Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. Mamy jakieś nowe wieści i fotki Gruzji?
  2. [quote name='barb']Zdolna jesteś :lol: Dołączylam i udostępniłam.[/QUOTE] i ja......................
  3. [quote name='wiewoira']Dodziu kastracja wskazana ale może lepiej to zrobić jak bedzie już u Dexterki po ogólnych badaniach.Wtedy wet bedzie mógł bez ryzyka przeprowadzić ciachanie ;) A Dexterka też bedzie mogła go przypilnować po zabiegu w schronie to nigdy nic nie wiadomo...[/QUOTE] jestem podobnego zdania
  4. odwiedzam Marcelka widzę, że ma się świetnie
  5. szefowa będzie po południu; na pewno bardzo się ucieszy z wszystkich odwiedzin i deklaracji
  6. on jest podobny to tego pieska z awatarka wegielkowej, tez taki misiu.
  7. [quote name='wilczy zew']Co to miedzy pniami? [URL]http://images55.fotosik.pl/224/d54a288fde59cee6med.jpg[/URL][/QUOTE] wygląda na karmnik z butelki...
  8. [quote name='ocelot']Do przytuliska został podrzucony nowy psiak. Rudy, z naroślą. też się nim zajmiemy. Jest chudziutki:( Dzisiaj tam byłyśmy psiaki nakarmiłyśmy i wygłaskałyśmy. Do zabrania zostało 4.[/QUOTE] które jeszcze zostały?
  9. odwiedzam Maksiulka
  10. wszystkich odwiedzających witamy i zapraszamy:)
  11. ale cudne wieści jak miło oglądać te merdające ogonki :)
  12. Suzanka jest piękna na każdym zdjęciu. Na nią też przyjdzie czas.
  13. jak one się fajnie witają, cieszą się, że się spotkały :)
  14. [quote name='margoth137']Romuś ma płaszczyk po Teofilciu:)[/QUOTE] jak się w nim prezentuje?
  15. Najnowsza Szczęściarka [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/166x256q90/593/77u6.jpg[/IMG]
  16. [quote name='margoth137']Odkąd jest duży mróz Roman chodzi w płaszczu i ani mu się śni wracać do domu, nawet jak ma chodzić na trzech nogach woli siedzieć w parku;):cool1:[/QUOTE] w jakim płaszczu??????
  17. za błąd przepraszam, aż mnie razi w oczy i dodam tylko, że poziom naszego wojska jest bardzo 'na poziomie'
×
×
  • Create New...