Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. No właśnie jest dowód, że nie kłamałam :D :D :D No i widać jeszcze moje mokre spodnie, które były zachlapane wodą z piachem po uda (oczywiście dzięki Azie, która jak szukała w wodzie cegłówki tak mi zrobiła) :D Dzięki Agata za zdjątko :D Nawet nie wiem kiedy Ty je zrobiłaś :D
  2. Hehehe Ona jest BOSKA!!! :) Mam nadzieję, że któryś domek okaże się tym jedynym - trzymamy kciuki! :)
  3. Dobrze, że będziesz mieć obstawę :) Obyśmy byli wszyscy tylko przewrażliwieni...
  4. Myślę, że warto tam pojechać jak najszybciej bez zapowiedzi...
  5. Dzisiaj wyróżniłam Azie ogłoszenie na Tablicy. Mam nadzieję, że jakiś telefon zadzwoni... POWODZENIA kochana :)
  6. Powodzenia chłopaku :) Bądź grzeczny i szczęśliwy :)
  7. Aza dzisiaj na spacerku była bardzo grzeczna :) Najpierw przed schroniskiem pobawiła się z Merci potem oczywiście nie obeszło się bez kąpieli (chyba ostatniej w tym roku, bo za tydzień ma już być bardzo zimno), noszenia cegłówek i butelek :D Jak powędrowaliśmy nad jeziorko i Aza zobaczyła wodę to chciała dostać czegoś :D Wówczas zaczyna biegać dookoła, skakać i skomleć, najchętniej to jakbym ją puściła i mogłaby od razu wbiec do wody :) Porzucałam jej patyk za którym pływała daaaaleko i za każdym razem przypływała z nim pod same nogi i grzecznie zostawiała, później znalazła sobie cegłówkę którą niosła prawie pod same schronisko :D Później "opędzlowała" całą michę i poszliśmy na polanę się pobawić :) Wówczas zapięłam Azie linkę 5 m i biegała dobre 20 minut za zabawką, muszę ją pochwalić, bo tak samo jak patyk przynosiła pod nogi i nawet na komendę siadała i czekała aż jej ponownie rzucę, w między czasie wypłoszyła zająca z krzaków :D :D :D Niestety dzisiaj nie zrobiłam Azie żadnych zdjęć... We wtorek będzie spacerek z Marcinem (bo ja mam do późna ćwiczenia i nie dam rady przyjechać :( ), a my się widzimy w czwartek i sobotę :)
  8. Czemu przeważnie psiaki jak są razem w boksie to się nie tolerują na spacerach? :D Chyba mają za dużo swojego towarzystwa na co dzień :D A Shirę dzisiaj widziałam jak była na spacerku z Magdą wygląda przepięknie, tylko czemu tak długo czeka na domek? :(
  9. Oby się udało! Trzymam kciuki za zdrowie Fenrisa :)
  10. Ale się cieszę, że Klarci się udało!!! Bądź w końcu szczęśliwa Mała :) :) :)
  11. Kciuki mocno zaciśnięte!!! :)
  12. Ale wspaniałe wieści!!! :) Trzymamy mocno kciuki :) Klara bądź jutro GRZECZNA!!!
  13. Nowe wieści od Fanty (BARDZO DOBRE :) :) :) ): "Witam pani Aniu! To są nowi przyjaciele Fanty: Suzi i Filemon. Jesteśmy u moich rodziców na Bukowcu, 20km za Tarnowskimi Górami. Fanta czuje sie tam doskonale. Biega po podwórku już bez smyczy, nie ma w planach ucieczki :-) Polubiła moich rodziców, a oni również ją bardzo pokochali. Sczeka na obcych ludzi, czyli widać, że się już całkiem zaaklimatyzowała. Uważam, że jest bardzo szczęsliwa. Za jakiś czas, wyślę kolejne zdjęcia :-) . Pozdrawiam Ania" A oto zdjęcia Fanty: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Cm9u08iy9f4/UIBkkBrHvQI/AAAAAAAAA6Q/eRD5d-bVew4/s512/SAM_7739.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BwXhW_z1608/UIBkkKG5J6I/AAAAAAAAA6U/s_4TzSPJA3I/s640/SAM_7745.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hBN2BEc2KC8/UIBkk3OGmFI/AAAAAAAAA6Y/l1O9lyet1-0/s640/SAM_7747.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Ab7-IucK5tk/UIBkqRkyYBI/AAAAAAAAA6o/R3p3TZ-wWm0/s640/SAM_7754.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-UmQPUL9uUSI/UIBkqXq29MI/AAAAAAAAA6s/AHr5qTZbWvE/s640/SAM_7758.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-k32M-ZNHIdc/UIBkqj7TpCI/AAAAAAAAA60/Rrx0FgHb_4Y/s640/SAM_7762.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-thsvlbtwCNE/UIBkvczB_5I/AAAAAAAAA7A/lHJaL5cRtd8/s640/SAM_7765.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-idRHorJDKwY/UIBkv-EAxjI/AAAAAAAAA7I/xSX1o3X2ufU/s640/SAM_7768.JPG[/img]
  14. No właśnie co Ty Agata chcesz od tych zdjęć? :D Są świetne!!! A Basia taka urocza :loveu: Tylko straszna chudzinka...
  15. Tekst po prostu piękny, naprawdę Marzena masz talent! :) A to zdjęcie idealnie wybrałaś, mam nadzieję, że teraz uda się znaleźć Librze domek...
  16. Biedny Fenris :( Czyli jeśli chodzi o DT to może trafić tylko do takiego bez innych zwierząt?
  17. Mam nadzieję, że telefon zadzwoni :) A tymczasem czekamy niecierpliwie na nowe zdjęcia Basi :)
  18. Biedna Libra :( Dlaczego nikt jej nie chce? To taki dobry i fantastyczny psiak.
  19. Już czekamy niecierpliwie na filmik :evil_lol:
  20. Szczerze? :) Ostatnio nie zauważyłam, aby była jakoś przejęta na spacerze ale to, dlatego, że pewnie cały czas myślała, że mogła wyjść z boksu :) Póki co jest sama ale Pani Ania mówiła, że będzie miała jakiegoś towarzysza/towarzyszkę :)
  21. A dowiedziałaś się już czegoś więcej Magda? :) :) :)
  22. A gdzie wyjście to były z Basieńką (jeśli można wiedzieć), że takie cudowne widoki na zdjęciach? :D
  23. Witaj Basieńko :) Ale jesteś urocza i cudowna :loveu: Już zapatrzona w Ciebie :) Jak była w schronisku widziałam jaka była przestraszona :( Co malutka już musiała przejść w dotychczasowym życiu :(
×
×
  • Create New...