witajcie cioteczki, jakoś nie wiedziałam, że Bryś ma osobny wątek od Szczebrzeszyniaków i tam napisałam poniższą wiadomość, może coś z tego wyjdzie, jeśli już o tym wiecie, to przepraszam za zaśmiecanie wątku:
"cioteczki, może i wiecie, ale na fb zbierane są deklaracje dla Brysia, może ktoś mógłby koordynować tę akcję, bo bez os. na miejscu nic może z tego nie wyjść:
https://www.facebook...00531943333346/
"