Jump to content
Dogomania

Panna Marple

Members
  • Posts

    6865
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    18

Everything posted by Panna Marple

  1. Musi się udać-tyle alkoholu nie może się zmarnować :)
  2.     Strona www.emotikona.pl - mam ją stale otwartą i korzystam :)
  3. Zgadzam się z Nutusią
  4. Dobre wieści :) To naturalne, że Cię szuka-obawiałam się gorszej traumy. Nie jest źle-oby tak dalej! :)
  5. W zamówieniu było, że ma być charakterna :) Mówisz, masz -klient nasz pan :)
  6. Czekałam na info jak na szpilkach! Cudnie, wspaniale, tak trzymać! Oby najbliższe dni nie przyniosły rozczarowania! Bardzo, bardzo się cieszę!!!! I czekam na info z nowego domku :). Michelle, dzięki bardzo za opiekę nad Norcią i wszystko, co dla małej robiłaś
  7. Jezu, musimy załapać, że to Misia ustala reguły (np. gdzie mają stać buty) i tyle :) A co do zdjęć, to przyznam się Wam szczerze, że od jakiegoś czasu zaczęłam podejrzewać, że Misia nie jest psem-ona jest ludzio-psem :)
  8. Dzisiaj zielona noc
  9. Michelle-ja, po prostu, boję się mieć nadzieję...Mateńko, oby się udało... Ściskam najmocniej jak potrafię i tonę dobrych myśli posyłam. I CZEKAM JAK ZWARIOWANA na wieści. DAJ ZNAĆ OD RAZU, BŁAGAM!!!
  10. Z radością stwierdzam, że nie jestem jedyną, która doradza Basi to samo. Powiem więcej: ja Basi zabraniam wchodzić na dogo i spuszczam mentalny łomot, kiedy dowiaduję się, że znów była w schronie. Ona MUSI odsapnąć-jest u kresu sił. I psychicznych, i fizycznych. Na wątku nie stanie się nic złego, jeśli jakiś czas Basia sobie odpuści i nasza w tym rola, by o tym przypominać i pilnować :)
  11.     Może Misia sprząta to, co zostało po Raniasku...
  12.     A jeśli została zeżarta przez lady Misię w ramach zemsty?!
  13. Pięknie napisałaś, Usiatko
  14. Rozumiem, Perełko, że pani Danuta, widząc Cię po raz pierwszy, w rozmowie stwierdziła, że ma psa od pani Basi, tak? I przypadkiem wyszło, że to ta sama pani Basia? Ojej, jaki zbieg okoliczności... A nachodzenie kogokolwiek bez uprzedniego zaproszenia jest, co najmniej, niegrzeczne.
  15. Uff, jaka ulga, że wszystko ok. Dobrze, że Anetka w porę zauważyła i zareagowała :). A tak a propos psich wypadków, to w sobotę wieczorem była u nas duża awaria i prądu długo nie było; moja Franka w tych ciemnościach spadła ze schodów :(. Na szczęście, skończyło się na otarciu, ale była przerażona :( A ja razem z nią...
  16. Ja też nie mogę konga zostawiać moim potworkom, bo się pokłócą :(. Dostają tylko przy mnie.
  17. Super, że z Kajem lepiej :). Co do wypowiedzi niektórych, pozwolę sobie przytoczyć myśl Lema: "gdyby nie internet, nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów"...;)
×
×
  • Create New...