-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
rozliczenie wpływów Aramiskowych na dzień 2012-09-13: [TABLE="width: 197"] [TR] [TD]FB Danuta P.[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]mparsley[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]LONLEY[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]Paja[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]STOKROTKA.AF[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]katarzyna09[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]PANNA MARPLE[/TD] [TD="align: right"]50,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]czarna kafka[/TD] [TD="align: right"]30,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]bazarek natalka9860[/TD] [TD="align: right"]120,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]esza[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]ulka 1108[/TD] [TD="align: right"]15,00 zł [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]razem 315 zł[/B] taką kwotę przelewam na konto fundacji, która udostępniła konto Aramiskowi, dziękujemy; :loveu::loveu::loveu:wszystkim darczyńcom pięknie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
-
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
ja też mam takie rzeczy, które zbieram cały rok, to są ręczniki, koce poduszki i grube rzeczy do ubrania, które można wykorzystać, tylko teraz szukam transportu, który mi to przewiezie bez kosztów, bo obawiam się, że koszty przerosłyby wartość zawartości, a to bez sensu:( -
ten Gacuś to prawdziwy uchol, ale jest przecudny:) a jeden Pan zadzwonił to i inni zadzwonią, na pewno, On jest słodki i taki malutki;
-
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']Czy ktoś umie pisać dobre teksty przykuwające uwagę? Zaczęłabym chłopaka ogłaszać.[/QUOTE] wiecie, to najlepsze co można zrobić, On znajdzie dom, tylko trzeba zaznaczyć, że będzie wykastrowany, bo On jest piękny i Ci z pseudohodowli się zlecą; -
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Zastanawiam się co z Nangą zrobić... Ma wykupiony pakiet ogłoszeń od Ewu.Ale kurczę jak tu ją ogłaszać jak ona nawet na spacery nie wychodzi?;/ Przecież nie możemy wydać takiego psa...Zresztą pewnie i tak jej nikt nie zechce.Przydałby się ktoś kto by jej poświęcił czas...Ale nam tu na miejscu jedna osoba pomaga;/ Nie wiem co robić.[/QUOTE] ktoś ma jakiś pomysł???? -
matko, to dużo, rozumiem, że Zenusiowe deklaracje się wykruszyły?
-
Zenusiu znajdziesz swoje miejsce na tym Świecie;
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Goliat zadzwonią, muszą!!! -
[quote name='Macia']Byłam tam szybko i to przejazdem więc czasu nie było. Zapytam znajomą kiedy jedzie to może też podskoczę, ale na razie mam sporo do zrobienia w "swoim" schronisku.[/QUOTE] no to zrozumiałe, ale jak będzie okazja, to trzeba Oskarka obfocić:)
-
[quote name='Macia']Ostatnio jak go widziałam (w sobotę) miał się świetnie. Chodząca radość ;). Niestety nie pomyślałam o zdjęciach.[/QUOTE] oj oj, szkoda, trzeba chłopaka posłać do domu, to radosne zdjęcia by się przydały;
-
[quote name='paula_t']Kurczę, że nawet jednego zapytania o niego nie było z tych ogłoszeń:([/QUOTE] Pauluś, Oskarek miał jakieś ogłoszonka robione, chyba prze Ciebie, a na jakie województwo?
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
asiuniab replied to malagos's topic in Już w nowym domu
ten kawałek blachy, to trudno nawet budką nazwać:( a malutka fajna, taka miejska, kompaktowa:) -
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Zira była wczoraj jakaś dziwna,osowiała jakby;/ Cały czas lizała łapę,jakby ją bolała.[/QUOTE] tak np. wyglądają objawy boleriozy, osowiałość i bolące stawy:(