Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='prosiaczkowo']oj należy się, należy bidulce... Pani rehabilitantka zaczęła pracować nad łapką - juz nie laserem, ale delikatnymi ćwiczeniami. I dziś Maluch jest znów trochę obolały :( Na dodatek ta cieczka... Leży sobie na dywanie w kapeluszu, skarpetach, obroży i GACIACH!!! No kto by to wytrzymał? A ona wytrzymuje!!![/QUOTE] Kochana Sunia!
  2. No to trzymamy za missiaa!!
  3. [quote name='missiaa']Tak jest Uniwersytet Rolniczy w Krakowie :) Ale czy to są studia techniczne....[/QUOTE] uczelnia techniczna więc i tytuł techniczny, będziesz dorabiać mgr?
  4. [quote name='Gosiapk']Tylko, że techniczne studia są trudne. I że na politechnikach głównie studiują panowie, może poza kierunkiem 'zarządzanie'. Co to jest UR i gdzie?[/QUOTE] Uniwersytet Rolniczy
  5. [quote name='Romi']POTRZEBNY NA GWAŁT TELEFON DO KEISI. Krówka uciekła w okolicach Kuźnicy Kołłątajowskiej, a podobno Keisi jest z tamtych okolic proszę o info do mnie na fona - 609 66 38 71[/QUOTE] która to krówka bo ja też mogę zerknąć po 15 w tamtych okolicach
  6. [quote name='prosiaczkowo']:) witamy w nowym tygodniu :) Nasze serce czuje się lepiej, nawet nie zauważyła ze przestałam dawać jej zastrzyki przeciwbólowe ;) Dziś rehabilitacja, a jutro wizyta u doktora. Wkrótce zdjęcie szwów... i wreszcie kapelusza ;) Apetycik trochę słaby u dziewczynki, podtykam co najlepsze! Może zgłodnieje... Wkrótce fotki doda Ciocia Kkasiiiar :) m.in. z gadżetami, które Farci-Nince przywiozła :) DZIEKUJEMY![/QUOTE] Cudownie, że wszystko dobrze. Ona jest taka szczęśliwa na Twoich kolanach.!!!
  7. cudnie! I pomysleć, że jeszcze tak niedawno siedziała na betonie za kratami i nikt jej nie kochał. A teraz ma taki cudowny dom!!!!!!!!!!!
  8. Znowu ktoś pozbył się problemu. Dranie. Jaki on wystraszony. Kochana jesteś, że go przygarnęłaś.
  9. [quote name='missiaa']Jedyneczka gustuje w kocich kupalach. Już kilka razy przyłapałam ją oblizującą się w kociej kuwecie.[/QUOTE] No proszę, każdy lubi co innego.
  10. Kurcze żeby się udało
  11. [quote name='Lorien:)']Dziewczyny przecież ja i martik jesteśmy inspektorami Pogotowia dla Zwierząt, jako organizacja więc działamy na mocy prawa. Dzisiaj jedziemy do nich i na pewno nie wyjdziemy bez zwierząt.[/QUOTE] no to super
  12. Jaki on jest śliczny!!!!!!!!!!!!! Do zacałowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  13. drapiemy za uszkiem Leosia
  14. ciotka zaspała dzisiaj
  15. [quote name='toyota']Policja nie wejdzie bez nakazu do zamkniętego mieszkania.[/QUOTE] musi wejść, były przypadki, gdy np. pies był zamkniety na balkonie kilka dni, sąsiedzi muszą zgłosić, im więcej tym lepiej i wtedy wchodzą. Kurczę, żeby jej się nic nie stało do jutra. W poniedziałek jedziecie same? Bo oni mogą wam jej nie wydać, przydałby się jakiś inspektor z TOZ i PIW.
  16. [quote name='kkasiiiar']Pewnie dlatego ze prosiaczkowo ma ograniczony dostep do internetu w weekendy, dzis odwiedze Farcie ale napewno wszytsko jest dobrze :)[/QUOTE] Czekamy na wieści!!!!!!!!!!!
  17. niepokojąca jest ta cisza..............
  18. [quote name='Marycha35']Też bym była za tym, żeby to zrobić już, pod ich nieobecność. Zagrożenie życie jest, sunia jest po zabiegu!!!!!! Kot pewnie bez jedzenia. Rozwalone drzwi przypominałyby o przyjaciołach potraktowanych jak szczury! Zawsze można podkreślić, że nie podali dokładnej daty powrotu.[/QUOTE] policja powinna wejsc pod ich nieobecność w celu obrony życia zwierząt
  19. [quote name='toyota']Marysiu, jest to wszystko prawda. Dziewczyny były na miejscu i widziały Lunę przez szyby w drzwiach wejściowych. Ja rozmawiałam z Damianem i przyznał otwarcie, że wyjechali na 3 dni do innego miasta do rodziny i nic takiego się nie stało, bo Luna nie pierwszy raz tak zostaje sama w domu na kilka dni i co ja się czepiam, przecież ludzie tak zostawiają psy !!! Rozmowa z sąsiadami dopełniła całego obrazu. Luna jest sama w maleńkim przedsionku domu od wczoraj od południa, cały dzisiejszy dzień, do jutrzejszego wieczoru. Nie mieli jeszcze dokładnych planów powrotu, nie umieli podać godziny przyjazdu. Ps. W schronisku zostaną wpisani na czarną listę. Będą obserwowani jak długo się da, czy nie mają nowych zwierząt.[/QUOTE] zawiadomiliście toz i policję? Trzeba ją wyjąć natychmiast. Biedna psina. Po operacji sama. :-(:-(
  20. Mam nadzieję, że u Farci wszystko w porządku? Tak tu zamarło wszystko.
  21. zapraszam na drugi bazarek dla Jedyneczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/223689-Na-Jedyneczk%C4%99-z-mordowni-z-Olkusza?p=18715253#post18715253[/url]
×
×
  • Create New...