Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='piescofajnyjest']chyba juz nikogo nie ma.................[/QUOTE] nie rozumiem, czy tak Oskarek zostanie tak zostawiony, to jaki los Mu będzie pisany????
  2. [quote name='Figunia']nie piszę na wątku Frania, nie wiem co napisać. Że się boję???Że chciałabym go zabrać, a nie mogę??? Tam takich piesków są setki...Mam prosić o specjalne względy dla niego? I tak je ma. Widzę że jest nieszczęśliwy i przerażony i nie mogę nic zrobić. To jest okropne! Pocieszcie mnie proszę, bo ...:shake::-(:-(:mad:[/QUOTE] Figuniu, zrobiłaś wiele, robisz dalej i tak trzymać; Każdą bidę chciałoby się przytulić do serca i już tak zostawić, ale wiemy wszyscy, że tak się nie da; co możemy dla Frania zrobić, to tak jak pisała paula_t zalać internet i okolice Franiowymi ogłoszeniami. Wiem, że może będziemy się ścigać z czasem, ale warto!!!
  3. [quote name='paula_t']A co się cioteńka dzieje? Brak czasu? Jak tam malutka?:razz:[/QUOTE] zdecydowanie, deficyt czasu; najgorsze, że nawet na sen nam go brakuje; a Olcia, chyba dobrze się ma i nie przejmuje się tym naszym niespaniem;)
  4. czyli Zenusiowy dług będzie rosnąć:(
  5. jak tam u Goy, jak się odnajduje wśród tylu psich przystojniaków?
  6. Gaculo uchol, podbije czyjeś serce, jeśli nie tym razem to następnym, jestem tego pewna!!
  7. [quote name='paula_t']No, no, żadnych wieści o Masajku:mad:;)[/QUOTE] :oops::oops: no fakt, ale ja z Masajuniową Mamą, jestem w kontakcie codziennie; dziś Masaj został na dłuższą chwilę sam, ciekawa jestem jak sobie zagospodaruje czas, i mam nadzieję, że nie będziemy musiały się za Niego wstydzić:cool3::cool3:. A tak poza tym Masajunia sobie żyje w swojej nowej rodzince i nie wie, że czeka go mała niespodzianka w postaci nowej osóbki również Oli, i to niebawem:)
  8. Igiełka, pięknie się prezentuje na fotkach:)
  9. [quote name='Avilia']I żadnego telefonu;/[/QUOTE] odezwie się, na pewno!!!
  10. [quote name='Lobaria']Widzę, że zainteresowanie Mozartem zerowe... :shake:[/QUOTE] Lobaria, nie zerowe; a jak sprawa z Panią, której proponowałaś Motzarta, odezwała się???
  11. to jest okropne, żeby taka kruszyna nie mogła na starość zagrzać miejsca na kanapie:(
  12. [quote name='Emiś']Teks do ogłoszeń miałby być ten, czy coś chcecie zmienić? Asiuniab, czy jeden z wykupionych przez Ciebie pakietów mogę zużyć na Mańka?[/QUOTE] kochana jak najbardziej, na każdego pszczyniaka; dziś wysłałam wiadomość do emiś, żeby jeśli ma teksty to ogłaszała psiaki na inne woj. Avilia, jeśli możesz, to proszę zadysponuj tym pakietem, pewnie jesteś często w kontakcie z emiś to łatwiej będzie Wam coś ustalić:)
  13. tulam Cię Tuliku, szkoda, że tak wirtualnie tylko:(
  14. [quote name='kabaja']a jak tam był jakiś odzew z ogłoszeń?[/QUOTE] też jestem ciekawa???
  15. co u Krecika, i czy jest na bieżąco ze swoimi finansami???
  16. [quote name='Lionees']Obyśmy nie czekały za długo na chętną osobę,bo Oskarek już u mnie jest 7 i pół miesiąca![/QUOTE] mi się wydaje, że to musi być ktoś kto psiaka zna, kto oprócz Ciebie zna osobiście Oskarka, żeby mógł porozmawiać z potencjalną osobą zainteresowaną??? Coś mi się wydaje, że ciężko będzie znaleźć taką osobę co poprowadzi temat. A kto obecnie jest za psiaka odpowiedzialny, czy te ciotki, co z wątku się wycofały?
  17. ale zrządzenie, to nie może być przypadek;
  18. Marianku, ja do Ciebie codziennie zaglądam, ale uwierz nie mam jak nawet napisać;
  19. [quote name='natalka9860']to dobrze, im szybciej tym lepiej, ale co z hotelikiem potem?[/QUOTE] dziewczyny pewnie mają coś na oku;
  20. no biedny opuszczony ten psiur. Co z Nim?? On pewnie nie ma za wiele czasu.....:(
  21. [quote name='Avilia']Kochaniutki mój, lżej Ci będzie![/QUOTE] myślisz, że się ucieszy?;)
  22. dlaczego tak wszyscy chłopaka opuszczają, skarbnik, no trudno, ale osoba prowadząca wątek??? Kto na bieżąco będzie przesyłał informację o Nim??? Moim zdaniem, to się źle dla Niego skończy, wątek podupadnie (a już jest nieco upadnięty) i pies zostanie na lodzie, a już na Nim raz był:(
  23. też trzymam kciuki, żeby się udało Aramiskowi wyrwać z punktu, i żeby dostał szansę na nowy los;
  24. dom na pewno się znajdzie, dużo jest miłośników tej rasy;
×
×
  • Create New...