Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='__Lara']Lecę na FB ;)[/QUOTE] ja też już poleciałam:)
  2. Donald ja wierzę, że jest dla Ciebie nadzieja;
  3. [quote name='__Lara']Monika, pisałaś mi czy by Paury nie ogłaszać - ja myślę, że trzeba ;) Tylko zdjątka by się jakieś fajne przydały ;)[/QUOTE] no dokładnie, zdjątka jakieś przykuwające uwagę by się zdały, bo charakter Paura ma super:)
  4. kochany "maluszek":) Aramisku, robimy wszystko, żeby Ci pomóc;
  5. [quote name='paula_t']O mateńko, kolejna pszczyńska bida :( Skoro sytuacja z punktem przetrzymań wygląda jak wygląda, to chyba tylko pozostaje Nam ogłaszanie chłopaka...? Bo o hoteliku nie marzę, nawet u Aramiska brakuje deklaracji. Trzeba skrzyknąć ON-kowe ciotki.[/QUOTE] dokładnie, ogłaszamy chłopaka, a ciotki z Onków są niezbędne, tylko ja nie wiem, które z cioteczek są onkomaniaczkami???
  6. [quote name='Świdniczanka'] A Lilka właśnie zajada się pomidorówką :) Ostatnio wcinała nawet pierogi ruskie. Nie chce jeść suchej karmy.[/QUOTE] no jak się Jej tak powodzi, to sucha karma odchodzi w zapomnienie:)
  7. [quote name='michelle04']Kto tak pięknie wcina kurzą lapkę od Natalki?? [/QUOTE] chciałoby się powiedzieć mniam, mniam;)
  8. [quote name='paula_t']Chyba bez sensu będzie trzymać jego kaskę na dwóch kontach, niech wszystko będzie jasne i czytelne dla wpłacających, tak mje się wydaje :)[/QUOTE] mi też, dlatego b. chętnie wpłacę Aramiskową należność:)
  9. ja też trzymam kciuki, On jest taki uśmiechnięty, oby los się do Niego uśmiechnął:)
  10. [quote name='esza']Nie za za co dziękować, Aramis jest pięknym wspaniałym psiakiem i trzeba mu pomóc :). Watek Aramisa na forum Fundacji zrobię dzisiaj, choć obiecałam, że będzie już wczoraj, niestety ocieplają nam blok i mam ciągłe kłopoty z netem :(. Jak tylko założę watek podam namiary, każdy bez logowania będzie mógł tam sprawdzić numer konta, wpłaty i aktualny stan konta, będzie podany też link do tego wątku. My nie przejmujemy opieki nad Aramisem, udostępniamy tylko specjlnie dla niego utworzone konto, decyzje o przeznaczeniu zgromadzonych na nim darowizn podejmować będą jego opiekunowie :) Odezwę się wieczorem, zaraz jadę do weta z bandą moich tymczasów i trochę to potrwa. Głaski dla Aramisa :)[/QUOTE] czyli ja uzbieraną kaskę dla Aramisa też będę mogła wpłacić na to konto?:)
  11. [quote name='Avilia']Szukamy uzdolnionej graficznie osoby która zrobiłaby nam plakat/ulotki!Nie macie kogoś znajomego?Chcemy ruszyć z tematem,bo zima tuż,tuż a roboty multum! Jesteśmy już posiadaczkami konta fundacyjnego:) Zamieszczony w pierwszym poście.[/QUOTE] chciałbym Wam pomóc, ale jestem antytalentem plastycznym, ale będę się rozglądać wśród znajomych;
  12. zapisuję Barika, bo wątek liczy sobie ładnych kilkadziesiąt stron, a to trochę potrwa przewertowanie ich;
  13. [quote name='ang']wiecie co, dla mnie wchodzenie na ten wątek jest makabryczne...uśpią - nie uśpią.... [/QUOTE] mam ten sam problem:(
  14. piękny Lord, a Tobie Diver dziękujemy za fotki, i można częściej, nie krępuj się;)
  15. Oskar przypomina o sobie, chciałby trafić do wspaniałego domku.......
  16. [quote name='Selenga']Na FB zgłosiła sie rodzina chętna zaadoptować Zorkę. Trzymamy kciuki żeby to była TA rodzina :)[/QUOTE] o jejku, ale byłoby cudnie, to trzymamy kciuki, oby Zorce się poszczęściło:)
  17. [quote name='Czarna Kafka']Wszystko się zgadza:lol: Po prostu przesyłka poszła od TZ[/QUOTE] aaaaaa rozumiem, dzięki Ci cioteczko, a ja się tak przejęłam:) a dla TZ podziękowania za uprzejmość skorzystania z konta:)
  18. [quote name='Monika89'] Nie wspominałam wam o pewnej przypadłości jaką ma Paura jak się zestresuje tak mocniej. No więc ona... Ehh.. ładnie tego napisać się nie da... Biedula puszcza bąka, że okno od razu trzeba otwierać.:oops:[/QUOTE] a może trzeba byłoby podawać Jej jakieś probiotyki na odbudowanie flory bakteryjnej w jelitach i nie miałaby takich problemów???
  19. no to będziemy mocno trzymać, i prosimy po pracy o relację;
  20. [quote name='Teqla']To, że nic nie piszę, to nie znaczy, że się nie czytam postów itp...po mega nagonce na mnie za to, że nie ogarnęłam ciapka, który gryzł, nie mam po prostu ochoty pisać postów.....pozdrawiam[/QUOTE] ależ dziękujemy za odwiedziny, i post na fochu, bardzo nam miło:shake::shake::shake:
  21. nasz kochany model, wszędzie pięknie wygląda, a kwiat wśród kwiatów, to chyba Narcyz;)
  22. przerażona sunia, mam nadzieję, że dziś coś się wyjaśni w Jej kwestii;
  23. Rozliczenie wpłat jednorazowych na dzień 2012-09-09, wszystkim bardzo dziękuję :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:: [TABLE="width: 197"] [TR] [TD]FB Danuta P.[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]mparsley[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]LONLEY[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]Paja[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]STOKROTKA.AF[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]katarzyna09[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]PANNA MARPLE[/TD] [TD="align: right"]50,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]czarna kafka[/TD] [TD="align: right"]30,00 zł [/TD] [/TR] [TR] [TD]bazarek natalka9860[/TD] [TD="align: right"]120,00 zł[/TD] [/TR] [/TABLE] [B]razem: 280 zł [/B] czarna kafka, przepraszam za tę cioteczkę, w którymś poście, ale sam wiesz, że po nicku trudno zgadnąć :oops::oops:
  24. [B]DEKLARACJE STAŁE: natalka9860 + tato-30zł Emiś-20zł agata51 - 20zł paulinken- 10 zł ???? beataczl - 10 zł ewu - 10 zł tofikowa - 10zł Aryste - 20zł Kaas1 - 20zł winter7 - 40zł kate78 - 20 dol=60zł Karrrolina - 20zł onga - 30zł madziak25 - 5zł agat21 - 20zł Karrolina - 20 zł esza - 20 zł RAZEM: 365zł Ada44 - 200 zł na pierwszy miesiąc pobytu u Jamora + dokładka na drugi miesiąc - tyle ile zabraknie DEKLARACJE JEDNORAZOWE: wolf122 - 10 zł do sierpnia ???? monika083 - 10 zł przez 6 miesięcy stokrotka.af- 20 zł wiol - ???? Paja - 10 zł Phase - we wrześniu???? Panna Marple - 50zł[B] katarzyna09 - 10zł ulka1108 - ???? [B]takasobieagatka- po wypłacie pomyśli Lonley -10 zł lucySxy 20zł ada44-??? [/B][/B][B][B][B]MarcinP- we wrześniu 100 lub 200 zł??? [/B][/B][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]mparsl[/COLOR][/URL][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/107831-mparsley"][COLOR=#000000]ey[/COLOR][/URL][/B][B][COLOR=#000000]-[/COLOR] 10 zł [/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/128133-alu%C5%9B0502"][COLOR=#000000]aluś0502[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] - 20 zł [/COLOR][/B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]wariusek - ? bazarek- 120 zł ANETTA - 10zł miesięcznie do końca roku Pani Danusia z fb - 10zł miesięcznie do końca roku czarna kafka - 30 zł [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  25. [quote name='Avilia']Dziękuję,podeślę. AsiuniaB- masz zatkaną skrzynkę:)[/QUOTE] ha wiem kochana, systematycznie próbuję ją odtykać, strasznie płytka ona jest; zaraz znów coś pousuwam;
×
×
  • Create New...