Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Ikusia']Gufiś rozkosznie popiskuje - jest boski i taki bezbronny. Już go kocham:loveu:. Iwoniam i Romi pojechali.[/QUOTE] buziaczki dla maleństwa
  2. Agatka zebrała 110,50 zł na bazarku. Gdzie przelać pieniązki?
  3. [quote name='iwoniam']Mikrus ma jakieś 30 cm, może ciut więcej, ale na pewno poniżej 40 wiecie co się właśnie dowiedziałam - nie uwierzycie.. ta baba, która pozbyła się Gufisia stwierdziła, że jak ja go odkarmię to ona go jednak chce z powrotem ! No.... bezczelność ludzi mnie przeraża..[/QUOTE] jezu, chyba go nie oddasz
  4. o matko, u takiego małego psa, musiało to wyglądac strasznie
  5. a jakiej wielkości był ten największy guz, z tamtej listwy która została usunieta?
  6. Teoś kochany, na pewno znajdzie dobry domek
  7. postaram się jakiś bazarek zrobić na Twoje pieski pod koniec tygodnia, wcześniej nie dam rady.
  8. Missiaa przelałam pieniążki
  9. [quote name='ona03']To genialną cenę musi mieć :evil_lol: też tak myślę :):):):):):):)
  10. [quote name='missiaa']Pytałam mojego chłopaka, mówi że na pełnym baku robi 400 km... a według zumi.pl jest tam i z powrotem 400 km. Jeśli się oczywiście nie zgubimy. Za pełen bak leje ok 140 zł.... z bazarku wyszło cos koło 130 to postaram się przyoszczędzić w tym tyg... i dołożę tą resztę. Mam nadzieję, ze nie wyjdzie więcej.. W przyszły weekend mój chłopak ma wolne w sobote, w niedziele ma na rano. Wiec sobota lepsza. A ja mam nadzieję ze do tego czasu ozdrowieję bo dopadło mnie śilne przeziębienie.[/QUOTE] no to podajcie mi namiary na konto to przeleję pieniążki
  11. [quote name='missiaa']Z informacji mamy, ona podobno ma wątek, ale nie wiem już teraz czy faktycznie tak jest. Z mamą teraz nie rozmawiam. Ale jeśli stowarzyszenie czyta ten wątek, to czy mogłoby chociaż potwierdzić albo zaprzeczyć czy Foksia ma ten wątek czy nie? I ewentualnie podać link? Bo z mamą się niestety nie dogadam....[/QUOTE] jak chmury gradowe rozwieje wiatr to z nią pogadaj....:):):) szkoda psa a widać, że garnie się do życia, trzeba jej pomóc.
  12. [quote name='missiaa']Jeśli mogą być przeznaczone na transport Jedyneczki do drugiego DT to do mnie to ją zawiozę. No chyba, że jednak jakiś inny transport się znajdzie, to wtedy pieniążki powinny popłynąć do nowego DT. Czekamy na decyzję Gosiapk .. :)[/QUOTE] wasza decyzja, co z nimi zrobicie, pieniążki są Jedyneczki i wszystko co z nią związane wchodzi w grę, tak myslę...:):):)
  13. dopiero teraz oglądnęłam ten filmik z Foksią. Ja myslę, że ona ma szanse na chodzenie na wszystkich nóżkach. Tą jedną się wielokrotnie podpiera, a tą drugą, też parę razy tak jakby chciała użyć. Jaką rehabilitację zalecił lekarz? Powiedz mamie, żeby się nie denerwowala, chciałaś pomóc jej i my też chcemy. Pomyłki się zdarzaja, ale to przecież nie jest istotne, stwarzyszeniu też na pewno zależy na pomocy wszystkim pieskom. Im więcej będzie się o niej mówić tym więcej ludzi się dowie i może uda jej się pomóc. Załóż jej osobny wątek.
  14. tyle nieszczęść, płakać się chce, dziękuje za zaproszenie, będę zaglądać.
  15. genialny Loluś i genialne jajo!
  16. [quote name='mmd']Wejdziesz po banerze iwoniam Tunia i spółka [COLOR=blue][B]Nie ma transportu dla Dastiego!![/B][/COLOR] Wyjazdy mojej siostry są związane z jej TZ, a TZ mundurowy, więc dziś przyszedł rozkaz no i się popierdzieliło. Tzn. ona do końca nie będzie wiedziała, czy jedzie (bo może przyjść inny rozkaz), a więc nie wiem, czy nie lepiej szukać dalej. Poszperam na transportowym i na FB "Transport tu i tam..."[/QUOTE] a gdzie on ma jechać i kiedy?
  17. [quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842321018/][img]http://farm8.staticflickr.com/7202/6842321018_f726a02f45.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842321018/]Sarcia i Mama Mia/Kora[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842319724/][img]http://farm8.staticflickr.com/7207/6842319724_252901f335.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6842319724/]Gufi[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr reszta na wątku moich piesków..[/QUOTE] jakie cudne!
  18. Czu ustaliłyście może komu te pieniążki przelać????
  19. [quote name='missiaa']Dziewczyny, proszę o pomoc w znalezieniu dt które mogłoby ćwiczyć z Foksią chodzenie po tym jak taks zrobiłaby dla niej uprząż. Bo jeśli miałabym taką uprząż to starałabym się znaleźć czas na ćwiczenia, ale mając dwa psy potrzebujące tych ćwiczeń to mogłoby być trudno. Ja zajęłabym się kudłatką, bo żal mi jej że ciągle leży. Tylko czy jest ktoś, kto zaopiekowałby się Foksią?Ona jest na pewno bardziej adopcyjna niż kudłata sunia. Więc zrehabilitowana i odpowiednio wypromowana myślę że znajdzie stały dom. A tak ...wszystko stoi a w sumie leży :roll:w miejscu.[/QUOTE] załóż Foksi osobny wątek
×
×
  • Create New...