-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
to mnie dziwi, Ona wygląda na ON, do tego nie jest stara, o co chodzi??? -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_']nie mam pojęcia jak to od strony prawnej wygląda, z reguly omijamy ją szerokim łukiem bo wystarczy spojrzeć się na nią i od razu można zostać oplutym bądź ewentualnie wyzwanym od najgorszych. :roll: widać, że ona tego psiaka kocha, ale mimo wszytko strasznie to wygląda jak jest mróz a ona z nim chodzi cały dzień po dworze. :roll:[/QUOTE] no właśnie to najgorsze, że mimo, że ona Go na swój sposób kocha, robi mu krzywdę:( -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_'] nie mogę też zapomnieć o chorej psychicznie kobiecie, która szlaja się po całym mieście i niezależnie od tego czy jest upal czy środek zimy ciągnie za sobą psiaka zawsze :roll:[/QUOTE] a nie ma mocy prawnej, żeby jej zabrać psiaka??? -
jakby było dobrze, gdyby Oskarek nie musiał już wracać do schroniska;
-
[quote name='zuzolina'] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KsZFO35TFZU/UFOvw0zuS1I/AAAAAAAADBo/NjTCRjqkw9E/s640/SAM_3360.JPG[/IMG] i link do gacusiowego albumu:[URL="https://picasaweb.google.com/109975347002050827518/Gacek#"] KLIK[/URL][/QUOTE] czy te Panie co chcą Gacka na podwórko, widziały te zdjęcie????? Gacuś na poduchę musi trafić, a nie na podwórko;
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t']To jest najlepsze co można w takiej sytuacji dla niego zrobić. A jak tylko będzie bezpieczny zacznie się go ogłaszać.[/QUOTE] paula nic dodać nic ująć, najważniejsze zabrać Go stamtąd; -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
[quote name='dogomanka_']W takim razie na dniach zawiozę go do Krk, tam na pewno mu będzie lepiej, może faktycznie przy pomocy wolontariuszy z krakowskiego schronu będę mogła monitorować co się z psiakiem dzieje. A w następnej kolejności trzeba będzie zająć się sterylką suki, która u tych ludzi zostanie. :roll:[/QUOTE] to jest doskonałe wyjście w tym wypadku, bo liczy się czas; -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Lobaria, a czy aby między Goliatem, a Motzartem i Czarkiem, nie jest ze 20kg różnicy??? Jeśli tak, to kochana jesteś handlarą "pełną gębą";) -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Wczoraj miała telefon o Goliata... Warszawa :) Skierowałam zainteresowanie Pani na innego naszego psiaka... ma mi podesłać maila, abym zdjęcia wysłała... Ciekawe, czy podeśle...[/QUOTE] byłoby fantastycznie, gdyby się zdecydowała na inną bidę:) -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Ale suuuuuuuuuuper :) :) :) asiuniab, witamy świeżo upieczoną mamusię (i córeczkę - moją imienniczkę :D).[/QUOTE] świeżo roztrzęsioną też:) witam, i cieszę się, że jest tyle cudownych Ol:) a w sprawie Goliata, to tak się cieszę:) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
brawo michelle, brawo Goya:) -
[quote name='kabaja']asiuniab bardzo dziękujemy :Rose: a ponieważ nie wiem kiedy bedzie kasia to ja prześle ci na pw jej numer konta do wpłaty .[/QUOTE] dziś wysłałam pieniądze:)
-
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
matko, trzeba szczeniaka z tamtąd wziąć, żeby nie było za późno:( -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
asiuniab replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
biedna sunia :( i durni ludzie:(