-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
ja czekam na sygnał od Mazowszanki i prześlę Jej fanty, mam nadzieję, że z tego też się cosik uzbiera; a i Lobaria, też przecież przygotowuje przepisy, to też może trochę grosza wpadnie?? -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
u michelle04 jest miejsce w hoteliku Ona ma tak super warunki i super cenę, tylko skąd wziąć kaskę???? I jeszcze żeby te adopcję choć trochę szły:( -
Oskarowi potrzebna będzie duża akcja ogłoszeniowa, jest piękny, i to co o Nim piszesz nie może pozostać bez echa. To wspaniały pies!!!!
-
no i są i takie ładne:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: teraz tylko ogłoszonka i super domek
-
czyli to jest Oskareczek najbardziej aktualny? a biedna łapka, kiedy będzie odpatrunkowana?
-
[quote name='Avilia']A czemu inny?Ja uważam Jamora za godnego powierzenia mu psa...[/QUOTE] Avilia, nie rozumiemy się, sama piszesz, że Jamor może Aramisa wziąć poza kolejką na 1 miesiąc, to super, ale po tym miesiącu trzeba coś z Aramisem zrobić, więc tak naprawdę mamy miesiąc na znalezienie Mu kolejnego lokum ze szkoleniem; dobrze zrozumiałam, i też mam nadzieję, że się dobrze wyraziłam, bo nie chcę żeby powstały niejasności?:)
-
słuchajcie ta [COLOR=#000000]aniadejek to jakaś osoba, która chyba pomyliła fora, na wątku Aramisa, pieska który zbiera deklarację na hotel z behawiorystą, jest opisany pw, jaki otrzymała osoba, która wysłała do niej zaproszenie. Włos się na głowie jeży, bo tak na pewno nie wypowiadają się miłośnicy zwierząt. Nie wiem co ta osoba robi tu na forum dogo, ale mam wrażenie, że nic dobrego:( może się narażę na moderatorowi, ale wstawię cytat z tego wątku: [/COLOR][COLOR=#000000]Rozsyłam zaproszenia do dogomaniaków na literkę A.[/COLOR] [COLOR=#000000]Wiem, że mozolnie mi to idzie, ale dam radę.[/COLOR] [COLOR=#000000]Z reguły nie dostaję odpowiedzi, albo dostaję bardzo miłe wiadomości.[/COLOR] [COLOR=#000000]Nawet jak ludzie nie mogą wesprzeć Aramisa finansowo to piszą rady, dobre słowo.[/COLOR] [COLOR=#000000]Dziś dostałam od użytkownika [/COLOR][B][COLOR=#417394]aniadejek[/COLOR] taką odpowiedź: [COLOR=#000000]"A **** mnie obchidzi jakis kundel oby zdech jak najszybciej, *******ic głupie kundle prosto w dupe a suki w ich sromy" Pisownia oryginalna. [U]także nie wiem, czy warto zwracać uwagę na wpisy tej osoby:([/U][/COLOR][/B]
-
[quote name='Avilia']Myślę,że miesiąc to wystarczająco na diagnozę u fachowca.Jak pies zostanie zdiagnozowany,będzie powiedziane jak z nim postępować to można go wysłać do normalnego hotelu.Byleby hotel z nim pracował.[/QUOTE] dokładnie o tym pomyślałam, a jeśli chodzi o miesiąc czasu czy to dużo czy mało, chodziło mi o to, żeby wybrać inny dobry hotel ze szkoleniem:)
-
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
matko Ona sama sobie nie poradzi, człowiek musi Jej pomóc, ale jak to zrobić???? i te cholerne Mysłowice wiszą w powietrzu:( -
piękna i kochana Zorka na tym zdjęciu:)
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
nawet nie chcę o tym myśleć:( to jest jakiś koszmar, regularnie ogromny stres, ból i rozpacz, przez te mysłowickie schronisko:( -
[quote name='Avilia']Musimy się streszczać z Aramisem...Punkt nam się zapełnił,nie mamy gdzie psów dawać,istnieje groźba wywozu do Mysłowic. Jamor zaproponował przyjęcie Aramisa bez kolejki ale na miesiąc.W miesiąc casu można go zdiagnozować.Ale potem musi mieć zapewniony inny hotel...[/QUOTE] Olu tu na wątku było kilka propozycji hotelu ze szkoleniem, trzeba byłoby je przeanalizować, a i na wątku Donalda są propozycje wydaje mi się, że inne, dlatego tam też warto zaglądnąć, bo może w ten sposób coś konkretnego znajdziemy, miesiąc czasu to nie tak mało, ale też nie za dużo?
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Dla Aszki mam wykupiony pakiet. Zajmijmy się tymi z Punktu.Ja sukcesywnie na wątkach poszczególnych psów umieszczam teksty do ogłoszeń.Można ściągać.[/QUOTE] a brat Kajko i Kokosza ma wykupiony pakiet??? -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
tylko, czy ten babsztyl nie poleci prosto do punktu i tam niestety wydadzą jej psiaka:( Lobaria, które pasują do opisu pańci?? -
a wieści o tym domku chyba się rozmyły?????
-
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś'] Wiem, że macie tam kupę roboty, ale jeśli poświęcicie chociaż te 5 minut, które normalnie byłyby przeznaczone na spacer z nią, to po jakimś czasie powinno być widać efekty. Jeśli nie znajdzie się DT, albo nie pojedzie do hoteliku, gdzie będzie się z nią pracować, to ona w takim stanie nie ma szans na adopcję, bo kto weźmie psa, którego nie da się wyciągnąć z kojca? A tak, jeśli ten lęk uda się przełamać, to może uda się od razu do DS ją wysłać.[/QUOTE] emiś bardzo pięknie to napisałaś, to jest sedno sprawy, w takim stanie Nanga nie ma szans; -
[quote name='zuzolina']jesteśmy po pierwszej wspólnej domowej nocy:) było bardzo pozytywnie.:multi: Nie zdarzyło się nabrudzić, Gacek grzecznie najadł się , napił, pobawił i poszedł lulu. No może prócz jednego przykrego incydentu z kotem:mad:. Ale wszystkie 3 ogony zostały od razu ustawione do pionu i już więcej im głupie pomysły do głowy nie przychodziły. Właśnie wzięłam małego trochę wykąpałam. Zniósł to bardzo dobrze. Uważam że spokojnie mógłby iść już do DS nawet bez ogrodu. Kwestia tylko cierpliwego pańciostwa;)[/QUOTE] no to super wieści, czyli jednak ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia dla Gacka?