Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Fajnie, że Pani się odezwała, mam nadzieję, że Edgar dogada się z psiakiem od Pani i wszystko ułoży się bardzo dobrze :)
  2. Jest super :) Dziękuję. Jedynie bym póki co wykasowała informację odnośnie innych psów, bo ostatnio nie warczał na żadnego, grzecznie chodził z Azą, ale z drugiej strony z żadnym nie spotkał się sam na sam, pyszczek w pyszczek tylko przez siatkę albo z daleka i w tedy był bardzo spokojny :) Będziemy to jeszcze obserwować.
  3. Też mam taką nadzieję, niecierpliwie czekam na wieści od Niego...
  4. Myślę, że można by tam dać ten nowy opis co Marcin zrobił :)
  5. Ale super!!! Cieszę się bardzo, że Kamie się udało :) Zasługiwała na to :)
  6. Teraz patrzę, że się walnęłam :D [QUOTE]No to w takim razie niech będzie trójeczka :smile: Może Azie się poszczęści :-D[/QUOTE] Miało być oczywiście PIĄTECZKA :D :D :D
  7. Ogłoszenia dla Aleksa: 1. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,62636,aW5kZXgucGhw.html 2. http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45223/aleks---duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego/ 3. http://katowice.olx.pl/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-szuka-domu-iid-446276307 4. http://katowice.gumtree.pl/c-ViewAdLargeImage?AdId=422247964 5. http://katowice.freecf.pl/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-szuka-domu_a78601 6. http://www.zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/8810/ALEKS__DUZY_PIES_W_TYPIE_OWCZARKA_NIEMIECKIEGO_SZUKA_DOMU.html 7. http://katowice.lento.pl/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka,608049.html 8. http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=148514 9. http://www.eoferty.com.pl/aleks_duzy_pies_w_typie_owczarka_niemieckiego_305257.html 10. http://alegratka.pl/ogloszenie/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-21304079.html 11. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-szuka-domu/52501 12. http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/312401389/katowice-Aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-szuka-domu.html 13. http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/64391.html 14. http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/21737/aleks__duzy_pies_w_typie_owczarka.php 15. http://www.kupsprzedaj.pl/o/aleks-duzy-pies-w-typie-owczarka-niemieckiego-szuka-domu/2001735 16. http://top-ogloszenia.net/183-18-119-420321 POWODZENIA!!! :)
  8. Dziękujemy baaaardzo Marzena za banerki - są cudowne :) W sobotę pewnie Marcin go wyczesze więc będą nowe zdjęcia :)
  9. No to w takim razie niech będzie trójeczka :) Może Azie się poszczęści :D
  10. Dla mnie "jedynka" najlepsza :)
  11. Hmm... to nie wiem może by zmienić na któreś z tych: 1. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CTbIeHKUF6g/UHmhCOtXIKI/AAAAAAACUbg/HqWs9xJuFwM/s512/IMG_3517.JPG[/img] 2. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OVk5Vi5hCek/UHmhFpX1k0I/AAAAAAACUb0/P0WKXt4VJrE/s512/IMG_3519.JPG[/img] 3. [img]https://lh6.googleusercontent.com/-9nzAe5LzotQ/UHCbGsU3flI/AAAAAAACTB0/EmCGmxBL1TU/s720/Custom-name-22910.jpg[/img] 4. [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QAdM0oZFULE/UHCbRpy4ezI/AAAAAAACTCg/BQdoGKN3Jbs/s720/Custom-name-22921.jpg[/img] 5. [img]https://lh5.googleusercontent.com/-b99878MmJO8/UHmhByiwMHI/AAAAAAACUbc/M547awQxxD0/s720/IMG_3513.JPG[/img] Mnie się najbardziej podoba trójka, tyle że na nim widać tylko pyszczek Azy. A Wy jak myślicie?
