-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Buziaczki dla Farciulki -
[quote name='toyota']Nie oddam Luny do schroniska, ponieważ zbyt dobrze znam realia tych miejsc. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=c4IpetoV5NY&feature=player_embedded[/URL][/QUOTE] Tak powinni usypiać ludzi, tych, którzy krzywdzą zwierzęta.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
a co w końcu dostała? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że wszystko w porządku. -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
szczęśliwej drogi dla Was -
Pikuś nie zamarzł pod płotem, znalazł za to swój dom!!!
Malgoska replied to keria's topic in Już w nowym domu
Czu są jakieś niuski z nowego domku? -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='karusiap']Wiec bardzo jestem ciekawa co Pani Oktawia proponuje....Ja sie kieruje zdaniem lekarzy, bo jak Trusiowi zarosnie odbyt to komfortu zycia mu to nie polepszy.....[/QUOTE] Ja myslę, że trzeba pieska podleczyć i operować. Operacja to ostateczność i własnie teraz ona nastała, trzeba go ratować. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']No, ale widzisz jaka jest teoria - jak nie dostanie przeciwbólowych to będzie oszczędzać operowaną łapkę!!! Że też ja się muszę ze wszystkimi wetami wozić. I to w prostych sprawach! Lepsze będą specjalistyczne tabletki działające na układ kostny. Będzie uderzenie w sedno.[/QUOTE] Tak nawiasem to pierwszy raz się spotykam z taką teorią. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']No, ale widzisz jaka jest teoria - jak nie dostanie przeciwbólowych to będzie oszczędzać operowaną łapkę!!! Że też ja się muszę ze wszystkimi wetami wozić. I to w prostych sprawach! Lepsze będą specjalistyczne tabletki działające na układ kostny. Będzie uderzenie w sedno.[/QUOTE] jeśli on Ci chce dać recepte to da Ci coś ludzkiego a to wcale nie musi być lepsze. Ja wciąż myslę, że zastrzyk pbólowy (na kości) jest lepszy od tabletki. Jeśli to sprawa kasy napisz, wyślę Ci pieniądze, najwazniejsze żeby nie cierpiała. Jak bedziesz miała nazwę leku to daj znać może uda się załatwić taniej. Farciulek w tym wszystkim najważniejszy!!!! I Ty żebyś też się nie martwiła, jesteś na miejscu i cierpisz najbardziej bo widzisz ją jak cierpi. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']ufff, po wszystkim...podałam zastrzyk i 10 min. nie minęło jak skoczyła jak sprężynka :) uszy do góry, machanie łapkami, lizanie, jedzenie wszystkiego co jest w zasięgu, picie... jutro idziemy do doktora, który wypisze nam receptę na leki przeciwbólowe działające dokładnie na układ kostny. I to chyba będzie najlepsze. W końcu boli ją każdy gnacik bez lekarstw :([/QUOTE] to dobrze, musi dostawać przeciwbólowe, zastrzyki byłyby najlepsze, najszybciej działają i najmocniej. Jak dobrze, że przestało ją boleć. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Tak się denerwuje co z Mała. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']nie ma głupich!!! jadę do weta, bo piszczy przy każdym ruchu!!! nie ważne że Rykaczewski będzie o 15.00...[/QUOTE] Koniecznie!!!!!!!!!!!!!! Muszą jej pomóc, może coś obruszyła sobie?! Farciulek kochany trzymaj się. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Ale pyralginę nie inny. Czopki sa teraz na receptę. Nie ma normalnie w sprzedaży.[/QUOTE] tak tylko pyralginę, to może tabletkę podać w paszteciku np. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Prosiaczkowo weź zastrzyki przeciwbólowe na zapas. Tak żeby przynajmnie jeden, dwa były w zapasie. Może mąż jej poda pyralginę. Wydaje mi się, że troszkę by jej pomogło.[/QUOTE] no, czopek najlepiej..... -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']No to mamy kryzys...bardzo ją boli, aż słania się na nóżkach, apetyt raz ma, a raz nie, wody raz wypije morze, a raz nie ruszy... ;( zaraz wyjdę z roboty i polecę do doktora. Dał nam antybiotyki, ale nie dał już zastrzyków przeciwbólowych... BO BEZ NICH PIES MNIEJ OBCIĄŻA OPEROWANĄ KOŃCZYNĘ. Ale widzę, że to był zły pomysł, bo ona nie ma siły wstać!!!! Noszę ją na dwór, ale siku od wczoraj też nie było ;( Rehabilitantka traktowała wczoraj rany laserem, by przyspieszyć gojenie. Powiedziała też, że do końca tygodnia mogą być wzloty i upadki, ale po niedzieli powinno być już tylko lepiej... Na pewno lubi suchą karmę Mobility, bo wczoraj dostała...kurcze, niedługo smycz firmową sobie zażyczy ;) Karma wali rybami i pewnie pod tym kątem będę szukać ciut tańszej wśród royali i eukanub. Skubie też Frolika i Friskies (Eukanuba). Bała się wczoraj jechać autobusikiem, włożyła mi nosek pod pachę, ale jak wracałyśmy to już chciała wsiadać do każdego autobusu, który podjechał :D Łapie wszystko w lot :) Poźniej napiszę co powiedział doktor...[/QUOTE] Musi dostać przeciwbólowe. Źle znosi ból i to widać, zaraz przestanie jeść i dostanie gorączki. Maleństwo kochane. Jak pomóc??? Tylko przeciwbólowe i przeciwzapalne wg mnie. Pamiętam moją sunię jak 13 lat temu miała operację 2 łapek (znalazłam ją z dwoma zlamanymi lapami), i długo brała przeciwbólowe i przeciwzapalne, jeździłam z nią na zastrzyki codziennie. Poproś doktora bo to na prawde przyspieszy gojenie. Trzymajcie się. Maleństwo kochane. -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
do góry Misiu -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
do góry:):):) -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
Misiaczku do góry -
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
do góry Dinusiu -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Farciunia trzymaj się tam -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Malgoska replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
udostępnione -
Pechowy kaukaz Leo - znalazł szczęście. I dom!:D
Malgoska replied to _gos_'s topic in Już w nowym domu
Misiulek kochany - szczęsliwej drogi! -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']dziękuję bardzo! dopisane do listy! a nóżka wizualnie niepięknie, ale jest dużo mniej nabrzmiała (była jak balon) no i dziś rehabilitacja ma coś zdziałać. antybiotyk nadal, a i sączy sie coraz mniej...[/QUOTE] na pewno będzie dobrze, potrzeba czasu na zagojenie. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
Malgoska replied to toyota's topic in Już w nowym domu
no i jaką ma modną skarpetke!!!