Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Dbaj o siebie! Doba i tak będzie wciąż za krótka ;)
  2. Nie ma co Aniu im się pokazywać aby nie zaczęli znowu 4 literami świgać.
  3. Ktoś się dopatrzył :/ Też się ciągle dziwię :(
  4. Nie wiem. Jutro mam, wolne wiec znowu pomęczę Hanię . Taki ładny a taki....rozrabiaka ;) U Teosia też musiało wszystko być usunięte. Bobi pewnie przez to ciągłe siedzenie w kącie dupsko przemoczył i skołtunił.
  5. Oby Tysiu! Oby :) Kolorowych :)
  6. Dziękuję za potwierdzenie :)
  7. Dziękuję. Przydadzą się do podmienienia zdjęć :) Pięknie dziękuję! :)
  8. Bardzo dziękuję Haniu! Szkoda,że Bobik taki ochoczy do gryzienia jest. Mam nadzieję,że Mika będzie grzeczna przy kąpieli :) Bardzo Wam Dziewczyny dziękuję!!!
  9. Zaglądam z nadzieją na nowe wieści. Znowu musimy czekać...
  10. Ślicznie dziękuję! Fajnie wszystko widać :)
  11. Szkoda,że u Teośka cisza. Chłopak nam wypiękniał a domku ani widu ani słychu. Muszę poprosić Hanie o nowe zdjęcia chłopaka :)
  12. Misiu to uroczy kawaler :) Duma babci pewnie ;)
  13. Trzymam za to kciuki!:)
  14. Uwielbiam takie ...a do tego jak jeszcze z kłaczkiem to już caaaałkiem :D
  15. Elu...nie bardzo rozumiem o co chodzi? Czy jest jeszcze animonda kupiona dla Teosia? Hania mówiła, że ma jeszcze. Teraz już ma jej porcje zmniejszone bo ładnie przybrał a nie ma być z niego kluseczka tylko zgrabny chłopak :)
×
×
  • Create New...