[quote name='ocelot'][SIZE=4][SIZE=3][FONT=lucida grande][COLOR=#333333]Wszystkim Wam obecnym na tym wątku się należą ogromne podziękowania. Razem udało nam się zrobić naprawdę wielką rzecz. Ja nie mam słów.[/COLOR][/FONT]
[/SIZE][FONT=lucida grande][COLOR=#333333][SIZE=3]Jeszcze tylko 7 psiaków i uratowaliśmy bez mała cały świat:)[/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
Nie ma słów, które są w stanie oddać to co myślimy w tej chwili i czujemy. To co robi Fundacja Bernardyn jest niesamowite. Dziewczyny stworzyłyście magiczne miejsce dla tych wszystkich skrzywdzonych, sponiewieranych zwierzaków, które macie u siebie. Atmosfera tego miejsca jest jedyna i niepowtarzalna. Brak słów by Wam podziękować. Współpraca z Wami jest to zaszczyt.[/FONT]
[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
wspaniałe co zrobili; cała akcja była super :multi: