Kurczę, zupełnie nie wiem jak pomóc:shake:. Mój Romanek ma zrypane kosmki jelitowe i ma biegunki, ale po pierwsze: ma apetyt, a po drugie: je tylko RC gastro intestinal low fat, bo po tej karmie kupska są w miarę ok. Zupełnie nie wiem, co doradzić w przypadku takiego jadłowstrętu:shake:. Już wspominałam o zupkach dzidziusiowych w słoiczkach i convalescencie; martwię się bardzo