-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
nie mogę uwierzyć, szczęście miało być tak blisko:(
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
też cały dzień myślę dziś o tym maluchu, czy ktoś może napisać co z psiakiem??? -
dziękujemy za życzenia i mamy nadzieję, że Ola sprawdzi się na tym Świecie jako ludzka postać człowieka, czyli taka co widzi potrzeby wszystkich istot:) a jeśli chodzi o zdjęcia Mariana, to cud, miód i malina, taki model; nie mogę się nadziwić jak On lubi się fotografować; no i nowa rodzinka super; Mariano, będziesz w dobrych rękach:)
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
Kochani co się dzieje z pieskiem, czy ktoś ma bieżące informację??????? -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy mogę się wypowiedzieć, ale szkoda byłoby gdyby kociaki straciły szansę na DT, z powodu braku funduszy. Ja się nie znam, ale takie maluchy chyba nie są bardzo kosztowne? Mi się wydaję, że psiaki nie obraziłyby się z powodu podzielenia się biedaczkami kotkami? to ja tylko doprecyzuję, że ja też jestem za pomocą kociakom; -
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
asiuniab replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
o jak dobrze, że cała trójka jest już bezpieczna, uff; -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
proszę napiszcie co z psiakiem, jakieś decyzje? -
Sonia kosztowna operacja łapki - zerwane ścięgno - oraz karma pomocy
asiuniab replied to Temida's topic in Już w nowym domu
takie wieści dobrze się czyta, Sonia, jeszcze nie jeden dołek wykopiesz, a najlepiej w swoim domku jakbyś kopała:) -
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Maniek to jest jakaś dziwna sprawa z Tobą, czemu Ty jeszcze nie mieszkasz w swoim domku??? -
Piękna Nanga, bardzo boi się smyczy. Zbieramy na hotel.
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
a czy Nanga robi jakieś postępy w kwestii zaprzyjaźniania się ze smyczą? -
Motzart, ktoś się tu szykuje z zamachem na Twoje jajunia:diabloti:
-
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Hihi, jak idzie to hurtowo :D[/QUOTE] oby tak zawsze było, dobre domki hurtowo przybywajcie:) -
[quote name='Lobaria']Jakiś marazm tu zapanował. Trzeba konkretów.[B] Ile pieniędzy ma Aramis na koncie?[/B] Czy wystarczą na miesiąc u Jamora i skomplikowany transport? Bo transport się znajdzie.[/QUOTE] z tego co wiem, Aramis ma część deklaracji stałych, ale też obiecane dołożenie się do 2 miesięcy brakującej kwoty na szkolenie u jamora od [B]Ada4 [/B](tylko powiem szczerze, że im później ruszy akcja, tym więcej deklarowiczów może zabraknąć, choć mam nadzieję, że tak się nie stanie) oraz zebrane deklaracje jednorazowe, więc i na transport w rozsądnej kwocie też by się znalazły pieniądze. [COLOR=#4B0082][FONT=Verdana][B]STAN KONTA 355,03 PLN[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] .[/FONT][/COLOR]
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lobaria'] :) W końcu parę kg ;) ubyło :diabloti: [/QUOTE] wow:crazyeye::crazyeye:, Ikuś ale byłeś macho:) -
pamiętam, że obiecałam wesprzeć Harrego we wrześniu, proszę o nr konta przeleję 20 zł;
-
Ryża Sonia i jej dzieci już mają domy - dziękujemy za okazaną pomoc
asiuniab replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam, wszystko ok, relacja później... :)[/QUOTE] uff, to już teraz cierpliwie czekamy; -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Marco, jak się cieszę, że już jesteś w hoteliku; a 7 lat to fajny wiek, taki dorosły i rozsądny, większość ludzi powinna się zastanowić nad adopcją takich psów, bo są łatwiejsze do ogarnięcia i takie wdzięczne;