Tamb kochana dostałam zlecenie od kombucza69 na zrobienie bazareczku dla Agatki.
Moje pytanie brzmi czy wpłaty od kupujących mogą iść na Twoje konto a później rozliczysz się z kosztów wysyłek i pakowania z kombucza69? Ja zrobię rozliczenie tak jak zawsze to robię na moich bazarkach w 2 poście z podziałem ile za fanty, przesyłkę, koszt pakowania i ewentualnie nadpłaty tak aby było wszystko przejrzyście i jasno. Ty Tylko podawałabyś na bazarkowym wątku kto i ile wpłacił a na samym zwróciłabyś za wysyłki. Co Ty na To? :)