Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. chciałam tylko napisać, że przelałam na konto fundacji Chatul dla Aramiska 20 zł od aluś0502i 15 zł od takasobieagatka; przepraszam, że tak późno, ale wyższa instancja tak zadecydowała;)
  2. nie mogę uwierzyć, szczęście miało być tak blisko:(
  3. też cały dzień myślę dziś o tym maluchu, czy ktoś może napisać co z psiakiem???
  4. dziękujemy za życzenia i mamy nadzieję, że Ola sprawdzi się na tym Świecie jako ludzka postać człowieka, czyli taka co widzi potrzeby wszystkich istot:) a jeśli chodzi o zdjęcia Mariana, to cud, miód i malina, taki model; nie mogę się nadziwić jak On lubi się fotografować; no i nowa rodzinka super; Mariano, będziesz w dobrych rękach:)
  5. Kochani co się dzieje z pieskiem, czy ktoś ma bieżące informację???????
  6. nie wiem, czy mogę się wypowiedzieć, ale szkoda byłoby gdyby kociaki straciły szansę na DT, z powodu braku funduszy. Ja się nie znam, ale takie maluchy chyba nie są bardzo kosztowne? Mi się wydaję, że psiaki nie obraziłyby się z powodu podzielenia się biedaczkami kotkami? to ja tylko doprecyzuję, że ja też jestem za pomocą kociakom;
  7. [quote name='MTD']wróbelki doniosły, że ciocia asia mamą została czego jej serdeeeecznie gratuluję ! :) tak sobie pozwolę tutaj, mariano się nie obrazi ;)[/QUOTE] baaaardzo dziękuję wraz z nową dogomaniaczką Olą:) Mariano i Jego nowa rodzinka się chyba nie obrazi:)
  8. o jak dobrze, że cała trójka jest już bezpieczna, uff;
  9. proszę napiszcie co z psiakiem, jakieś decyzje?
  10. [quote name='__Lara']No właśnie co jest cioteczki? Tyle nas tu było i tak jakoś ucichło.[/QUOTE] no właśnie wątek Aramiska bardzo podupadł:(
  11. takie wieści dobrze się czyta, Sonia, jeszcze nie jeden dołek wykopiesz, a najlepiej w swoim domku jakbyś kopała:)
  12. [quote name='Pyrdka']Igiełka znów miała atak. Dokładnie po 15 dniach. Wdrażamy leki.[/QUOTE] Biedna ta Igiełka, ale będzie się na pewno po nich lepiej czuła; Ona na pewno swoimi atakami jest też przerażona:(
  13. Maniek to jest jakaś dziwna sprawa z Tobą, czemu Ty jeszcze nie mieszkasz w swoim domku???
  14. a czy Nanga robi jakieś postępy w kwestii zaprzyjaźniania się ze smyczą?
  15. Motzart, ktoś się tu szykuje z zamachem na Twoje jajunia:diabloti:
  16. popłakałam się ze szczęścia, nie mogę; jaki Pan tata kochany, tak po dupce gilał. A jak możecie napiszcie jak Maniek reagował, że tak Go wszyscy chcą głaskać? No i oczywiście Manisław Wspaniały zawsze gotowy do zdjęcia, dumnie patrzy w obiektyw:)
  17. Tuliku mimo wszystko widać, że brakuje Ci człowieka, takiego tylko Twojego, co by poklepał Cie po łbie, przytulił i powiedział ile dla niego znaczysz:(
  18. [quote name='__Lara']Hihi, jak idzie to hurtowo :D[/QUOTE] oby tak zawsze było, dobre domki hurtowo przybywajcie:)
  19. [quote name='Lobaria']Jakiś marazm tu zapanował. Trzeba konkretów.[B] Ile pieniędzy ma Aramis na koncie?[/B] Czy wystarczą na miesiąc u Jamora i skomplikowany transport? Bo transport się znajdzie.[/QUOTE] z tego co wiem, Aramis ma część deklaracji stałych, ale też obiecane dołożenie się do 2 miesięcy brakującej kwoty na szkolenie u jamora od [B]Ada4 [/B](tylko powiem szczerze, że im później ruszy akcja, tym więcej deklarowiczów może zabraknąć, choć mam nadzieję, że tak się nie stanie) oraz zebrane deklaracje jednorazowe, więc i na transport w rozsądnej kwocie też by się znalazły pieniądze. [COLOR=#4B0082][FONT=Verdana][B]STAN KONTA 355,03 PLN[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] .[/FONT][/COLOR]
  20. [quote name='Lobaria'] :) W końcu parę kg ;) ubyło :diabloti: [/QUOTE] wow:crazyeye::crazyeye:, Ikuś ale byłeś macho:)
  21. matulu, ten Liderek chętnie by zagrzał tyłeczek u jakiejś pani emerytki, na kolankach; może trzeba mu zrobić plakacik i powywieszać, bo takie Panie to do netu nie zaglądają ( tzn. nie wszystkie)???
  22. pamiętam, że obiecałam wesprzeć Harrego we wrześniu, proszę o nr konta przeleję 20 zł;
  23. [quote name='Avilia']Domku ani widu ani słychu... Ani jednego telefonu:([/QUOTE] Avilia musimy wierzyć, że zadzwoni;
  24. [quote name='iwonamaj']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam, wszystko ok, relacja później... :)[/QUOTE] uff, to już teraz cierpliwie czekamy;
  25. Marco, jak się cieszę, że już jesteś w hoteliku; a 7 lat to fajny wiek, taki dorosły i rozsądny, większość ludzi powinna się zastanowić nad adopcją takich psów, bo są łatwiejsze do ogarnięcia i takie wdzięczne;
×
×
  • Create New...