  12. Okej, dzięki :) No nie wiem właśnie, czy je zmieniać... Bo to niby już tyle czasu jest i nic... Może Wy doradzicie co zrobić? :D :D :D Chyba, że poprosimy Szymona o zdjęcia i wówczas jakieś się wybierze...
  13. Dzisiaj Pani Ania mówiła mi, że adoptowany został Dyzio przynajmniej tak mi się wydawało, że to o nim mówiła :) Może ktoś to potwierdzić? :)
  14. Marcin przygotował już nowy opis Aleksa: Aleks to duży około 5 letni pies w typie owczarka niemieckiego, waży 33,5 kg oraz ma 65 cm w kłębie, co prawda wygląda na starszego psa. Jednak jeden spacer z nim wystarczy by zobaczyć ze jest inaczej, to pełen energii i chęci do zabawy pies. Bardzo lubi biegać za piłką, maskotką, patykiem, a potem je rozpracowywać. Co do rzeczy które psinka jeszcze lubi to zaliczamy do nich jedzenie:) oraz spacery, niekoniecznie długie ale na pewno intensywne. Dłuższe spacerowanie sprawia jednak, że uwidacznia się fakt, iż biedak nie ma jednego palca u tylnej łapy. Fakt ten raczej nie wpływa na niego negatywnie, gdyż nie marudzi, na swój psi sposób, lecz prze do przodu, no i idzie trochę pod kątem ;) Na spacerach trzeba na niego uważać, ciągnie mocno na smyczy, oraz okazuje niechęć w stosunku do starszych osób oszczekując je namiętnie i wcale nie oznacza to przyjemnego szczekania :) Kontakt: [email protected], tel. 668-452-677. I może Kasiu wybierzesz jakieś nowe zdjęcie na stronę schroniskową? :D
  15. Po cichu liczę na to, że na jedne ćwiczenia nie będę musiała iść i przyjadę do Azuni :D No ale jeśli by się nie udało :( To dobrze, że mam Marcina i z nią wyjdzie :D Na szczęście przed tym jeszcze sobotnie spotkanie :multi:
  16. Dokładnie, masz nauczkę :)
  17. Niestety mnie nie będzie (już nad tym rozpaczam) - akurat w ten dzień od 15.30 do 18.30 mam ćwiczenia :( :( :( Ale Marcin obiecał, że weźmie Azę na spacerek :)
  18. Ojj Tora, Tora :evil_lol: Masz Ty charakterek :) Ale wyglądasz jak aniołek :loveu:, zdjęcia super!!!
  19. Upsss nie wiedziałam :roll: Dzięki za informacje :D
  20. Dzwoniłam przed chwilką do Fantusi :) Pani mówiła, że w aucie jechała wzorowo, głównie leżała i oglądała co się dzieje za oknem. W nocy spała w domu na dywanie :) Jednak zdecydowanie woli być na dworze więc Państwo często ją tam wypuszczają (jednak póki co chodzi na smyczy, bo Pani się boi żeby nigdzie się nie przekopała albo nie uciekła :D) Jutro ma jechać autem do mamy właścicieli i poznać rodzinkę :) Zdecydowanie dużo będzie podróżować :) Podałam Pani maila, mówiła, że jak Fanta się trochę uspokoi i zrozumie, że jest w domu to prześle mi zdjęcia.
