Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='Lobaria']Pani mająca Bisię na dt już dłużej nie może... a widzi, że dla nas najważniejsza jest bieżąca pomoc tym w punkcie. Nie można Jej lekceważyć.[/QUOTE] oczywiście, że nie można; jeśli jest jakiś tekst, do ogłoszeń, to jeśli mi ktoś wskaże, to przerobię go i znów będzie można poogłaszać;
  2. matka jaka bida, od razu widać, że chudzina, choć wieku po Nim na zdjęciach nie widać; skąd tyle tych bid??
  3. [quote name='Lobaria']Nie ma domku i na gwałt potrzebne są nowe ogłoszenia, ale ja już naprawdę nie wyrabiam - dt jest już zniecierpliwiony na maxa[/QUOTE] Lobaria wiem, że nie wyrabiasz, bo ileż można; ale jeszcze się podpytam, a jaki jest powód tego zniecierpliwienia, z tego co pamiętam Bisia jest super grzeczna, czy chodzi o czas w jaki już tam przebywa, czy są jeszcze jakieś okoliczności??
  4. Oskar najważniejsze to znaleźć Ci dom;
  5. co u Bisi Rysi, coś z tym domkiem rozmyło się??
  6. [quote name='Lobaria']Czy ktoś mnie wesprze w robieniu wydarzeń na fb - sama nie dam rady...[/QUOTE] Lobaria jesteś w tym wspaniała, mogę Cię duchowo wesprzeć, nie mogę jednak pomóc, jak wiesz nie dysponuję teraz sama swoim czasem;
  7. [quote name='Anja2201']Dotarł wózeczek dla Mironka , zaraz będziemy biegać :)[/QUOTE] ale super, Mironku to lataj sobie dzielnie:)
  8. [quote name='Monika89']Dziś na tablicy.pl dostałam wiadomość w sprawie Maksa: Odpisałam, że w krk schronie i najlepiej by było jak by się umówiła z wolontariuszką opiekującą się Maksem. i podałam jej jeszcze raz numer z ogłoszeń.[/QUOTE] wow ale odpowiedź, brzmi jak bajka:crazyeye:
  9. [quote name='zuzolina']no nie wiem czy taki porządny....skutecznie zaatakował mi kota...kot skończył ze złamanym ogonem...się Gacol nie popisał...:mad:[/QUOTE] to duży niefart ze strony Gacka, mam nadzieję, że kot dochodzi do siebie;
  10. Spajki biedaczku, trzeba szybko znaleźć Ci dom;
  11. tylko gdzie w takim razie Goliat trafi, jeśli "opiekunowie" zechcą Go oddać czym prędzej??
  12. uff, Faguś jednak może liczyć na swych opiekunów:)
  13. [quote name='Avilia']Nie odezwali się, próbowałyśmy tam dzwonić ale nie odbierają. Sytuacja jest dosyć dziwna, ponieważ dziewczyna, która się Goliatem opiekuje faktycznie go pokochała. Reszta towarzystwa czyli matka i chłopak dziewczyny twierdzą, że Goliat jest agresywny (przykro mi, ale przez tyle czasu ile Goliat był w Punkcie NIGDY, ale to NIGDY nie przejawiał agresji w stosunku do ludzi!), na pytanie jak objawia się ta agresja pada odpowiedź - "szczeka, jak córka wstaje w nocy do ubikacji to on szczeka", podobno też "skoczył na plecy matce" - nie wiem jakim sposobem pies sięgający do połowy łydki mógł skoczyć dorosłej osobie na plecy...może chciał ją udusić? Jasno widać, że pies im nie pasuje - nie wiem czy wyobrażali sobie, że będzie inaczej wyglądał czy co? Po prostu szukają pretekstu aby się go pozbyć. Więc wymyślają bajeczki. Mieli przedyskutować sprawę z córką i się do nas odezwać. Widać było, że tylko dziewczynie na tym psie zależy.[/QUOTE] a rozumiem, że córka mieszka u matki ( czy Ona jest pełnoletnia??), a z kim była przeprowadzana wizyta PA?? Co za ludziska:(
  14. jestem u biedaczka, jak Ci kochanie pomóc:(
  15. [quote name='Avilia']Koniecznie więcej ogłoszeń dla Karlosa i Gizmo! To niewielkie psy z krótką sierścią. Im jest w Punkcie po prostu zimno![/QUOTE] to Avilia, proszę jak będą teksty to daj znać emiś, niech te psiaki będą non stop ogłaszane, niech znajdą domki!!
