[quote name='salibinka']Dziękujemy serdecznie.
Dzisiaj Misio miał pierwsze spotkanie. Czekamy na podsumowanie, ja tez postaram się w poniedziałek porozmawiać z p. Katarzyną, ale jak zrozumiałam z pierwszej relacji Makili - motywem przewodnim na najbliższą przyszłść jest dotyk. Przed tematem szelek, obroży czy wyjścia, Misio musi nauczyć się przyjmować sam - czysty - dotyk. Taki dotyk na początek, który nie niesie nic za sobą, poza nagrodą. Makila codziennie po troszeczku będzie działać wedle wskazówek.[/QUOTE] Biedaczysko, musi zaufać i zrozumieć, że dotyk niesie ze sobą przyjemność-wydawałoby się, że to takie proste, a dla tych naszych bezdomniaczków to ważna lekcja...