Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='margoth137']jakie znęcanie??? Romulin jest na tyle wścibski, że potrafi grzebać po torebkach i siatkach każdemu kto przyjdzie. Nawet na ulicy zatrzymuje się przy każdym kto niesie zakupy bądź worek ze śmieciami. Sam sobie wyniuchał te opaski, więc skoro był tak ciekawy to już mu chciałam do końca pokazać:)[/QUOTE] wścibski znowu :crazyeye: inteligentnie sprawdza czy aby na spacerach jego Pani/Pan są bezpieczni, czy aby jakiś przechodzień bomby nie niesie.....:diabloti:
  2. a ja ponowie pytanie czy Azir był konsultowany przez neurologa?
  3. już też o to pytałam................
  4. [quote name='Marta72']nawet jak mieliśmy zaufanie wielka czerwona lampka miała się zapalić, gdy Trufla poszła Iwonam napisała że bierze Truflę, a potem wyszło ze to nie była prawda, że pies poszedł do p.Ani a nikt z nas nie zareagował wszyscy mówili-nieporozumienie, niedopowiedzenie a to był początek ... początek kłamstw[/QUOTE] [quote name='aliga']Czy ktos moze podjechac i sprawdzic jakie sa fakty?Takie gdybanie nic nie da tylko nakreca.........[/QUOTE] [quote name='Marta72']pojechać?? a kto się decyduje bez zaproszenia?? by być posądzonym o nachodzenie???[/QUOTE] [quote name='aliga']Nie pisze o spotkaniu towarzyskim,jezeli nie ma informacji i fotek,a sytuacja daje do myslenia......Placiliscie na sunie macie prawo wiedziec nie trzeba nawet wchodzic do domu,mozna sunie zobaczyc na spacerze.[/QUOTE] nie ma sensu tego roztrząsać od nowa
  5. [quote name='margoth137']ja na Trufle nie płaciłam, jednak bardzo chcę wiedzieć czy żyje i jak się ma, jak wygląda, tym bardziej, że nie jest w domu stałym:([/QUOTE] płaciłaś 50 zł :)
  6. [quote name='halcia']Etka ma sie dobrze,ale jak je zachowuje sie jak złodziejaszek podczas jedzenia.Tzn na sofie koło mnie w porządku,ale coraz czesciej staram sie miche postawic na podłodze za ławą, wtedy jakby skradała sie do jedzenia.Byle szmer,łepek przyczajony wystaje ,przerywa ,kontroluje i wraca do jedzenia.Dzien zaczyna się od szybkiego wypadu na ogród,dupinka w góre,przód położony,potem odwrotnie/przeciąganie...potem potężne kichniecie/jedno-może zmiana temperatury/i hasanie z siuraniem.Większosc dnia przesypiana,jesli wstane natychmiast mnie szuka i nie ma jeszcze chyba dobrej orientacji w domu.Filipek tez głownie spi,jesli zaczyna sie kręcic czy stękac to wynosze,podstawiam picie....i praktycznie jakby psów nie było.Cisza i spanie.[/QUOTE] dobrze mają u Ciebie psiaki :)
  7. [quote name='Marta72']Małgosia winna w takim sensie, że tak zaufałam naiwnie należało być bardziej dociekliwym, ostrożnym tak myślę...[/QUOTE] ja też zaufałam i nie byłam pierwsza..... i zapewne nie ostatnia....
  8. [quote name='Marta72']smutno mi się jakoś zrobiło bo przypomniałam sobie jak się cieszyłam że Iwoniam ją zabiera z hoteliku-nawet napisłam że będzie miała najlepszy z możliwych domków a teraz takie coś:( jakoś winna się czuję tez całej tej sytuacji:([/QUOTE] winna czego? tego, że ktoś zabrał sobie psa w momencie gdy został całkowicie spłacony i nagle się poczuł jego właścicielem... [quote name='barb']Marta, o Trufelce cały czas pamiętam. Nic ostatnio nie pisałam bo nie wiem co można jeszcze napisać po tym jak iwoniam zignorowala nawet prośbę Wojtusia i po jej ostatniej wypowiedzi iwoniam na wątku harbutowickim ? :shake:[/QUOTE] nawet tam nie wchodzę żenada i tyle wywaliłam z subskrybcji
  9. [quote name='Anula']Lolcio szykuje się do nowego domku,do azalia,czy zrezygnował?[/QUOTE] nic nie wiemy ????????????
  10. [quote name='Figunia']Fajnie jest w Szwecji. Tu nie chodza. :lol:[/QUOTE] nasi muszą zbierac na swoje tłuste brzuchy i limuzyny :cool3:
  11. [quote name='Marta72']A o trufli powoli pamięć gasnie:([/QUOTE] [quote name='inka33']Nie gaśnie, nie gaśnie...[/QUOTE] [quote name='dorobella']I nie zgaśnie, pomimo braku odpowiedzialności ze strony osoby, która powinna mieć na tyle honoru i klasy, żeby o Trufli poinformować.[/QUOTE] wszyscy, którzy byli na tym wątku o Trufelce nigdy nie zapomną
  12. Jej też się powiedzie. Na pewno.
  13. już miałam pytać co Ty mu na tą śliczną główkę założyłas?????
  14. [quote name='AgaG']U Oli psy mają cudowne życie i zawsze mnie zdumiewa zgoda między nimi. Dom Oli i Andrzeja jest po prostu magiczny:)[/QUOTE] wspaniale czytać takie wieści
  15. [quote name='margoth137']widzę, ze chowacie się jak my przed księdzem.... i ten bezcenny głos sąsiadki:,, na pewno są w domu''':)[/QUOTE] :diabloti:w i t a m y w k l u b i e :diabloti:
  16. i ja zaglądam z nadzieją na lepsze zdrowie dla psiaków
  17. [quote name='klaudiaaa']Tak, jak najbardziej. Był u weterynarza, żeby zerknął na przepuklinę i żeby się umówić na operację. Jak to powiedział pan doktor: "Rysiu ma wyniki krwi jak koń". Podobno są na prawdę dobre. Tak jak najbardziej, na facebooku wszystkich znajomych, psiarzy oraz poprosiłam konta na których są ogłaszane potrzebujące psiaki, aby udostępniać. tutaj też, powysyłałam do znajomych jak i nieznajomych cioteczek ponadto Ewa Gonzales nam pomogła[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page30"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page30[/URL] tu jest lista osób, z której można skorzystać przy wysyłaniu zaproszeń na wątek
  18. a miał robione jakieś badania? rozgłaszałaś wątek?
  19. a ustalałaś już coś z tym zabiegiem?
  20. ojej jaki biedny................:(
×
×
  • Create New...