  16. [quote name='ewu']Strasznie się martwię....Oni go nie pokochali, zastanawiają się jak nad zakupionym sprzętem czy nie zwrócić do sklepu....:( Trzeba bardzo bacznie obserwować ten dom, jeśli zdecydują,że Goliat ma zostać... Nie rozumiem tych ludzi:shake: Mój Pączek to mały potwór, niszczy okropnie sprzęty, dewastuje ogród, dokucza suniom a my mamy bzika na jego punkcie i jeśli coś zmajstruje to myślimy, jaki błąd popełniliśmy-my a nie on.. Tu się szuka winy Goliata , tam , gdzie jej nie ma....:placz:[/QUOTE] ale co Oni mówią o Goliacie, że niszczy??
  17. [quote name='Lobaria'][B]Goliata koniecznie[/B] !!!! On miał już ogłoszenia, z których był odzew, wiec może da je się odnaleźć i skopiować...[/QUOTE] Lobaria, a nie wiesz, czy ogłoszenia dla Goliata robiła emiś? Tak, czy owak, jeśli ktoś miał tekst do Jego ogłoszeń, to proszę o podesłanie mi, ponieważ i tak pewnie tekst trzeba przerobić, żeby nie wracały ogłoszenia jako duble, plizzzz...
  18. [quote name='zerduszko']Sunia jest śliczna i na pewno znajdzie szybko dom :)[/QUOTE] podpisuję się pod tym stwierdzeniem!!
  19. Super Motzart, udało Ci się chłopaku:) mam nadzieję, że takie szczęście spotka i Mańka i Edka, na nich też już czas, żeby trafili do domku:)
  20. biedny, że się boi; musi zaufać, to troszkę pewnie potrwa;
  21. [quote name='stonka1125']Mela musi znaleźć szybko cokolwiek, szczeniakowi nie służy takie stadko, wczoraj miała starcie z Igiełką. Ruda Jasza jest fantastyczna, dla jej dobra Melka musi szybko zniknąć, mała ją denerwuje, gryzie ją, chce ssać cyce, Ruda sie denerwuje, warczy na nią, odgania, nasza banda awanturników tylko na to czeka i awantura gotowa. Wiec mega pilnie cokolwiek dla Melki. Nie moge sobie pozwolić na spięcia w domu. Tu sa staruszki które moga ucierpieć a nie moge ich pilnowac wszystkich 24h na dobę, musze ogarniać reszte psów a strach ich teraz zostawaiać.[/QUOTE] a są już jakieś ogłoszenia dla Meli, albo jakiś tekst to można wykupić pakiecik, tylko wybrać odpowiednie woj.??? wydaje mi się, że ta ślicznotka znajdzie szybko domek;
  22. [quote name='Emiś']A czy wyrażają chęć pracy z psem? Jeśli tak, to konieczne powinni się spotkać ze szkoleniowcem, który poobserwuje i doradzi jak postępować. I to im szybciej, tym lepiej, żeby nie utrwalać tych negatywnych zachowań. Mogę polecić [URL]http://wesolalapka.pl/miejscowosci/sosnowiec[/URL][/QUOTE] no właśnie żeby nie było jak u Ikarka, że syn Państwa bał się Go:(
  23. [quote name='Emiś']Z mojego bazarku został jeden pakiet od Ewu (zapisany dla Ziry) i 4 od Asiuniab - na które psy konkretnie mam je wykorzystać? Chciałabym zamknąć już ten bazarek i wystawić kolejny.[/QUOTE] emiś podrzucę dziś jak tylko dam radę tekst dla Mańka na jedno z województw, i Bożenka z fb (kugel na dogo), chce też wykupić pakiet dla Mańka na inne woj. (emiś proszę podeślij mi nr konta do Ciebie, jeśli oczywiście zgodzisz się jeszcze jeden pakiet z tego bazarku zrobić?) tylko będę musiała poprzerabiać tekst. Ponieważ Goliat ma jakieś kłopoty w domu, to może też trzeba byłoby Go znów ogłaszać??? Dziewczyny co o tym myślicie??
×
×
  • Create New...