-
Posts
6865 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
18
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Panna Marple
-
Niech odpracuje-podłogę wymyje, pranie rozwiesi, ziemniaki obierze :)
-
Henio - zamienił miejscówkę pod wiaduktem na wygodną kanapę!!!
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Od samego początku wspierałam Cię w budowaniu zaufania według Twojej wizji-Ty znasz Henia najlepiej. Zawsze jest tak, że na początku nie ma nikogo do pomocy, a potem zlatują się Ciocie żądne afer i klepią, bombardując "świetnymi" pomysłami. Wątek Henia jest kolejnym przykładem tego, że psom całkiem sprawnie pomaga się poza dogo i nie ma potrzeby informowania o tym na forum. Rób swoje i się nie przejmuj :) -
Jest jedna, "drobna" różnica: nasze psy nie zalegają z opłatami za hoteliki i osoby za nie odpowiedzialne nie wypierają się tej odpowiedzialności-mimo problemów z logowaniem na dogo znajdują sposób na "sprawdzenie konta"
-
Nuda jest najwspanialsza!
-
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Chyba nadinterpretujesz to, co było napisane-info o Kaju mają wszystkie osoby zaangażowane w pomoc Kajowi, a to wcale nie jest równoznaczne z osobami płacącymi. Miłego wieczoru :) -
Misia już w najlepszym dogomaniackim domku
Panna Marple replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Mój Romanek - przy brzydkiej pogodzie - też nie chce wychodzić i muszę mu wtedy towarzyszyć przy załatwianiu się, tzn. muszę go zachęcić do wyjścia, wyleźć z nim i od razu drzwi zamknąć, żeby drogi powrotnej nie było :) -
No pewnie, że nie może niszczyć wszystkiego i korona mu z głowy nie spadnie jak posiedzi w klatce kennelowej. Potencjalny dom też nie będzie zachwycony jak Franio ponadgryza wszystko, co się da
-
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Tego absolutnie nie chcę :) -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
  Ania shirley nie ma wyobraźni, ania shirley nie bierze pod uwagę tego, iż może toczyć się postępowanie przygotowawcze dotyczące innego pozwu i innej osoby... -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Doda jeszcze nie sprawdziła konta, nie pamiętasz? A poza tym, nie jest odpowiedzialna -jak sama stwierdziła - za psa, którego wyciągnęła ze schronu i umieściła w hotelu, więc się nie czepiaj :) -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
A propos alter ego: Topi, mój pies dalej na łańcuchu? -
Misia już w najlepszym dogomaniackim domku
Panna Marple replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Ja mam podobny problem z Romankiem-kiedy jest ciepło, drzwi do ogrodu są otwarte non-stop, więc nie ma problemu, ale teraz muszę go pilnować i mimo tego, że w nocy nigdy mu się nic nie zdarzyło, to w ciągu dnia (jak jestem w domu) co jakiś czas mu przypominam, a przed długimi wyjściami biorę na krótki spacerek... -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Panna Marple replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie stresuj się, jestem pewna, że Maniusiowi i kociakom nie będą przeszkadzać rzadsze zmiany pościeli -
KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(
Panna Marple replied to gosia7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bo najważniejsze w życiu to wiedzieć z kim iść do łóżka :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Panna Marple replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Wujkowi dedykuję piosenkę Marii Peszek "Kobiety pistolety" i w szczególności refren " a ja dla własnej wygody zapuszczam swe ogrody i kolekcjonuję wzwody" :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Panna Marple replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Piękne kociaki :) Wujku, mam nadzieję, że masz/będziesz mieć dzieci-płakać mi się chce, kiedy pomyślę, że ludzkość mogłaby być pozbawiona takiego materiału genetycznego :). A teraz spadam: idę zgolić wąsa, nakarmić koty i będę wyglądać ukradkiem przez okno :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Panna Marple replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
I z wąsem, nie zapomnij dodać :) Wujek przestaje udawać erudytę... :) -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
Panna Marple replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Wujek Dobra Rada zawitał :) Cudna fotografka jest już dużą dziewczynką i jak postanowi startować w World Press Photo, to na pewno będzie potrafiła poprosić o pomoc :). Wujku, a o skadrowaniu nie zapomniałeś, bo zwieńczenie Sukiennic Ci ucięło... -
Tak mi przykro :(
-
Misia już w najlepszym dogomaniackim domku
Panna Marple replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Czyżby wzrok zołzy na ostatnim zdjęciu wyrażał odrobinę skruchy za kupska? A swoją drogą, to kanał z tym kupaniem po domu :( -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Nie musisz bezpłatnie-Topi stać na prawnika :) -
Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.
Panna Marple replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Topi- "każdy prawnik zrobi wszystko za pieniądze"... Takie masz zdanie o swoim prawniku? To wiele tłumaczy :) BTW: prasujesz już bluzeczkę przed piątkiem? -
Misia już w najlepszym dogomaniackim domku
Panna Marple replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Misiul, nie przeginaj -
Misia już w najlepszym dogomaniackim domku
Panna Marple replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Zołza