  21. Aza dzisiaj na spacerze zachowywała się jakby była w jakimś amoku :D Myślę, że było to spowodowane brakiem czwartkowego spacerku. Na smyczy ciągnęła jak nie wiem co, zawsze trochę się wyrywa do przodu ale nie aż tak jak dzisiaj, poza tym zawsze jak ją lekko pociągnę to uspokaja się, a dzisiaj nic do niej nie trafiało więc musi być opiernicz :D No ale poza tym jest kochana, więc nawet o to ciągnięcie na smyczy nie potrafię się na Nią gniewać. Zresztą jakby mogła codziennie chociaż trochę się wybiegać i pobawić to naprawdę byłoby inaczej, gdyż pod koniec spacerku zachowuje się już idealnie. Musiałam oczywiście ją porządnie wygłaskać i wycałować :D A tutaj kilka zdjęć z dzisiaj: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-b99878MmJO8/UHmhByiwMHI/AAAAAAACUbc/M547awQxxD0/s720/IMG_3513.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rUDERaUbUgs/UHmhCGHNAwI/AAAAAAACUbk/OFQYlduCPms/s512/IMG_3516.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CTbIeHKUF6g/UHmhCOtXIKI/AAAAAAACUbg/HqWs9xJuFwM/s512/IMG_3517.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-OVk5Vi5hCek/UHmhFpX1k0I/AAAAAAACUb0/P0WKXt4VJrE/s512/IMG_3519.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tc3cbrHBtc0/UHmhGFVRhGI/AAAAAAACUb4/CnTso1vN0JQ/s720/IMG_3525.JPG[/img] :) :) :)
  22. A więc dzisiaj dobre wieści Aleksowe :) Marcin dostał go na stałe i biedny Aleksik będzie mógł teraz regularnie wychodzić na spacerki :) Na pewno dzisiaj albo jutro Marcin zmieni mu opis. Aleks to naprawdę kawał psa ale jest dość grzeczny, na pewno na te prawie osiem miesięcy co siedział w boksie dziś na spacerze zachowywał się ładnie. Na początku jak wyszedł z boksu nie wiedział co się dzieje, szczekał, ciągnął na smyczy (wydaje mi się, że tak okazywał radość), przez dłuższy czas nie zwracał uwagi na opiekuna. Ale potem już dość ładnie szedł na smyczy, dał się spokojnie pogłaskać, chętnie biegał za zabawkami no i apetyt miał olbrzymi :) Widać, że chłopak był tak szczęśliwy, że w końcu mógł iść na spacerek. Jeśli chodzi o inne psy nie mieliśmy aż tak bliskiej styczności z innymi, jednak gdy któryś pies szczekał na niego zza ogrodzenia ten nie zwracał w ogóle uwagi i przechodził obok obojętnie, tak samo było z Azą najpierw ją grzecznie powąchał, a potem już praktycznie na nią nie patrzył, zobaczymy jak będzie później :) Na pewno bardzo nie lubi starszych ludzi (po drodze spotkaliśmy trzy starsze Panie i jednego Pana) - wówczas zaczyna na nich się rzucać i szczekać, myślę, że ktoś kiedyś zrobił mu ogromną krzywdę. Chłopak potrafi już wykonywać komendę "siad" i "łapa" :) Także zdolniacha z Niego duży :D Tak samo wydawało mi się, że Aleks pierwszy raz w życiu widział wodę, bo na początku jak zobaczył ją z odległości 10 m nie było mowy aby bliżej podejść i nawet się napić, później jak Marcin go zachęcił i zaczął mu rzucać patyk wchodził "po brzuszek" :) Niestety dzisiaj nie zdążyliśmy go wyczesać, a trzeba to zrobić na pewno!!! Bo jego sierść jest w fatalnym stanie (zobaczycie na zdjęciach). A jak Aleks nie chciał wejść z powrotem do boksu, trzeba było pomocy Pani Ani żeby go zaprowadzić, zaparł się, siadł no środku i nie pójdzie :( Dopiero za kostką wszedł do boksu. Poza tym to bardzo dobry chłopak tylko trzeba nad nim trochę popracować żeby nie wszedł na głowę :D Aha jeszcze jedna nie za ciekawa sprawa, a raczej dość przykra... Aleks nie ma jednego palca przy prawej, tylnej nóżce. Jest tak jakby całkowicie wyrwany, częściowo z poduszką, widać, że to stara rana, gdyż jest całkowicie zagojona, chłopakowi to prawie wcale nie przeszkadza, jednak po dłuższym spacerku lekko przekrzywia się na tą stronę i delikatnie utyka. Zdjęcia z dzisiaj: Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie! :)
×
×
  • Create New...