Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zaglądam i głaski zostawiam :)
  2. Giga się zmienia i całe szczęście ,że na lepsze :)
  3. Kolejny bazarek dla dziewczyny http://www.dogomania.com/forum/topic/333663-za-ile-dasz-za-tyle-masz-dla-zulki-2610-2000/
  4. Zaglądam i podczytuję. Nic nie piszę bo coś ta pogoda na mnie źle wpływa. Trzymam cały czas kciuki za odzew :)
  5. Wspaniale, ze i Helcia ma już gdzieś tam swojego człowieka :)
  6. Dziękuję :) On ma taką mordeczkę, że tylko go schrupać :)
  7. No jasne :D Dzisiaj 16 jest czyli to już tydzień bez zdjęć ;)
  8. Czyli mimo warunków w jakich żył stan chłopaka jest dobry. Miał szczęście maluszek. Zdjęć dawno nie było ;)
  9. [*] To szczęście, że miała rodzinę, która ją kochała.
  10. Zaglądam do Słoneczka :) Trzymam kciuki za .... domek :)
  11. No niestety...Mam nadzieję że szybko ból przestanie towarzyszyć rehabilitacji.
  12. http://images66.fotosik.pl/1259/fdbabd66d78e0a09med.jpg jaka zdziwiona mina :) "To nie ja! " :D A co z łapką? Staje na niej?
  13. Nikt nam nie chce nic napisać?
  14. Takie zdjęcia jak pierwsze zawsze mnie wzruszają :)
  15. Aniu takie bazarki na dogo chyba nie są możliwe.
  16. Czytam i bardzo się cieszę że sunia malutkimi bo malutkimi kroczkami tupta we właściwym kierunku. Dobrze, że Dolarek taki dżentelmen jest :)
  17. Czyli tylko ogłaszać. Ja cię Aniu rozumiem...ale jak sobie pomyślę o chłodzie i o Was w zimnie...:(
  18. Z mojego bazarkuhttp://www.dogomania.com/forum/topic/333491-rozliczam-torebki-torby-dla-zulki-510-2000/ dla Zuśki uzbieraliśmy 83,70zł :)
×
×
  • Create New...