-
Posts
13197 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Figunia
-
a ja chociaz potrzymam te nieszczesne kciuki za Vike. Oby byly jednak szczesne...dla Niej...
-
Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku
Figunia replied to Zosia123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Zosia123']Tamten już został wyprzedany :) Ale mam jeszcze jakieś dziwne ziarenka od Cioci LaComponella - postaram się zrobić fotki i założyć mini bazar :)[/QUOTE] "dziwne ziarenka" - az mi slinka leci...:lol: -
Przybywam do Zekkusia, ale kiesa pusta. ..Zostaja kciuki i przesylanie dobrych mysli... Bedzie dobrze, piesku!
-
Atosek odszedł za TM w swoim hoteliku
Figunia replied to Zosia123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosiu, mialas bazarek z pokarmem dla ptaszkow zdaje sie. Nie umiem go znalezc a wpadla mi w oko jedna Ciocia, ktora pisze, ze ma dwa papuzie ogonki... Moze podesle Jej Twoj bazarek o ile nie mialam halucynacji i nie przywidzial mi sie... -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
zagladam do piesia z nadzieja... -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Figunia replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Oj, to szykuje sie wielka radosc... -
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Figunia replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeczytaj, jestem ciekawa Twojej opinii, chociaz i tak w niczym to Franusiowi nie pomoze... Ja wciaz Go mam przed oczami i wciaz placze. -
Doskonale Kora podsumowala wyczyny zdolniachy-Keksia. I wspaniala Pancia... Moge sie tylko pod tym podpisac!
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
No to mozna odetchnac z ulga... Czekamy na zdjecia!!! -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Podobny do Liderka, tez krociutkie lapki, czarnulek, tylko Liderkowi pysiaczek posiwial przez 9 lat siedzenia w schronie... Teraz szczesliwy, we wspanialym DT czeka na swoj domek. Trzymam kciuki za Kole i wszystkie potrzebujace Istotki... -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jest sporo milosnikow kundelkowej rasy :lol: wiec wierze, ze bedzie dobrze. Zreszta piekny jest przystojniaczek!!! -
[quote name='euphoria210']no i wszystko na ten temat! bardzo trafnie napisane.własnie wlazłam na fb i przeczytałam te wpisy, to przepraszam, ale ładnie pisząc, mdłości mnie ogarnęły.przecież to pisanie jest wybitnie pod publike.tak słodkie, ze aż przykro.łatwo się domyślić po co i dlaczego.ta kobieta powinna nie dostawac ani grosza na psy, to od razu by przestała kochać. a ci ludzie na tej grupie to zachowują się jak jakas normalnie sekta.brzydzi mnie to strasznie i jest bardzo podejrzane. ja tez się boję bo taka miłośc na pokaz jest niebezpieczna. w tych wpisach lilianny wybitni kest skierownanie na nia sama a nie na psa. patrzcie i podziwiajcie jak ja kocham lukaska. bo to ja tak kocham/ Lukas w klatce spał w schronisku podobno. ale spał i to było schronisko, bo jakie tam było wyjście, gdzi w nocy nie było nikogo? to normalne.po to schronisko opuscil,zeby nie spac w klatce. w schronisku w dzien tez sobie chodził po całej portierni. cały dzien sobie dreptal i byl tam glaskany. wiec co się zmienilo? tylko chyba to, ze tam był za darmo a tu trzeba płacić za miłośc.druga strona ten jakiejsc dziwnej umowy co to niby liliana zawarła z ta panią od adocji, nie zostala wklejona bo do informacji ich samych? śmieszne. tam pewnie były poruszone sprawy finansowe i jaka cena za pobyt. obłuda starszna. nie znam tej historii. czy tez trafił do takiego raju jak lukasel?[/QUOTE] Banerek z pieskiem Franiem ma akurat kizimizi (post 289 tego watku). Nie moge przebolec tego pieska, ze oddalam go i po kilku dniach zostal uspiony... Wole wiecej nie pisac, pewnie masa osob zaraz mnie zakrzyczy, ze byl chory i nie bylo ratunku. Zawsze z uporem bede powtarzac, ze wg mnie (i nie tylko) nie byl to pies umierajacy. Nie pogodze sie z tym, ze nia dano mu zadnej szansy. Czytam, jak walczy sie o zycie pieskow, konsultuje wyniki u innych specjalistow...walczy, dokad pies nie cierpi oczywiscie. Oby Lukas mial wiecej szczescia!!!
-
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
U sasiadow zza wschodniej granicy Kola to meskie imie wlasnie. Zapewne zdrobnienie. Mlodszej generacji Kola kojarzy sie z Coca Cola... Jak zwal, tak zwal, byle ktos go wypatrzyl i zabral do domku. Normalnego, oczywiscie... -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, ze slicznota juz w swoim domku. Oby szczesliwie i na zawsze!!! Trzymam kciuki nadal...i czekam na dobre wiesci. -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Witam sie u slicznego brunecika. Niestety, moge tylko trzymac kciuki za szybka pomoc w postaci domku. A jak ma na imie? -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Trzymaj, trzymaj :) Pieniążki, które uzbierały się dla Rysi przeleję [B]Hałabajówce[/B] na transport. Transport będzie łączony z transportem [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Perełka-już-bezpieczna!-Zbieramy-na-TRANSPORT!-i-deklaracje-stałe-na-jej-utrzymanie"]Perełki[/URL]. [B]Katlis[/B] dowiezie je "przy okazji" do Kołobrzegu, a [B]Hałabajówka[/B] podjedzie tam po nie z Białogardu. Na ten transport chyba ok 70 zł potrzebne, to wyjdzie po 35 zł na psiaka. U Rysi mamy 38,30 zł i tą kwotę przeleję [B]Hałabajówce [/B]na transport. Państwo chętni do adopcji Rysi podjada po nią na swój koszt ze Szczecinka do Białogardu. Mam nadzieję, że nasza psotnica nie będzie za dużo problemów sprawiała :)[/QUOTE] ...i ze Opiekunowie beda wyrozumiali, cierpliwi, kochajacy... -
Elvis- Najwierniejszy pies.....Czeka...gaśnie w schronisku..
Figunia replied to Mani2000's topic in Już w nowym domu
Elvisku tak mi przykro, ze Ty nadal w schronisku. Zycze Ci, abys podzielil los Liderka, ktory po 9 latach schronu wyleguje sie na kanapach, w ciepelku, syty i bezpieczny. Trzymam mocno kciuki za powyzsze!!!! -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Figunia replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
wspaniale wiesci, ale kciuki bede trzymac jeszcze dluuuugi czas. Tak na wszelki... -
Chyba sie nie dziwie... Tez bym Mrowki nie oddala... Powodzenia i szczescia okruszynie i Opiekunom!!!!
-
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Figunia replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Kciuki nadal mocno zacisniete. Najlepszy domek musi byc!!!! -
Przypomina mi sie biedny Dziadzius Franek i Jego historia. Tez mial trafic do raju... Obym sie mylila.