Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='karolciasz28']Kochana Matylda wróciła do schroniska...:shake:. Byłam przy jej adopcji, było to bodajże w marcu ubiegłego roku, pan wydawał się bardzo fajny i odpowiedzialny, a tu proszę. Okropnie mi szkoda tej suczki, jest świetna, ma cudowny charakter i po prawie roku pobytu w domu, wraca do miejsca gdzie nie może liczyć na miłość:-(.[/QUOTE] nie do wiary a jaki powód?
  2. fajny ten Maksiulek zapiszę wątek
  3. acha........................ ma jakis wątek
  4. [quote name='Hałabajówka']Chcesz jakiegoś??? wszystkie do adopcji ;)[/QUOTE] [quote name='Olena84'][SIZE=1]Maksia jej poleć, Maksia!!!![/SIZE][/QUOTE] który to Maksiu?
  5. ale macie dużo śniegu wspaniałe psiaki
  6. [quote name='halcia']Zagadałam do Tz,ze Ecia ćwiczy wycie na jakies występy,albo co....bo myknełam na godz do miasta ,wracam Filip wyje/powitalne/a Ecia szyje wyciaga i wtóruje.Rozbawiła mnie totalnie...straszne wycie i walenie ogonkiem.I wtedy chłop sie przyznał,ze jak 2x zostawiłam ją z nim,to wyła ok 15 min.Wyje i piszczy za mną i szuka mnie On jest za twardym wychowaniem,zostaw na ogrodzie niech sobie biega......Wiosna,lato moze,ale teraz to- to spi tylko jak slimaczek na poduchach koło mnie.Ja nawet nie chce myslec o traumie jaką przezyje jak wyjade do córki.Pewnie w maju,ale to jej pilnowanie mnie sie nie zmienia.[/QUOTE] biedna będzie malutka jak wyjedziesz a na długo?
  7. Czy Mrówka się znalazła? Bronx :( taki kochany
  8. [quote name='ocelot']Bernardyny dziękują za styropian, będą podłożone palety drewniane[/QUOTE] a na wiosnę trzeba zasiać trawkę
  9. oby nic poważnego jednak z tą łapką nie wyszło
  10. A jak wygląda sytuacja? Gdzie jest piesek? Gdzie ma być? Hotelik płatny? Ile? Są deklaracje? jestem nowa :p
  11. Jakieś powikłanie pooperacyjne. jezu żeby doszedł do siebie maluszek
  12. [quote name='mari23']tak dokładnie, tylko ciut, ciut... ale to jest więcej psa do kochania, bo ona jest mega-kochana! mam dane ludzi, których podejrzewam o wyrzucenie Bony.... dzisiaj środa, więc znów byli na targowisku, dlatego rano poszłam z Boną tylko na krótki spacer, tak bokiem ( akurat znów jakieś ogromne pojazdy stały naprzeciw domu), nie chcę, żeby ich widziała i sobie przypominała, tęskniła... jeśli to oni ją wyrzucili ( na 99% tak), to choćby błagali - już jej nie dostaną.... ale oni udają, że to nie ich pies, a Bona piszczy do nich, cieszy się ( na nikogo innego tak nie reaguje) nie wiem, czy ciagnąć ta sprawę, będą sie wypierać, konfrontacja z psem to znów cierpienie dla Bony.... a w koncu nic im nie zrobią, pan już starszy, ur. 1949, pani - 1955), mieszkają w Legnicy[/QUOTE] myslę, a nawet mam nadzieję, że ich też tak kiedyś ktoś wyrzuci............
  13. [quote name='Gosiapk']Styropian nie nawilga, dlatego stosuje się go do ocieplania podłóg i ścian. To palety, ponieważ są z drewna mogą zbutwieć. Podniesienie budy na palecie oczywiście daje izolację od gruntu, ale nie ociepla, gdyż zimne, zimowe powietrze hula pod budą. Styropian utrzymuje ciepło.[/QUOTE] ale nie popęka jak będzie się po nim chodziło?
  14. [quote name='Izabela124.']ick wiele razy u mnie kupowała, nawet kilka dni temu również zakupiła ubrania na bazarku. Zawsze pełna profeska, szybka wpłata, żadnych problemów nigdy nie było[/QUOTE] [quote name='Martika@Aischa']Potwierdzam :) ick to moja stała klientka NIGDY żadnych problemów :) mam nadzieję że dziewczyny wyjaśnią sobie między sobą to nieporozumienie z korzyścią dla psiaków :) Powodzenia :)[/QUOTE] [quote name='tatankas']U mnie to samo,mogę w ciągu doby podać 10 linków do bazarków moich starych,w których ick brała udział ,kupowała i zawsze wszystko było super,wczoraj zakupiła fanty na kolejnym bazarku,wczoraj było pw,dziś już pieniążki na koncie :)[/QUOTE] [quote name='devoner']u mnie również kupowała i pełen profesjonalizm:cool1:[/QUOTE] i ja też się podpisuję...........
  15. [quote name='edek']Kurczaki nie znam się na tych styropianach, czy one nie namokną pod wpływem śniegu czy wody ? Czy takie drewniane palety nie były by lepsze: [URL]http://allegro.pl/listing/listing.php?string=palety+drewniane&search_scope=[/URL][/QUOTE] czy nie popękają pod cięzarem? np ludzi tam wchodzących? może jakies palety?
  16. [quote name='gluchypies']Może zrobimy szybką zbiórkę na styropian? To chyba nie powinno być mega drogie, a dobrze byłoby zrobić taką izolację od ziemi.[/QUOTE] jestem za z mojego bazarku będzie koło 300 zł
  17. [quote name='margoth137']kurczę jakbym miała auto bym sobie pojechała na tę wieś[/QUOTE] i co będziesz jeździć od domu do domu?
  18. Szczerze? Nie wyobrażam sobie żeby Lolo miał zmienić domek...:(
  19. jezu jaki on biedny na tym zdjęciu a ma gorączkę?
  20. [quote name='Anula']Jeżeli by zamieszkał to w Jeleniej Górze:lol:[/QUOTE] ojej tak daleko???
  21. [quote name='Nikaragua']oj tam, będą jeździć w odwiedziny[/QUOTE] a gdzie by Loluś zamieszkał?
  22. zapiszę i poczytam wieczorkiem
×
×
  • Create New...