h]
  24. Popieram to co pisze Ania ! co to były za tabletki przeciwświądowe ? Podejrzewam ,że steryd . Uważaj i broń się przed nimi , bo one nie leczą , tylko tłumią objawy . Uszkadzają nerki i wątrobę , a u takiego młodego psiaka , to już tragedia . RC , to karma do niczego . Są inne lepsze karmy hypoalergiczne np Trovet z królikiem .
×
×
  • Create New...