Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. to mnie dziwi, Ona wygląda na ON, do tego nie jest stara, o co chodzi???
  2. no Paura, tylko żebyś Ty nam w jaką anoreksję nie popadła;)
  3. [quote name='dogomanka_']nie mam pojęcia jak to od strony prawnej wygląda, z reguly omijamy ją szerokim łukiem bo wystarczy spojrzeć się na nią i od razu można zostać oplutym bądź ewentualnie wyzwanym od najgorszych. :roll: widać, że ona tego psiaka kocha, ale mimo wszytko strasznie to wygląda jak jest mróz a ona z nim chodzi cały dzień po dworze. :roll:[/QUOTE] no właśnie to najgorsze, że mimo, że ona Go na swój sposób kocha, robi mu krzywdę:(
  4. [quote name='dogomanka_'] nie mogę też zapomnieć o chorej psychicznie kobiecie, która szlaja się po całym mieście i niezależnie od tego czy jest upal czy środek zimy ciągnie za sobą psiaka zawsze :roll:[/QUOTE] a nie ma mocy prawnej, żeby jej zabrać psiaka???
  5. jakby było dobrze, gdyby Oskarek nie musiał już wracać do schroniska;
  6. [quote name='zuzolina'] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KsZFO35TFZU/UFOvw0zuS1I/AAAAAAAADBo/NjTCRjqkw9E/s640/SAM_3360.JPG[/IMG] i link do gacusiowego albumu:[URL="https://picasaweb.google.com/109975347002050827518/Gacek#"] KLIK[/URL][/QUOTE] czy te Panie co chcą Gacka na podwórko, widziały te zdjęcie????? Gacuś na poduchę musi trafić, a nie na podwórko;
  7. [quote name='paula_t']To jest najlepsze co można w takiej sytuacji dla niego zrobić. A jak tylko będzie bezpieczny zacznie się go ogłaszać.[/QUOTE] paula nic dodać nic ująć, najważniejsze zabrać Go stamtąd;
  8. [quote name='keakea']Marian nie jest smutny, tylko melancholijny!!! ;)[/QUOTE] Marian to jest przede wszystkim model, więc On potrafi zagrać każdą emocję, a przede wszystkim urzekać spojrzeniem:)
  9. Liderku uśmiechnięty piesku, człowieka potrzebna Ci na cito, żeby docenił Twój uśmiech;
  10. [quote name='paula_t']Chyba za bardzo wyboru i możliwości narzekania na koszt to my nie mamy:/[/QUOTE] no tak, ale tzn. że jeszcze trzeba na koszty nazbierać;
  11. komu Ona zawiniła, że tak Ją los potraktował?
  12. a czy Aramiska na czas podróży trzeba będzie nieco ostudzić, jakimś środkiem uspokajającym?
  13. [quote name='dogomanka_']W takim razie na dniach zawiozę go do Krk, tam na pewno mu będzie lepiej, może faktycznie przy pomocy wolontariuszy z krakowskiego schronu będę mogła monitorować co się z psiakiem dzieje. A w następnej kolejności trzeba będzie zająć się sterylką suki, która u tych ludzi zostanie. :roll:[/QUOTE] to jest doskonałe wyjście w tym wypadku, bo liczy się czas;
  14. [quote name='keakea']Ale ma Copacabanę u Ciebie, Michelle! :D[/QUOTE] należy się Mariankowi za całe jego życie;
  15. Lobaria, a czy aby między Goliatem, a Motzartem i Czarkiem, nie jest ze 20kg różnicy??? Jeśli tak, to kochana jesteś handlarą "pełną gębą";)
  16. [quote name='Lobaria']Wczoraj miała telefon o Goliata... Warszawa :) Skierowałam zainteresowanie Pani na innego naszego psiaka... ma mi podesłać maila, abym zdjęcia wysłała... Ciekawe, czy podeśle...[/QUOTE] byłoby fantastycznie, gdyby się zdecydowała na inną bidę:)
  17. [quote name='Akrum'] Ale najważniejsze, że Czakulec odzyskał całkowicie wzrok choć w jednym oku. [/QUOTE] to jest bezcenne:)
  18. [quote name='__Lara']Ale suuuuuuuuuuper :) :) :) asiuniab, witamy świeżo upieczoną mamusię (i córeczkę - moją imienniczkę :D).[/QUOTE] świeżo roztrzęsioną też:) witam, i cieszę się, że jest tyle cudownych Ol:) a w sprawie Goliata, to tak się cieszę:)
  19. brawo michelle, brawo Goya:)
  20. [quote name='paula_t'] Teraz jak oglądam to zdjęcie to sobie przypominam jak Wasz dom jest kompletnie podporządkowany psiakom- wszędzie smakołyki, zabawki, koce i kołdry porozkładane, żeby cała ferajna mogła sobie leżeć gdzie tylko chce:)[/QUOTE] jak ja bym chciała mieć taki dom;
  21. [quote name='kabaja']asiuniab bardzo dziękujemy :Rose: a ponieważ nie wiem kiedy bedzie kasia to ja prześle ci na pw jej numer konta do wpłaty .[/QUOTE] dziś wysłałam pieniądze:)
  22. oj super, jak tylko będę mogła, to też wydrukuję plakacik, tylko ja to nie mam zbyt szczęśliwej ręki, ale zawsze warto próbować:)
  23. matko, trzeba szczeniaka z tamtąd wziąć, żeby nie było za późno:(
×
×
  • Create New...