Dziewczyny mam nadzieję że mnie nie zjecie .
Zastanawiam się czy ogłoszenie z nagrodą nie zrodzi chęci pozbycia się psów z całej okolicy?
Boję się, że zrodzi to chęć pozbycia się własnych psiaków - "zabierajcie go albo i tak go wyrzucę" lub zrobi coś gorszego.
A za 50zł nagrody to ten ktoś o ile ma małą to ją i tak odda bo psa to może mieć tam za piwo.
Wcale się nie dziwię.
Temat się odświeżył przez wpis i zaczęłam czytać ze strachem (bo nie było w tytule, że pojechał do DS), że maluch wrócił.
To chyba przez tą sprawę z Rambusiem ;/
Gabi kochana no co Ty?! :)
To śliczny chłopaczek jest przecież! :D
Małe cudo, które czeka na TEN domek :)
Przykre tylko jest to, że musisz rozmawiać z różnymi ludźmi , którzy powinni milczeć a nie wydzwaniać po psiaka!
Szczepienia to około 2 tygodni po odrobaczeniu.
Tylko skoro miała rewolucje jelitowe to na razie nie powinna być odrobaczana ale to już wet zadecyduje.