[quote name='Doda_']Kochani . . .. wysłałam smsa do angeliki z zapytaniem, czy Vigo śpi w domu czy w kojcu, poczekajmy na odpowiedź.
Bo jeśli w kojcu, to u Lilutosi mielibyśmy troszke taniej.
A w tej samej cenie co teraz to u lilutosi spałby w domu.
I to jest zaufana osoba, z informacjami NAPEWNO nie byloby tak ciezko jak teraz . . . . .
nie wiem KTO ma zdecydowac, czy psa przenieść.
Ja jako prowadzaca rozliczenie czy ktoś inny ?[/QUOTE]
jesli spałby domu to chyba lepiej dla niego