Biedactwo :(
Zdrowiej kochane maleństwo!
Anetko masz rację, że ten wyjazd mógł jej uratować życie. Bo kto by się w schronie zorientował, ze tyle kleszczy ma i że nie je?
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0337.JPG.2bd7136621af45016fc1f6cb87b5ca7c.JPG
Pani na wczasach :)
Zdrowia dla p. Emilii :) Pewnie teraz dziwnie bez małej się czuje.