-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
asiuniab replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
też czekam na relację i mam nadzieję, że akcja przebiegnie pomyślnie; -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak On się czuje fizycznie? -
[quote name='dogomanka_']Przepraszam za offa, ale sytuacja jest krytyczna! 9miesięczny szczeniak zagrożony jest śmiercią pod kołami pociągu bądź też przywiązaniem do drzewa w lesie! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232622-ALARM!9miesięczny-szczeniak-do-lasu-czy-pod-pociąg-POMOCY!?p=19704921#post19704921[/URL][/QUOTE] słuchajcie cioteczki, ta sytuacja jest naprawdę tragiczna, proszę zaglądnijcie na powyższy wątek:( to przerażenie psiaka jest obezwładniające:(
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
matko, co z psiakiem, na cito trzeba choć Go umieścić w hotelu, pies w życiu widać już wiele przeżył:( nie po to żeby skończyć przywiązany do drzewa lub do torów:( ludzka okrutność nie zna granic; piszcie co z psiakiem???? -
Mały blondyn GIZMO- w nowym domu :) Katowiczak :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Gizmo, taki fajny z Ciebie chłopak; -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='ewu']Asiuniu witaj :) Gratulacje wspaniała , młoda Mamo:) ewu dziękuję, no i okazuje się, że nie taka wspaniała, noc nieprzespana:( -
co u Oskarka, jakieś nowe wieści???
-
zdjątka Gacka zawodowe, i sam Gacek świetny jest:)
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
to Goya ma tam wspaniałego kolegę Marianka:) Goya daj się michelle otworzyć; -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
emiś, kupiłam dla pszczyniaków, aby znalazły dom, nie ważne dla którego; kochana na pewno dla Wilczka, On jest u Ciebie, i wiem, że masz dla Niego tekst i zdjęcia, a inne to takie, które też mają już gotowy tekścik i dobre zdjęcia, żeby psy miały większą szansę na adopcję; ja postaram się w miarę wolnego czasu jeśli się uda napisać coś, tylko na razie nie jestem na bieżąco z wątkami; możesz emiś np. Wilczka na 2 województwa wystawić, jeśli robiłaś innym pszczyniakom jakieś ogłoszenia, to też je na inne woj. powielić; przepraszam, że to takie chaotyczne; -
Zbudujmy zagrodę dla Donlda - pozwólmy mu żyć !
asiuniab replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Donald kibicuję Ci bardzo w zbieraniu deklaracji, ponieważ sama rozsyłałam prośby o pomoc dla Araimsa, którego wątek jest prawie analogiczny, i też utkwiłyśmy, że brakuje 200 zł deklaracji stałych; -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
matko, cały czas się myślałam o psiakach pszczyniakach, o wszystkich razem i o każdym osobno; cieszę się, że Goliat miał szczęście i ma dom:) -
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
asiuniab replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
witam na wątku, maluszki śliczne, a mamusia kochana; już lecę na fb, mam nadzieję, że inni też pomogą; -
[quote name='rudynpm']O kurcze, super fotki. Ja jeszcze jedną wstawię. Ania, jeżeli nie mogę bez Twojej akceptacji, to wykasuję. [IMG]http://imageshack.us/a/img823/1425/xg3d9903.jpg[/IMG][/QUOTE] takie zdjęcie, suuuuuper, mi się wydaje, że do ogłoszeń jak najbardziej, tylko Mama i Modelka musiałyby się zgodzić:)
-
[quote name='Panna Marple']Przed chwilą dostałam od niej pw, które jest odpowiedzią na wysłane przeze mnie zaproszenie na wątek dzikusków z lasu(dostalam literkę A). Nie będę cytowała całego pw, bo chyba jest to niezgodne z regulaminem, ale powiem tylko, że jest wulgarny, obrzydliwy. Nazwała mnie rownież głupią ci.., która okrada frajerów z forum. Trzeba coś z tym zrobić. Ona szkodzi psom[/QUOTE] napisz proszę do moderatora, im więcej zgłoszeń tym może skuteczniej???
-
Kochany takie wieści cudownie się czyta; piesku Ty się nigdzie nie chowaj, bo Państwo Cię wypatrzyli i będziesz mieć swój własny dom:)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
myślę, że nie robi to różnicy, najważniejsze, żeby udało się wyciągnąć psiury, ale Fagot, ma na imię Karlos:) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
tu na wątku dt/hotele, znalazłam oczywiście płatne, ale w miarę w rozsądnej cenie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232119-PDT-HOTELik-transport-KRAPKOWICE-woj-opolskie[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Tani-hotelik-dla-zwierz%C4%85t"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Tani-hotelik-dla-zwierz%C4%85t[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203939-dt-okolice-opola/page4[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-PDT-Opole-wolne/page2[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216534-Hotel-dla-ps%C3%B3w-starszych-niepe%C5%82nosprawnych-i-chorych-1-wolne-miejsce[/URL] tu to tylko się jako tako kalkuluje, jak są dwa psy w jednym boksie, które się znają i akceptują, bo inaczej koszty duże:( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolno%C5%9Bl%C4%85skie[/URL] tylko kasy, brak:(