Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Cudne są ...a ich oczy hipnotyzują :)
  2. "Anulka-ale bez Loni ja już bym sobie nie wyobrażał świąt - za żadne skarby !!!" Te słowa mówią same za siebie :)
  3. Śliczny z niego psiaczek :)
  4. Aniu wklej nam jakąś relację z domku Lońci :)
  5. Wspaniałe wiadomości :) Niecierpliwie czekamy na zdjęcia.
  6. Miałam właśnie nadzieję na taką jej reakcję po Waszym powrocie. Oby było jak najmniej cofek.
  7. Urocze z nich dziewczyny :)
  8. Duży z niego kawaler ale więcej do kochania psiaka będzie miał nowy właściciel :)
  9. Ciekawe czy dostają na to pozwolenie czy to samowolka.
  10. Jesteśmy ciekawi co tam u chłopaka słychać :)
  11. Oby! Maleńka zasługuje na swój domek :)
  12. Wygląda na to, że czeka Was jeszcze dużo pracy nad małą. Giguś kochanie co ty biedulo musiałaś już w swoim życiu przejść :(
  13. No ciekawe. A co zrobi to na weno zostanie nam napisane.
  14. Dobrze, ze już staje. Lepiej dla niego. Oby i kolejna łapinka dała się dobrze zoperować
  15. Te dredy to były hodowane latami. Czyli widać jak DBANO o małego w domu. Dobrze, że już nie cierpi. Oby kontakt z kleszczami skończył się dla niego tylko ubytkiem krwi. Za to teraz trzymam kciuki !
  16. Gdzie twój domek ślicznotko :)
  17. Mój bazarek dla małego powstanie dopiero po świętach lub nawet na początku stycznia.
  18. Ciekawe co zrobi mała po powrocie Poker :)
  19. Pewnie zdezorientowana dziewczyna i się też TEGO czegoś boi. Taka ślicznotka z niej. Oby tylko choć trochę zaczęła ufać
  20. Wspaniałe wieści. Oby tak dalej maleńka :)
  21. Biedny chłopak :( Mam nadzieję że malizna zawojuje czyjeś serce.
×
×
  • Create New...