Jump to content
Dogomania

Panna Marple

Members
  • Posts

    6865
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    18

Everything posted by Panna Marple

  1.     Niech odpracuje-podłogę wymyje, pranie rozwiesi, ziemniaki obierze :)
  2.     Od samego początku wspierałam Cię w budowaniu zaufania według Twojej wizji-Ty znasz Henia najlepiej. Zawsze jest tak, że na początku nie ma nikogo do pomocy, a potem zlatują się Ciocie żądne afer i klepią, bombardując "świetnymi" pomysłami. Wątek Henia jest kolejnym przykładem tego, że psom całkiem sprawnie pomaga się poza dogo i nie ma potrzeby informowania o tym na forum. Rób swoje i się nie przejmuj :)
  3. Jest jedna, "drobna" różnica: nasze psy nie zalegają z opłatami za hoteliki i osoby za nie odpowiedzialne nie wypierają się tej odpowiedzialności-mimo problemów z logowaniem na dogo znajdują sposób na "sprawdzenie konta"
  4. Nuda jest najwspanialsza!
  5.     Chyba nadinterpretujesz to, co było napisane-info o Kaju mają wszystkie osoby zaangażowane w pomoc Kajowi, a to wcale nie jest równoznaczne z osobami płacącymi. Miłego wieczoru :)
  6. Mój Romanek - przy brzydkiej pogodzie - też nie chce wychodzić i muszę mu wtedy towarzyszyć przy załatwianiu się, tzn. muszę go zachęcić do wyjścia, wyleźć z nim i od razu drzwi zamknąć, żeby drogi powrotnej nie było :)
  7.     No pewnie, że nie może niszczyć wszystkiego i korona mu z głowy nie spadnie jak posiedzi w klatce kennelowej. Potencjalny dom też nie będzie zachwycony jak Franio ponadgryza wszystko, co się da
  8.     Tego absolutnie nie chcę :)
  9.   &nbsp Ania shirley nie ma wyobraźni, ania shirley nie bierze pod uwagę tego, iż może toczyć się postępowanie przygotowawcze dotyczące innego pozwu i innej osoby...
  10.     Doda jeszcze nie sprawdziła konta, nie pamiętasz? A poza tym, nie jest odpowiedzialna -jak sama stwierdziła - za psa, którego wyciągnęła ze schronu i umieściła w hotelu, więc się nie czepiaj :)
  11.     A propos alter ego: Topi, mój pies dalej na łańcuchu?
  12. Ja mam podobny problem z Romankiem-kiedy jest ciepło, drzwi do ogrodu są otwarte non-stop, więc nie ma problemu, ale teraz muszę go pilnować i mimo tego, że w nocy nigdy mu się nic nie zdarzyło, to w ciągu dnia (jak jestem w domu) co jakiś czas mu przypominam, a przed długimi wyjściami biorę na krótki spacerek...
  13. Nie stresuj się, jestem pewna, że Maniusiowi i kociakom nie będą przeszkadzać rzadsze zmiany pościeli
  14. Bo najważniejsze w życiu to wiedzieć z kim iść do łóżka :)
  15. Wujkowi dedykuję piosenkę Marii Peszek "Kobiety pistolety" i w szczególności refren " a ja dla własnej wygody zapuszczam swe ogrody i kolekcjonuję wzwody" :)
  16. Piękne kociaki :) Wujku, mam nadzieję, że masz/będziesz mieć dzieci-płakać mi się chce, kiedy pomyślę, że ludzkość mogłaby być pozbawiona takiego materiału genetycznego :). A teraz spadam: idę zgolić wąsa, nakarmić koty i będę wyglądać ukradkiem przez okno :)
  17. I z wąsem, nie zapomnij dodać :) Wujek przestaje udawać erudytę... :)
  18. Wujek Dobra Rada zawitał :) Cudna fotografka jest już dużą dziewczynką i jak postanowi startować w World Press Photo, to na pewno będzie potrafiła poprosić o pomoc :). Wujku, a o skadrowaniu nie zapomniałeś, bo zwieńczenie Sukiennic Ci ucięło...
  19. Tak mi przykro :(
  20. Czyżby wzrok zołzy na ostatnim zdjęciu wyrażał odrobinę skruchy za kupska? A swoją drogą, to kanał z tym kupaniem po domu :(
  21. Nie musisz bezpłatnie-Topi stać na prawnika :)
  22. Topi- "każdy prawnik zrobi wszystko za pieniądze"... Takie masz zdanie o swoim prawniku? To wiele tłumaczy :) BTW: prasujesz już bluzeczkę przed piątkiem?
  23. Misiul, nie przeginaj
×
×
  • Create New...