Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. zapraszam na drugi bazarek dla Jedyneczki [url]http://www.dogomania.pl/threads/223689-Na-Jedyneczk%C4%99-z-mordowni-z-Olkusza?p=18715253#post18715253[/url]
  2. [quote name='edytka850']dzisiaj Agata poczuła się trochę lepiej ale rana musi ją mocno boleć - ciecie straszliwie długie, najwieksze guzy usunięte. Co do dalszego leczenia to więcej informacji we wtorek Agatą zajmuje się sama szefowa kliniki, jesteśmy umówione na konsultację. Ona ma przemyśleć i ustalić strategię działania. Z pewnośćią Agata nie pozostanie bez leczenia, choć sprawa jest trudna. Trudno naprawdę przewidzieć koszty leczenia - obecnie nie mam nawet bladego pojęcia ile one mogą wynieść. Dotychczas wydałam ok. 500 zl /będzie rozliczenie ale jak sie trochę ogarniemy/Agata cały czas blisko mnie domaga się uwagi, głaskania, to bardzo mądra sunia, bardzo. Dzielnie i z pokorą znosi wszystko co dotkliwe i bolesne widać, że nie miała łatwego życia, a każdy czuły gest traktuje jak błogosławieństwo - to cudowny, wdzięczny pies Jednak najważniejsze jest dla Agaty jedzenie....[/QUOTE] Wspaniale, że jest u Ciebie. Tyle przeszła w życiu bidulka.
  3. [quote name='Isadora7']Pooperacyjna Agatka z rezydentem ślicznotka malutka, niech szybciutko wraca do zdrowia!!!! kolega ją pilnuje, opieka doskonała.
  4. [quote name='Poker']A ja przyszłam zaprosić do wątku koleżanki Lolusia [url]http://www.dogomania.pl/threads/223644-Sunia-po-amputacji-ogonka-u-nas-w-DT.?p=18709978#post18709978[/url] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7962/fryga005.jpg[/IMG] Czy widzicie jakieś podobieństwo czy mi się tylko wydaje?[/QUOTE] mniej włosków ale spojrzenie równie zadziorne co u Loluska, sliczna.
  5. [quote name='zytta']i ma tyle uroku w tej swojej postawie, że aż.. rwie serce :) ja jestem zauroczona[/QUOTE] śliczny jest, oczka proszą o miłość
  6. Jaki on biedny jest! Tak jakby go wszystko bolało. Ale oczka patrza z nadzieja.
  7. [quote name='tamb']Rozmawiałam przed chwilą z "domkiem" Pikusia, wszystko jest dobrze, już śpi w łóżku.[/QUOTE] ale super!!!!!!!!!!!!!
  8. ;)Nikogo nie ma..... Buziaczek dla Farci.;)
  9. [quote name='Selenga']Dziewczyny, jeśli by wam odpowiadało dla Jedyneczki takie posłanko: [URL]http://allegro.pl/legowisko-dla-psa-kota-m-60-40-s2-i2160444935.html[/URL] albo podobne, to ja je kupię, a wy w krakvecioe zmieńcie zamówienie na coś innego potrzebnego[/QUOTE] że tak dodam 3 grosze, jest super, sama bym takie chciała ;)
  10. [quote name='missiaa']To postaram się coś utworzyć w wolnej chwili i w razie pytań będę biec do Ciebie. Najbardziej boje się chyba wysyłki w razie gdyby ktoś coś kupił. Że podałabym złą cenę przesyłki czy coś... ale na razie i tak muszę porobić zdjęcia.[/QUOTE] Ja jeszcze zrobie jeden dla Jedyneczki z płytami bajkami, może wpadnie jakiś grosik jeszcze.
  11. [quote name='deer_1987']Ale smutne wiesci :([/QUOTE] Maleństwo kochane, tyle przeszło i jeszcze to. Niech zdrowieje malunia.
  12. [quote name='missiaa']Mam kilka fantów na bazarek, ale nigdy go nie zakładałam i nie do końca się orientuję co i jak:( Czytałam regulamin ale nie wiem do końca jak to zrobić Chciałabym uzbierać parę groszy na spłatę długu u weta (200zł) za dwukrotne szycie szyi i nogi Adelki po pogryzieniu, ale ona nie ma osobnego wątku tu na dogo, więc czy jest możliwość zrobienia na nią bazarku, czy lepiej zrobić bazarek na wątek ogólny zwierzaków... czy jak?:roll::oops:[/QUOTE] Ja zrobiłam teraz po raz pierwszy, też nie umiałam :) Może jakoś bedę mogła Ci pomóc...
  13. To czekamy. A jak się czuje Mała?
  14. jak dacie rade to podnieście czasem w górę
  15. Zapraszamy na bazarek dla Suni z chorą łapką [url]http://www.dogomania.pl/threads/223606-Poczytaj-mi-mamo-poczytaj-mi-tato-na-Suni%C4%99-Jedyneczk%C4%99-z-mordowni-w-Olkuszu[/url]
  16. dziewczynki kochane zerknijcie na bazarek dla Małej, czy nie ma jakiś błędów, niedopatrzeń, jesli jest ok to ruszamy. To pierwszy bazarek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223606-nie-pisa%C4%87-Poczytaj-mi-mamo-poczytaj-mi-tato-na-Suni%C4%99-Jedyneczk%C4%99-z-mordowni?p=18703488#post18703488[/url]
  17. [quote name='kkasiiiar']A ja sie pochwale;) ..odwiedze Farcie w niedziele :)[/QUOTE] Fajnie masz... Szkoda, że ja nie mogę....
  18. A co tam u Farciulka dzisiaj? Jak się czuje?
  19. [quote name='ludka'][IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/428978_330291480339732_119703999_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Boże drogi oni ją katowali od urodzenia.
  20. [quote name='Gosiapk']Missiaa robi co może, aby Jedyneczka żyła w lepszym świecie niż schronisko, szczególnie że będąc kaleką jej życie w schronisku byłoby mizerne i zapewne krótkie. Pomaga w ten sposób wielu, bardzo wielu psom i kotom wraz z rodziną, poświęcając swój czas, prywatne pieniądze, pozwalając na niszczenie domu itp. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni za to co robi dla Jedyneczki, Adelki, Muszki, Oneczki itd. Na szczególną opiekę związaną z ewentualną operacją łapki może Jedyneczka liczyć w DS lub długotrwałym, domowym DT, gdzie będzie najwyżej 2-3 zwierzęta. Dlatego szukamy DS. Obecnie Jedynecza ma 62 ogłoszenia na różnych portalach internetowych. Ale zainteresowanie jest żadne.[/QUOTE] Wiem ,wiem dla Missiaa wielki szacun, dlatego chciałbym jakoś pomóc. Wszystkie jej pieski są szczęśliwe, to widać na zdjęciach.
×
×
  • Create New...