-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
jakie szczęście, niech już będzie tak zawsze:)
-
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
matko, a skoro Go nie chcą, to czy krzywda Mu się tam nie dzieje??? Dostaje jeść i ma gdzie w cieple spać, o czułości ni wspomnę??? -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']O kurczę to dziwne, że tak reaguje ;/ Może dziewczynka jest zbyt natrętna? Mówiła Ci Beatko Pani jak to wygląda? W jakich sytuacjach Aron zaczyna szczekać?[/QUOTE] a mi się wydaje, że skoro On wybrał mamę dziewczynki na swojego ulubionego opiekuna, to może chodzić o zazdrość/konkurencję; córka wtedy powinna przy swojej mamie dawać smaczki Aronowi, żeby Mu się miło kojarzyła, a nie z konkurencją?? -
[quote name='zuzolina'] na sąsiadów zza płota poszczekać....:roll:[/QUOTE] porządny psiak, swoich pilnuje:)
-
ZIRA w typie ON. To już 2 lata bezdomności...
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Zira zaczęła powarkiwać na mężczyzn... Niedobrze. Za to kobiety uwielbia![/QUOTE] czy to może oznaczać, że Jej ktoś w punkcie coś złego zrobił ( mężczyzna)?? -
Dostojny GOLIAT - po 2 latach w hotelu doczekał się w końcu domu :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
no to pięknie, co jest z tymi ludźmi, co oni do choroby wymyślają?????? Już pies im się znudził????? -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
asiuniab replied to malagos's topic in Już w nowym domu
klęska urodzaju suń; fajne stadko, teraz też i fajne stadko domów powinno się zgłosić:) -
Misza zabiedzone maleństwo już w swoim domu !!! :)
asiuniab replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
zaglądam, biedna ta sunieczka, trzeba Jej pomóc i wspólnymi siłami spłacić dług; -
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
asiuniab replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']to jest tekst z ogłoszeń, które ma u mnie można skorzystać Oskarek trafił do schroniska 28 stycznia 2012r. Został wyłowiony przez przypadkowe osoby, z zamarzającego strumienia...właściwie można stwierdzić,że cudem uniknął śmierci. W schronisku doszedł do siebie i wkrótce wyjechał do domu tymczasowego, w którym w cieple i spokoju czeka na dom stały. Oskar to mały, około 10 letni psiak. Najprawdopodobniej wskutek urazu mechanicznego jego lewe oczko nie będzie już nigdy zdrowe, jednak to Oskarowi zupełnie w niczym nie przeszkadza. Psiak ma się świetnie, lubi zjeść, poleżeć, poprzytulać się do człowieka - jest niezwykle czuły i towarzyski. Nie załatwia się w domu, jest bardzo grzeczny. Psiak zdecydowanie zasługuje na to aby mieć swój dom i swojego człowieka. Przebywa w Sochaczewie. Dowieziemy go w dowolne miejsce w Polsce.[/QUOTE] Super tekst, prawdziwy, także domki przybywajcie!! -
Miron - niedowład tylnych łapek - malutki kundelek
asiuniab replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
no Mironku widać, że dzielnie ćwiczysz, to i postępy są:) -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
asiuniab replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Jest wolnych jeszcze kilka pakietów z mojego bazarku od Asiuniab dla Pszczyniaków, pewnie zgodzi się, żeby jeden przeznaczyć na Marco. Zrobię mu opis. Niestety ogon znów jest bardziej rozmemlany. Dziś spróbuję zrobić mu opatrunek i zobaczę, czy to coś da. Dla niego najbardziej potrzebny byłby dom, gdzie ktoś przez większość czasu mógłby mieć go na oku, ew. na czas nieobecności zostawiał go w kołnierzu, póki nie zarośnie i nie odpuści. Wg mnie powinien trafić do domu bez dzieci. Marco nie zachował się wobec mnie nigdy agresywnie, nie warknął, ale on ogólnie boi się, co może go spotkać od człowieka. Nie wiem, jaka byłaby jego reakcja, gdyby wystraszyło go dziecko, a jest to duży pies i nie wiem, czy byłoby rozsądnie ryzykować. Na dniach postaram się go zapoznać z nową sunią, która do mnie przyjechała. Bardzo ładnie wąchali się przez kraty i machali do siebie ogonkami.[/QUOTE] emiś jesteś Wielka, zrób proszę ogłoszonka dla Marco; -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale wiadomości, hura!!!!! -
Miron - niedowład tylnych łapek - malutki kundelek
asiuniab replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
cudny jest, zdjęcia są super:) -
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
asiuniab replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lionees']Zadzwoniłam wczoraj do Oli i już jesteśmy "po słowie";) Piescofajnyjest zafunduje ogłoszenia Oskarkowi a Ola poda swoje namiary w ogłoszeniach-Dziękuję Bardzo Dziewczyny! :multi: :) Dziękuję Wszystkim za odwiedzanie wątku i pamięć o Oskarku :):loveu: Niebawem przydreptam z nowymi fotkami i filmikiem. Buziaki :loveu:[/QUOTE] Super Oskarku, zawsze to do przodu, a domek gdzieś na Ciebie czeka; -
kochanie myślami codziennie jestem z Tobą, choć nie zawsze zdążę wejść na wątek;
-
ja również się cieszę szczęściem naszych weteranów, że i na Nich przyszła kolej:) jeszcze Edziowi dom trzeba znaleźć i Mańkowi i Wilczkowi i kilku jeszcze i tym na bieżąco do punktu trafiającym, i będę miała spokojny sen:)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AtaO']Ikusiu, proszę pokaż się z najlepszej strony.[/QUOTE] On ma same najlepsze strony;) -
Młodziutki Rufus wyrwany z meliny ma dom! :) Dziękujemy!
asiuniab replied to Avaloth's topic in Już w nowym domu
najważniejsze, że piesio został zabrany z tej patologii; -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Oby Aronkowi się udało, jak dziś Mozartowi - jedzie do domku :)[/QUOTE] o matko jakby się jeszcze i Ikarkowi udało byłoby super; jeszcze ten nasz Marianek tam się zasiedział:(