Jump to content
Dogomania

ania91sc

Members
  • Posts

    9700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania91sc

  1. Biedny Ares :( Na tych zdjęciach wygląda na baaardzo smutnego :(
  2. Piękny jesteś Szaraczku, a to spojrzenie chwyta za serce :)
  3. Trzymamy, trzymamy bardzo mocno :) Jak będziesz coś wiedzieć daj znać od razu, bo czekamy naprawdę niecierpliwie :D
  4. Powodzenia, czekamy na dobre wieści :)
  5. To by był tydzień :) Trzymam kciuki za jutro :)
  6. Ale dzisiaj szczęśliwy dzień dla naszych psiaków!!! :) POWODZENIA dla Was wszystkich.
  7. Potwierdzam, Fanta pojechała koło 18 do nowego domku, Państwo byli w jej DT ponad godzinę ale od razu jak ją zobaczyli to się zakochali i powiedzieli, że jedzie z nimi :D Fanta ma domek z ogrodem, jednak ma mieszkać w domu :) Jutro będę do Państwa dzwonić żeby się dowiedzieć jak zaaklimatyzowała, gdyż jak odjeżdżała była bardzo bardzo smutna :( Chyba myślała, że znowu czeka ją coś złego. Mam nadzieję, że szybko zrozumie, że to jej domek, ten prawdziwy. Pani ma jej kupić adresówkę, preparat na stawy i karmę dla seniorów (ale gotowane też będzie jeść). Dostała swoją ulubioną piłeczkę :) Wiem, że to była ta szczęśliwa chwila ale ryczałam ja jak głupia i Pani z DT tak samo... Jutro jak do Niej zadzwonię to podam maila i mam nadzieję, że będę dostawać jakieś zdjęcia.
  8. Fajnie by było gdyby coś takiego się udało. Ja mogę jechać, nie ma problemu, jednak jedynymi możliwymi dla mnie dniami jest czwartek i piątek (od rana do popołudnia), jeśli Ania i Iwona się zgodzą możemy jechać :)
  9. Dzisiaj dzwoniłam do Pani potwierdzić wszystko :) Jutro o 17 mają przyjechać do DT, mam nadzieję, że Fanta będzie się dobrze prezentować :D :D :D Ale w sumie o co ja się martwię? Ona jest piękna i cudowna więc musi się spodobać! :)
  10. Też jestem za :) Tylko poczekajmy może do soboty - chyba w tedy mają się Ci Państwo zdecydować, czy adoptują Librę, czy Edgara, dobrze pamiętam? :)
  11. Dokładnie... Pani wspominała, że jak poszła po Halinkę z pracownikiem to bardzo jej się też Aza spodobała, powiedziała, że Halinka uciekła do tyłu, a Aza siadła i czekała aż ktoś ją zapnie na smycz i pójdzie na czwartkowy spacer, tak myślę... Może Panią Aza urzekła i po nią jeszcze wróci? :D :D :D
  12. A więc wszystko poszło dobrze Halinka dzisiaj koło 15 pojechała do nowego domku do Chorzowa :) Myślę, że bardzo dobrze trafiła, Pani do mnie dzwoniła przed adopcją kilka razy o wszystko wypytywała i zachwycała się Halinką. Będzie mieszkała z dwoma chłopcami w wieku 8 i 14 lat :) i papugą :D :D :D Państwo mieszkają koło parku więc miejsca do spacerowania będzie miała sporo. Jak tylko pojedziemy na wizytę na pewno wrzucę zdjęcia i napisze co u niej słychać, ale to pewnie za miesiąc, dwa :) Trzymajcie kciuki żeby była grzeczna :)
  13. Tak zdjęcia super, widać, że Roki i Malutka tacy szczęśliwy :) Roki lepiej nie mogłeś trafić - szczęściarzu :)
