Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='takasobieagatka']asiniab ja tez na Twoje konto wplacilam na Aramisa.Nie zagladalam ostatnio i nie wiedzialam ,ze jest jakies inne fundacjne konto.[/QUOTE] kochana powyższy post zaktualizuje jak tylko dotrą pieniądze:)
  2. rozliczenie wpływów Aramiskowych na dzień 2012-09-13: [TABLE="width: 197"] [TR] [TD]FB Danuta P.[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]mparsley[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]LONLEY[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]Paja[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]STOKROTKA.AF[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]katarzyna09[/TD] [TD="align: right"]10,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]PANNA MARPLE[/TD] [TD="align: right"]50,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]czarna kafka[/TD] [TD="align: right"]30,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]bazarek natalka9860[/TD] [TD="align: right"]120,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]esza[/TD] [TD="align: right"]20,00 zł[/TD] [/TR] [TR] [TD]ulka 1108[/TD] [TD="align: right"]15,00 zł [/TD] [/TR] [/TABLE] [B]razem 315 zł[/B] taką kwotę przelewam na konto fundacji, która udostępniła konto Aramiskowi, dziękujemy; :loveu::loveu::loveu:wszystkim darczyńcom pięknie dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='takasobieagatka']nawet nie pomyslalam,ze moze byc naczej :)[/QUOTE] miło mi:):)
  4. ja też mam takie rzeczy, które zbieram cały rok, to są ręczniki, koce poduszki i grube rzeczy do ubrania, które można wykorzystać, tylko teraz szukam transportu, który mi to przewiezie bez kosztów, bo obawiam się, że koszty przerosłyby wartość zawartości, a to bez sensu:(
  5. [quote name='takasobieagatka']asiniab ja tez na Twoje konto wplacilam na Aramisa.Nie zagladalam ostatnio i nie wiedzialam ,ze jest jakies inne fundacjne konto.[/QUOTE] spokojnie wszystkie pieniądze na Aramiska trafią na Jego konto:)
  6. [quote name='Panna Marple'] ja muszę coś czochrać, bo inaczej głupieję:crazyeye:[/QUOTE] skąd ja to znam, uwielbiam wciskać rękę między futro, to taki uspokajacz:)
  7. ten Gacuś to prawdziwy uchol, ale jest przecudny:) a jeden Pan zadzwonił to i inni zadzwonią, na pewno, On jest słodki i taki malutki;
  8. [quote name='ulka 1108']asiuniab wpłaciłam na Twoje konto dla Aramisa 15 zł, proszę o przekazanie na konto Fundacji Chatul[/QUOTE] dziękuję w imieniu Aramisa; oczywiście wszystkie pieniądze, które wpłynęły na moje konto dla Aramisa przekażę na konto fundacji;
  9. [quote name='paula_t']Czy ktoś umie pisać dobre teksty przykuwające uwagę? Zaczęłabym chłopaka ogłaszać.[/QUOTE] wiecie, to najlepsze co można zrobić, On znajdzie dom, tylko trzeba zaznaczyć, że będzie wykastrowany, bo On jest piękny i Ci z pseudohodowli się zlecą;
  10. [quote name='Avilia']Zastanawiam się co z Nangą zrobić... Ma wykupiony pakiet ogłoszeń od Ewu.Ale kurczę jak tu ją ogłaszać jak ona nawet na spacery nie wychodzi?;/ Przecież nie możemy wydać takiego psa...Zresztą pewnie i tak jej nikt nie zechce.Przydałby się ktoś kto by jej poświęcił czas...Ale nam tu na miejscu jedna osoba pomaga;/ Nie wiem co robić.[/QUOTE] ktoś ma jakiś pomysł????
  11. matko, to dużo, rozumiem, że Zenusiowe deklaracje się wykruszyły?
  12. Zenusiu znajdziesz swoje miejsce na tym Świecie;
  13. [quote name='Mysia_']wyróżniłam Liderkowi tablicę.pl na miesiąc :)[/QUOTE] matko, oby to był strzał w dziesiątkę; do skutku Liderku!!!
  14. [quote name='Macia']Byłam tam szybko i to przejazdem więc czasu nie było. Zapytam znajomą kiedy jedzie to może też podskoczę, ale na razie mam sporo do zrobienia w "swoim" schronisku.[/QUOTE] no to zrozumiałe, ale jak będzie okazja, to trzeba Oskarka obfocić:)
  15. [quote name='paula_t']Dzięki za błyskawiczne odpowiedzi ;) Czyli jak trafi do Jamora, to to musi być jednym z priorytetowych punktów, może to coś odmieni w zachowaniu chłopaczka...[/QUOTE] też na to liczę, choć po kastracji, trzeba i tak czasu na wyciszenie hormonów....
  16. [quote name='Macia']Ostatnio jak go widziałam (w sobotę) miał się świetnie. Chodząca radość ;). Niestety nie pomyślałam o zdjęciach.[/QUOTE] oj oj, szkoda, trzeba chłopaka posłać do domu, to radosne zdjęcia by się przydały;
  17. [quote name='paula_t']Kurczę, że nawet jednego zapytania o niego nie było z tych ogłoszeń:([/QUOTE] Pauluś, Oskarek miał jakieś ogłoszonka robione, chyba prze Ciebie, a na jakie województwo?
  18. [quote name='paula_t']Już się trochę gubię w tych wszystkich wątkach, a przyszło mi coś do głowy. Czy Aramis jest wykastrowany?[/QUOTE] nie, nie jest, ale to może być wykonane jak już chłopak będzie poza punktem;
  19. ten kawałek blachy, to trudno nawet budką nazwać:( a malutka fajna, taka miejska, kompaktowa:)
  20. [quote name='Avilia']Zira była wczoraj jakaś dziwna,osowiała jakby;/ Cały czas lizała łapę,jakby ją bolała.[/QUOTE] tak np. wyglądają objawy boleriozy, osowiałość i bolące stawy:(
  21. Ałtaj, dziadzio, nie dziadzio, ale dupkę powinien grzać u siebie w domku;
×
×
  • Create New...