[quote name='wiewoira']Dodziu kastracja wskazana ale może lepiej to zrobić jak bedzie już u Dexterki po ogólnych badaniach.Wtedy wet bedzie mógł bez ryzyka przeprowadzić ciachanie ;) A Dexterka też bedzie mogła go przypilnować po zabiegu w schronie to nigdy nic nie wiadomo...[/QUOTE]
jestem podobnego zdania
[quote name='wilczy zew']Co to miedzy pniami?
[URL]http://images55.fotosik.pl/224/d54a288fde59cee6med.jpg[/URL][/QUOTE]
wygląda na karmnik z butelki...
[quote name='ocelot']Do przytuliska został podrzucony nowy psiak. Rudy, z naroślą. też się nim zajmiemy. Jest chudziutki:(
Dzisiaj tam byłyśmy psiaki nakarmiłyśmy i wygłaskałyśmy.
Do zabrania zostało 4.[/QUOTE]
które jeszcze zostały?
[quote name='margoth137']Odkąd jest duży mróz Roman chodzi w płaszczu i ani mu się śni wracać do domu, nawet jak ma chodzić na trzech nogach woli siedzieć w parku;):cool1:[/QUOTE]
w jakim płaszczu??????