  14. Tutaj jeszcze kilka ogłoszeń: 1. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=257482&catid=26&Itemid=11[/URL] 2. [URL]http://katowice.freecf.pl/aza-mloda-wesola-i-przyjazna-suczka-szuka-domu_a78347[/URL] 3. [URL]http://www.katowiczak.pl/ogloszenie_katowice/34762/aza_-_mloda_wesola_i_przyjazna_suczka_szuka_domu[/URL] 4. [URL]http://www.polgratka.pl/annoucements/show/18456/mloda-wesola-suczka-szuka-kochajacego-domu[/URL] 5. [URL]http://wyspa-ogloszen.pl/ogloszenie/63802/mloda,,wesola,suczka,szuka,kochajacego,domu[/URL] 6. [URL]http://darmowe.linkuje.pl/ogloszenie_7996_aza_mloda_wesola_i_przyjazna_suczka_szuka_domu.html[/URL] 7. [URL]http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=366121&src=aktywacja[/URL] 8. [URL]http://ogloszenia.com/katowice/oferta/aza-mloda-wesola-i-przyjazna-suczka-szuka-domu-91448.html[/URL] 9. [URL]http://www.zaglebie24.pl/ogloszenia-rozne-szczegoly,zwierzeta-oddam-aza---mloda--wesola-i-przyjazna-suczka-szuka-domu,956,13.html[/URL] 10. [URL]http://www.dabrowacity.pl/flora-i-fauna/psy/oferuje/dabrowa-gornicza-aza-mloda-wesola-i-przyjazna-suczka-szuka-domu-rasa-pozostale-za-darmo-oferuje.htm[/URL] 11. [URL]http://www.slaskieogloszenia.pl/ogloszenie/katowice/77986/aza-mloda-wesola-i-przyjazna-suczka-szuka-domu.html[/URL] 12. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/131080/AZA---MlODA-WESOlA-I-PRZYJAZNA-SUCZKA-SZUKA-DOMU/[/url] :)
  15. A może zrobić taką jakby ramkę z folią i tam wkładać wizytówki waszych psiaków żeby nie zamokły itd.
  16. No i drugi raz muszę odpukać w niemalowane :D Właśnie miałam telefon w sprawie Fanty, Państwo z Tarnowskich Gór, dom z wielkim ogrodem, Fanta by była w domu i na ogrodzie, kojec tylko jak przyjdą goście :) Wstępnie umówiliśmy się na piątek aby Państwo ją obejrzeli i jeśli wszystko pójdzie dobrze od razu by chcieli adoptować :)
  17. Nasze są drukowane i potem laminowane, powieszone od środka :)
  18. Najpierw odpukam w niemalowane :D Możliwe, a raczej BARDZO możliwe, że Halinka pojedzie w czwartek do nowego domku :) Dziś miałam telefon w sprawie adopcji :multi:
  19. Również moim zdaniem powinniśmy dać Kamie szansę, zasługuje na dom... a taka starsza Pani może podarować jej najlepszy kochający dom, nie powinniśmy tego skreślać.
  20. Ogłoszenia dla Azy: 1. [url]http://katowice.lento.pl/mloda-wesola-suczka-szuka-kochajacego,598355.html[/url] 2. [url]http://www.darmoweogloszenia.pl/ogloszenia.php?kat=1032&id=279780[/url] 3. [url]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/214370[/url] 4. [url]http://www.rozglos.net/ogloszenie-373773.html[/url] 5. [url]http://www.alegromaniak.pl/ogloszenia/mloda-wesola-suczka-szuka-kochajacego-domu,30,2,52126[/url] 6. [url]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5081239[/url] 7. [url]http://www.ogloszeniowo.com/ogloszenia-darmowe/mloda--wesola-suczka-szuka-kochajacego-domu/20121008195026[/url] 8. [url]http://www.ogloszenia-przez.net/mloda_wesola_suczka_szuka_kochajcego_domu,20121008215108.html[/url] 9. [url]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=148097[/url] 10. [url]http://www.chollo.pl/ogloszenie/13024.html[/url] POWODZENIA!!! :)
  21. Biedny Ares :( A było tak blisko...
×
×
  • Create New...